Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno (mowie, podobno bo nie mialem przyjemnosci zasiasc za kierownica) cala magia Veyrona polega na tym jak jest zbudowany. Jego osiagi nie sa niczym nowym w swiecie sportow samochodowych, ale no wlasnie, tam komponenty wymieniane sa na biezaco, a tutaj maja trwac wiele lat.


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK update - pobiegłem na szybko coś zrobić ale ogólnie pogoda była pochmurna i "bura" więc nic wielkiego nie zostało zrobione - po za tym całego auta nie pokazuję z uwagi na to że otoczenie mojego parkingu jest zdecydowanie mało ciekawe i więcej by mi napsuło na fotkach niż pomogło ;)

 

EDIT

EW zapraszam an blog'a (link w podpisie) tam fotki powiększone otwierają się w nowym oknie więc wygodniej się ogląda :)

 

post-19315-0-69703400-1331817550.jpg

 

post-19315-0-24769800-1331817552.jpg

 

post-19315-0-98931000-1331817554.jpg

 

post-19315-0-73224200-1331817556.jpg

 

post-19315-0-45307500-1331817558.jpg

 

post-19315-0-81685300-1331817559.jpg

 

post-19315-0-21280400-1331817561.jpg

 

post-19315-0-62884200-1331817562.jpg

 

post-19315-0-56129400-1331817564.jpg

 

post-19315-0-11585100-1331817566.jpg

 

I na koniec jeszcze mała próbka kolorku - mniej więcej tak wygląda chociaż mega ciężko go sfotografować i przedstawić dokładnie ten kolor :) ogólnie na żywo wygląda świetnie :)

 

post-19315-0-87602700-1331817569.jpg

Edytowane przez Mariusz888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clarkson powiedział o Veyronie, że są inne samochody, które osiągają podobne prędkości, ale ten nie zepsuje się po osiągnięciu V-max i tym różni się od innych tuningowanych wynalazków. Kiedyś w fifth gear próbowali na niemieckiej autostradzie rozpędzić Brabusa CLS do jego V-max, nie dość, że im się nie udało to jeszcze w trakcie popsuł się ;)


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak benzynę kupiłeś.... ;)

Przynajmniej "turbo" ?

Nie bardzo kapuję więc musisz rozwinąć :) Btw co to jest turbo? Bo pierwsze słyszę że Skoda produkuje wersję Turbo - Porsche to owszem - w Skodzie mocniejsza wersja nazywa się RS :)

 

No benzynę a co miałem kupić? Diesel jest duużo droższy a ja nie jestem kurierem ani przedstawicielem handlowym.

 

Btw po czym poznałeś że to benzyna? :)

 

Skoda ma gaz czyli LPG ale podobno jest z nimi dużo problemów i od razu rzetelnie informują że mogą założyć ale nie polecają - czyli fajnie bo bez ściemy. A ja za to co zaoszczędziłem na LPG dołożyłem do silnika TSI więc lepsze osiągi i mniejsze spalanie :)

Edytowane przez Mariusz888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super fotki ;)....kolorek rzeczywiście fajny. Napisz jeszcze jakie wrażenia z jazdy TSI....rozumiem, że wziąłeś 105 koni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie a clarkson to mędrzec, przestańcie tego pajaca cytować co drugie zdanie ;)

dla mnie on jest zwykłym bubkiem - wyniesionym dzięki TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - wziąłem 85'kę :) mocy jest i tak "na głowę" - silnik jest na prawdę dynamiczny i w porównaniu do normalnej 1.4 i 1.2 sprawia wrażenie dużo mocniejszego. Ogólnie dzięki turbince ładnie ciągnie już od niższych obrotów :) W PL i tak nie za bardzo jest gdzie moc wykorzystać bo nawet na ekspresówkach bywa ograniczenie do 50km/h ;) dla mnie moc tego 85 TSI jest zupełnie wystarczająca (zbiera się jak zły B) i pasażer raczej mógłby zarzucić kłam stwierdzeniu że jedzie autem z silnikiem 1.2 :D ) - to miało i ma być ekonomiczne i solidne autko do pracy - kiedyś jak kasa pozwoli będzie coś sporo mocniejszego i koniecznie w wersji cabrio :)

Edytowane przez Mariusz888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo kapuję więc musisz rozwinąć ;) Btw co to jest turbo?

