Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Thunderbird fajny , ale z tego roku szukalbym cos z Mopar . Hemi beda pozazasiegiem ale cos z 440 znamlalo by sie . FASSSSTTTTTT


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Mopary i inne zwierzęta futerkowo-nadrzewne , powiedźcie mi czy ktoś miał okazję jechać mitsubishi colt po 2008r z silnikiem 1.3 jak wrażenie itd. Jakieś rady co do serwisu także mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super auto, potezny wykop, 400 Nm urywa leb. A seri normalna wiertarka japonska. Slaby moment przy wys obr. Do miasta idealna


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Renault Megane II 2.0 (ok 140km) - faworyt mojej narzeczonej :)

BMW 316 (116km) lub 318 (ok 140km) Compact (E46) - faworyt mój :)

który wybór będzie lepszy?

kwota do wydania to około 20 tysięcy

 

 

Przypomniało mi się:

 

Czy kupicie samochód, w którym wymienić żarówkę przedniej lampy można dopiero po zdjęciu koła ?

Czyli jednym słowem- producent naciąga nas na wizytę w serwisie...

Omijać z daleka.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=nXCZ2v-nIF4

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała drogę się wlokłem..7 litrów miałem spalanie...przy tym silniku 7.0 spalanie to już naprawdę trzeba łechtać gaz...pod celem podrozy.. wkurzyło mnie Camry..non stop hamowal przyspieszal...dwa pasy weszly ..raz nacisnąłem..tylko 128km/h a 500 zł..gliniarze sie smiali bo im spalanie pokazalem i mi wierzyli...co za pech kurde..gdybym grzał to bym nie był zły..ale naprawdę jechałem tak przepisowo że aż szok.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Landek już w domu ;)

post-292-0-99167700-1331637682.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Teraz czas na zimówki (Dunlopy Grandtreki), a na wiosne ATki. Na szosowych też o dziwo daje radę dzięki TC - byłem sceptyczny, ale to działa cuda nawet bez blokady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek, musimy się umówić na jazdę testową ;)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takim objawie: jak się rozpedzę do około 90km/h i zapnę 5 bieg to całe auto wpada w szybkie, delikatne wibracje. Na kierownicy nie czuć, raczej jakby całą budą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takim objawie: jak się rozpedzę do około 90km/h i zapnę 5 bieg to całe auto wpada w szybkie, delikatne wibracje. Na kierownicy nie czuć, raczej jakby całą budą.

 

Jak auto ma napęd na przód to stawiałbym na opony tył.

Jak ma napęd na tył i silnik z przodu to stawiałbym na podporę wału, wał ew. tylni dyfer.

 

Zacznij od zamiany opon przód tył.

Potem ew. wyważenia.

Zobacz czy są dokręcone śruby.

Czy alufelga [jak jest] nie ma [powinna] mieć pierścienia centrującego - mógł pęknąć.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

felgi stalowe, opony nowe, niedawno wyważane w zaufanym serwisie, muszę do nich podjechać. Napęd przedni. Dziwi mnie, że zjawisko na 4 biegu nie wystepuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takim objawie: jak się rozpedzę do około 90km/h i zapnę 5 bieg to całe auto wpada w szybkie, delikatne wibracje. Na kierownicy nie czuć, raczej jakby całą budą.

 

Diesel? dwumasa?


zegarkiclub.pl Driver Error

There appears to be an error with the database.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie,zaraz po kupnie auta przy prędkości dokładnie 100km/h delikatne wibracje.Poniżej i powyżej nie.Po wymianie oleju i filtrów przestało.Zachodzę w głowę jakie to mogło mieć znaczenie????Auto benzynowe.

Edytowane przez skius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diesel? dwumasa?

 

To na postoju by telepało i miałby szumy jak naciska sprzęgło.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jeździ ale to jakby ubrać spodnie o dwa rozmiary mniejsze :) Gdyby mnie było stać i tak kupiłbym CL :)

 

post-19120-0-50268300-1331638207.jpg

------------------------------------------------------------------

Fajne ogłoszenie :)

 

post-19120-0-07893900-1331638209.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzyniak, stary, prosty. Osobiście mam nadzieję, że to jednak tylne koła. Ale zastanawiam się czy to może być coś w skrzyni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzyniak, stary, prosty. Osobiście mam nadzieję, że to jednak tylne koła. Ale zastanawiam się czy to może być coś w skrzyni?

 

Może.

 

Rozumiem, że na 5 jedziesz najszybciej - przejedź się tak samo na 4.

Jak cisza to może jakieś łozyska, ale to byłby szum a nie drgania.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się:

 

Czy kupicie samochód, w którym wymienić żarówkę przedniej lampy można dopiero po zdjęciu koła ?

Czyli jednym słowem- producent naciąga nas na wizytę w serwisie...

Omijać z daleka.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=nXCZ2v-nIF4

 

Zastanawia mnie skąd ten pomysł by zdejmować koło do wymiany żarówki. W jednym i drugim przypadku to bzdura.

Jako były posiadacz E46 330d i pracownik Renault Polska nie mogę się z Tobą zgodzić. Nasi mechanicy wymieniają żarówki na parkingu, bez zdejmowania koła.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie skąd ten pomysł by zdejmować koło do wymiany żarówki. W jednym i drugim przypadku to bzdura.

Jako były posiadacz E46 330d i pracownik Renault Polska nie mogę się z Tobą zgodzić. Nasi mechanicy wymieniają żarówki na parkingu, bez zdejmowania koła.

 

Powiedz jak.

A lepiej nakręć film.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne niezgodnie z zaleceniami producenta. W mercedesie klasy A tez mozna "wymacac" zarowke po odgieciu nadkola, a serwis zaleca odkrecanie zbiornikow plynow pod maska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W megance wystarczy skręcić koło, i - z tego co pamiętam - tak jest w instrukcji. Dostęp jest całkiem niezły, tylko brudny. Niespodzianką jest że z jednej strony zaslepka jest odkręcana, z drugiej odsówana - by było łatwiej :P

Clio to ma powalony dostęp, przy okazji warto sprzęgło wymienić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podobnie jak w Corolli - masakra. Mistrzostwo świata to Mondeo od 2001 roku, lampa mocowana jest na 2 bolcach i wymiana trwa minutke bez zbytniego schylania się i główkowania. Zdejmujemy lampę zmieniamy żarówkę i montujemy z powrotem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N-ty rok z rzędu mam ochotę kupić terenówkę. Cały rok się przekonuję, że mi nie potrzebna. Potem kiloka dni deszczu, śniegu i znów chcę. Problem w kasie. Niby można kupić tanio i traktować jako zimówkę, ale 2 ubezpieczenia, jakis parking. Chyba rozsądniej kupić coś tak cywilizowanego by zastąpiło też osobówkę. Jakieś typy, tak do 30 tys. Myślę o jakimś amerykańcu, lub japończyku z przeznaczeniem na rynek amerykański - tak, ma być benzynowy. Najlepiej taki, by mnie ten cholerny gimbus więcej nie zepchnął z drogi :D

 

Cenię prostotę konstrukcji, masywnie i bez elektroniki.

Edytowane przez grzesiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym rozgladal sie w ofercie nissana.


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.