Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Hm...

Z tego co czytałem zainteresowana wdrożeniem do produkcji była firma zajmująca się produkcją autobusów, więc zderzak musi spełniać swoją rolę...

 

Argument barku zainteresowania firm motoryzacyjnych był wielokrotnie podnoszony i jest jak najbardziej zasadny.

Przy obecnej konkurencji renowność firm motoryzacyjnych jest coraz mniejsza. Wiadomym jest że sprzedaż częsci jest znaczącym zastrzykiem gotówki. Jeżeli zatem przedmiotowy zderzak minimalizowałby szkody wynikłe z wypadków i stłuczek to firma produkująca części by na tym dużo traciła.

 

To tak jak korporacje adwokackie, notarialne czy komornicze skłonne by były do dopuszczenia konkurencji...

Jaki mają argument- spadnie jakość...

To jednak obecnie nie ma jakości, bo nie konkurencji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość olek

nie wiedziałem, ze seiko robi(robiło) także sprężarki do klimatyzacji w samochodach. W sobotę robiłem klimatyzację i jakie było moje zdziwienie gdy zobaczyłem napis" Seiko -made in japan"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

fuj, batmobil :!: :twisted:

 

edit:

Te głośniki z przodu to rewelacyjny pomysł - niedługo każdy dresik będzie takie miał. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te głośniki z przodu to rewelacyjny pomysł

 

:D

 

to są zderzaki dźwiękowe - chwilę przed zderzeniem tworzą ścianę dźwięku, o którą rozwala się przeciwnik :D

 

a tak poza tym to miłe autko, w sumie dużo ładniejsze od większości obecnych produktów bawarskich :D


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nmo nie wiem, jakieś takie SS-mańskie. Brrrrr... :oops: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A mnie się taki pomysł na samochód BMW podoba. Widać w tym projekcie nawiązanie do lat 30'tych. Ten samochód przynajmniej nie jest sztampowy. A co do dresów, no cóż, fakty są takie, że psują oni dość skutecznie wizerunek świetnej firmy no ale co BMW ma zrobić :?:, przecież nie zabronią im jeździć swoimi samochodami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie lubię stylistycznych nawiązań do przeszłości. Niech coś nowego wymyślą! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzorowany jest na Bugatti:

pb00-24.jpg

 

to niedawny prototyp Chryslera:

chrysler_atlantic_big.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wzorowany jest na Bugatti:

 

Raczej nie - jest ewidentnym nawiazaniem do sportowego BMW 328 Roadster i 327 Sport-Cabriolet z lat 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to niedawny prototyp Chryslera:

Chrysler Atlantic to prototyp sprzed 11 lat.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dziś widziałem artykuł o c6 i powiem, że te autonomiczne fotele z tyłu z elektryczną regulacją bardzo mnie zaintrygowały. Toż to prawie jak w Maybachu! :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziś widziałem artykuł o c6 i powiem, że te autonomiczne fotele z tyłu z elektryczną regulacją bardzo mnie zaintrygowały.

 

Mercedes mial takie cuda od poczatku lat 80 w modelu W126. Oczywiscie oprocz regulacji tylne fotele byly tez podgrzewane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rend

Och francuzi zeby to tylko dzialalo.

 

Podobal mi sie Xm. Za podnoszony elektrycznie podlokietnik z przodu i szybe z tylu tak ze otwierasz kufer to powietrze w kabinie nie miesza sie z zewnetrznym. Dobre jak w lecie jest klima itd. Szyba tuz za zaglowkami z tylu.

 

I to ze jak dluzej stoi to nie zaloza mu tego cipizdinga na kolo.

 

Maja dziwne pomysly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziś widziałem artykuł o c6 i powiem, że te autonomiczne fotele z tyłu z elektryczną regulacją bardzo mnie zaintrygowały.

 

Mercedes mial takie cuda od poczatku lat 80 w modelu W126. Oczywiscie oprocz regulacji tylne fotele byly tez podgrzewane.

 

wcale bym się nie zdziwił, gdyby Amerykanie w cadillacu mieli coś takiego w latach`60 :D


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rend

Elvis mial tylko tak.

 

Ja nie znam odpowiedzi na pytanie dlaczego amerykanskie auta sa takie tanie.

 

A w europie takie drogie.

 

Przy czym ludzie zarabiaja wiecej niz w Polsce biorac mediane nie srednia. W stylu 95 osob zarabia 899pln a jeden Misiek 347 000pln miesiecznie i srednia wychodzi iles tam 2 500pln.

 

 

 

Na czym polega ten cymes. Panowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu auta amerykańskie drożeją płynąć do Europy mogę zrozumieć. Czemu europejskie płynąc przez ocean tanieją już mniej. Widziałem przykłady (z liczbami) na to, że wyprodukowany w Niemczech samochód po wycieczce Stuttgart (Monachium także) - USA - Niemcy (z powrotem) jest tańszy (wliczając cenę przeróbek wersji amerykańskiej na europejską - światła itp) niż taki sam model z gorszym wyposażeniem kupiony w niemieckim salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.