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Turbospr%C4%99%C5%BCarka

 

 

Bo pierwsze słyszę że Skoda produkuje wersję Turbo - Porsche to owszem - w Skodzie mocniejsza wersja nazywa się RS :D

 

http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=2652

 

 

No benzynę a co miałem kupić? Diesel jest duużo droższy a ja nie jestem kurierem ani przedstawicielem handlowym.

 

Ale ma też wyższy moment obrotowy

 

Btw po czym poznałeś że to benzyna? B)

 

Po obrotomierzu

 

Skoda ma gaz czyli LPG ale podobno jest z nimi dużo problemów i od razu rzetelnie informują że mogą założyć ale nie polecają - czyli fajnie bo bez ściemy. A ja za to co zaoszczędziłem na LPG dołożyłem do silnika TSI więc lepsze osiągi i mniejsze spalanie :)

 

Czyli masz turbo


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie a clarkson to mędrzec, przestańcie tego pajaca cytować co drugie zdanie ;)

dla mnie on jest zwykłym bubkiem - wyniesionym dzięki TV.

 

Ale:

 

1. 99% facetów na świecie by się z nim zamieniło na pracę

2. Nie można mu odmówić poczucia humoru i pewnej charyzmy


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lawnowerman - a to po prostu się nie zrozumieliśmy :) TSI oczywiście ma sprężarkę czyli turbo ;) dla mnie turbo raczej od razu kojarzy się z mocniejszymi wersjami tych samych modeli :D ale tak - jest w takim razie turbo B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medrzec czy nie to nieistotne. Istotne jest natomiast to, ze zeby zjadl na testowaniu luksusowych aut i ma porownanie. Wiekszosc z nas te auta zna tylko z plakatow i nie mamy zadnego punktu odniesienia, a on ma.


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Jak Jeremy w Top Gear powiedział, że Ford Ka to g***o to w całej GB spadła sprzedaż tego auta. Za co zresztą później został oskarżony przez Forda.

Poza tym to jest typ faceta, który mówi co mu ślina na język przyniesie i ma wy****e na wszystko. Na prawdę mało jest takich ludzi a już na pewno w Polsce gdzie ludzie zamiast żyć swoim życiem, żyją życiem sąsiada, jego problemów. Muszą wiedzieć gdzie sąsiad jada, gdzie nocuje, z kim się spotyka itp itd. bo inaczej by byli chorzy.

 

Tak jak napisał Lawnowerman - 99% facetów chciało by się z nim zamienić na pracę.

 

 

Jeżeli chodzi o samochody to od Bugatti wolałbym to:

 

Pagani Zonda R

pagani-zonda-r-supercar-14.jpg

Edytowane przez Ambasador

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pagani to fajny samochod ale nie na nasze polskie realia ;)

 

odnosnie pana klaksona

 

on pracuje u KOGOS i nie wierze ze ma calkowita swobode

w wyrazaniu swoich mysli, to co mowi napewno nie moze konkurowac

z interesami reklamodawcow. Widocznie ford nie byl wsrod nich.

 

wyobrazcie sobie inwestujecie 100 mln w reklame tv i jakis

pajac z tejze stacji wysmiewa wasz produkt, napewno traci na tym rowniez stacja.

 

z japonczykow to ten samochod budzi u mnie dreszczyk emocji:

 

http://www.youtube.com/watch?v=PkaEoCdyyJY&feature=related

Edytowane przez rusoholik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Oglądasz Top Gear? Przecież Jeremy najeżdża na wszystkich, na nas, na Niemców, na Brytyjczyków itd. To samo z samochodami: tak samo krytykuje Forda Ka jak i Ferrari a o Mercedesie to już się nie mówi. On potrafi powiedzieć, że Mercedes CLS AMG to g***o a jednak Mercedes czy Ferrari dają im cały czas auta do testowania ;) Nie trzeba brać wszystkiego na poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clarkson na samochodach się zna ale jego opinie wypowiadane w TG to sobie można w buty włożyć.Ogólnie wszystkie samochody są ch.jowe poza Volvo XC90, AM i czasem Jagiem.Jak zdarzy mi się ogladać TG to wyłączam głos i patrze na samochody bo tym co mówi JC to się może podniecać co najwyżej dzieciak wychowany na plejaku.

Ale czasem jest śmieszny to fakt, chociaż częściej jest irytujący jak wszystko co jest w nadmiarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clarkson na samochodach się zna ale jego opinie wypowiadane w TG to sobie można w buty włożyć.Ogólnie wszystkie samochody są ch.jowe poza Volvo XC90, AM i czasem Jagiem.

 

Nie jest tak, generalnie jak z autem jest cos nie tak to on to mowi. Dla nas kazdy z tych samochodow bylby rewelacyjny. Powiedz mi prosze, ile razy miales przyjemnosc prowadzic to co masz w swoim avatarze? Nie jest to bynajmniej podchwytliwe pytanie. Mozliwe ze jestes szczesliwym posiadaczem. Jezeli tak to chetnie wyslucham Twojej opinii na temat tego auta, jezeli nie to opinia Twoja jest warta tyle samo co moja czyli nic. Podniecamy sie egzotycznymi autami, wklejamy zdjecia do tego tematu i oczekujemy poklasku, ale tak naprawde nie znamy sie na nich. A on tak. Wiec jesli mowi ze w aucie X element Y jest niedobry to nie mam powodow, aby mu nie wierzyc.

Edytowane przez spartan

A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał pieniążki na lexusa LFA, czy cokolwiek

innego, to napewno! NAPEWNO ;) nie czytalbym ksiazek clarksona

i nie ogladal jego programow aby sie dowiedziec co kupic B)

 

to jest dziecinada.

Edytowane przez rusoholik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał pieniążki na lexusa LFA, czy cokolwiek

innego, to napewno! NAPEWNO ;) nie czytalbym ksiazek clarksona

i nie ogladal jego programow aby sie dowiedziec co kupic B)

 

to jest dziecinada.

 

Co by bylo gdyby... nawet nie zaczynajmy tego typu dyskusji.

 

Natomiast w rzeczywistosci, niejaki S. Cowell, multimilioner, producent muzyczny, ma takie pieniadze i kupil samochod wylacznie dlatego, ze JG stwierdzil, ze to jedno z najlepszych aut jakie w zyciu prowadzil. Czy sie to nam podoba czy nie TG to program opiniotworczy i ludzie kupuja (lub nie) pod wplywem opinii, jakie w nim padaja.


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz to widze tych wszystki bogatych ludzi przed telewizorem

i czekajacych na program pana klaksona ;)

Edytowane przez rusoholik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał pieniążki na lexusa LFA, czy cokolwiek

innego, to napewno! NAPEWNO ;) nie czytalbym ksiazek clarksona

i nie ogladal jego programow aby sie dowiedziec co kupic :D

 

to jest dziecinada.

No właśnie - gdybyś miał pieniążki B) i może gdybyś je miał i patrzył na te auta troche inaczej (realniej) być może sugestie pana JC byłyby Ci przydatne. A tak wspomniany JC jest tu jedynym autorytetem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno, czekalbym z utesknieniem na jego kolejny program

aby dowiedziec sie jakie auto kupic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa ludzie ktorzy kupuja szmatlawce typu: "logo"

zeby sie dowiedziec jaki sobie zegarek kupic,

jaki samochod, jaki motocykl, jakie spodnie i prezerwatywy,

 

ale sa tez ludzie madrzy i inteligentni z duza wiedza

ktorzy nie potrzebuja "logo" i innych klaksownow

do zycia i szczescia.

Edytowane przez rusoholik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypomnijcie sobie reklamy Patka,

 

ojsciec z synem, ojciec sie goli

usmiechniety syn patrzy na ojca,...i oto zrodlo

wiedzy - OJCIEC, i w takie gusta oni trafiaja,

 

patek-philippe-advertising.jpg

 

fullZZZZZZPRW080209220041PIC.jpg

 

patek_ad.jpg

 

fullPR-07373-252-1.jpg

 

Patek.jpg

 

actu_2995.jpg

 

przeciez reklamy patka nie sa dla biedakow,

i jakis specjalista od marketingu wiedzial

w co uderzyc ;)

wiec wnioskuje z tego ze bogaci kultywuja

wiezi rodzinne, i taki syn uczy sie manier

i calej reszty potrzebnej do zycia- od ojca,

 

 

...a nie od jakiegos klownsona

Edytowane przez rusoholik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.