Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

0,231 moj średni czas z 5 prób. Ćwiczę dalej...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga próba, średni czas 0.229 Nawet na highscora się załapałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0,188 średni (jest highscore ;)) - kwestia myszki, na bezprzewodowej dużo słabiej było B)

Edytowane przez Darek1974r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na bezprzewodowej dużo słabiej było ;)

Hehe, a ja z wynikiem ok. 0,28 uznałem, że się nie wyspałem i poszedłem z powrotem do łóźka B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim wozidłem jest obecnie Opel Astra 2.

A wcześnej był nie do zdarcia i niezawodny Renault 19 samochód wygodny trwały i tani w utrzymaniu 7 lat go miałem :)


Moje zegarki: CYMA na ETA2783, SEIKO SNKE63K1, LORUS RXN55BX9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu muszę zgodzić sie z przedmówcą, mimo że przesiadłem się na MB to wciąż posiadam od lat 6 Renault 19 z 90roku, sinik 1,4. Auto totalnie bezawaryjne mimo przebiegu ok 400 000km. Sprzedać nie warto bo nic nie wart, a mam też do niego sentyment bo to mój pierwszy własny samochód:)


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sabuniek pozdrawiam wielbiciela R19 :)

Mój silnik tez był 1.4 C3J na łańcuchu rozrządu nie do zajechania moc niewielka ale niezawodny wół roboczy :lol:

Teraz teściu go ujeżdża :)


Moje zegarki: CYMA na ETA2783, SEIKO SNKE63K1, LORUS RXN55BX9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto totalnie bezawaryjne mimo przebiegu ok 400 000km.

 

To znaczy, że oprócz amorków, opon i olejów nigdy w nim nic nie naprawiłeś??? :rolleyes:

Nie wierzę. :)

Miałem 2 w rodzinie.

Jednym jeździłem w pracy.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powracając jeszcze do A5.Zdecydowanie odradzam silnik 2.0TFSi.Kogo znam i ją ma żre mu olej.Temat już znany.Szkoda że tak długo Audi to olewało.Ponoć już to naprawiają ale jak skutecznie to jeszcze za wcześnie żeby coś mówic.

Także 3.0 diesel jak najbardziej,S4 czyli 3.0TFSI tez, ale 2.0TFSI nie bardzo...

 

Oczekujac na dostawe swojego samochodu jezdze Q5 z 2.0 TFSI 210KM i ... z tym olejem to zgadza sie. Regularnie co 3000km zapala sie kontrolka oleju i dolewam 1 litra. Przy pierwszym przegladzie po 15kkm powiedzieli mi w serwisie ze i tak niezle bo potrafi wziasc 2 x wiecej. Na dodatek wszystkiego rozwalil sie katalizator i swieci sie kontrolka silnika non stop a nowego katalizatora nie ma w Polsce i musze czekac.


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że oprócz amorków, opon i olejów nigdy w nim nic nie naprawiłeś??? :(

Nie wierzę. :(

Miałem 2 w rodzinie.

Jednym jeździłem w pracy.

 

Z ręką na sercu, poza standardową eksploatacją nic, za to mój kuzyn miał w dieslu i chyba z 2 silniki wymienił, z uzywką zawsze jest loteria, widać trafiłem dobrze. Auto mam nadal i nadal spisuje sie bezawaryjnie.


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego właśnie nie mogę zrozumieć - renomowana firma Audi, której auta kosztują chore pieniądze a żre olej jak Trabant :(

A tak poważnie to od aut typu Ford czy Opel oczekujemy niezawodnosci i przy byle wpadce wieszane są na nich psy ot np. "Ford gówno wort" Z kolei w Adi nie ważne czy pęka głowica w 2,0 TDI czy bierze olej w 2,0 TFSI to i tak zawsze będzie bardzo niezawodne auto - kpina (a co ciekawe pisze to na trzeźwo :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gadajcie już nie gadajcie....R19 miało jeden dokuczliwy problem...o którym każdy kierowca prędzej czy później się dowiedział. Wilgoć! jak auto złapało wilgoć...zdaje się cefka zapłonowa...pod kopułką gdzieś się zbierała...to można było ''hehłać i hehłać''...nie zapalił...trzeba było suszarką osuszać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już 3 rok takim się posuwam.

post-3241-0-57620900-1308642126_thumb.jpg

To najdłużej używany przeze mnie samochód. Zawsze po ok. pół roku nudził mi się a ten tyle wytrzymał. Chyba już wystarczy, czas na zmianę.


mark191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie nagła zmiana - z astry II na golfa III - takie życie - ale chociaż się nie muli pod górkę jak ciężka astra.

 

Jacus jak tam KIA?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie za wiele nie mogę powiedzieć bo zrobiłem dopiero 1300km ale generalnie jestem pozytywnie zaskoczony tym co oferuje za te pieniądze


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to alternatywa dla kogoś kto ma "trochu grosza"...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o bmw compact e46 z podstawową benzyna ( 116 kuni). Auto ma byc do miasta. Ile to pali?

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn kupił żonie z motorem 1,8 jeśli się nie mylę, Pali ile się wleje, ok 9l w mieście,z tego co mówili to są zadowoleni.

W sumie zależy czy to ma być typowo do miasta czy do "poświrowania", jeśli do "poświrowania" to wolałbym opcję Coupe jeśli typowo na miasto to jest ok


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Marcin po ile te compacty chodzą , ale z tego semgemtu BMW to wolałbym w dieslu 320 e46 po lifcie. Jak dla mnie świetna linia nadwozia, 150 kucy no i deisel. Na pewno nie sapli Ci tile co ten compact.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elvvis popieram, też bym tak robił


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do miasta diesel to bezsens w dodatku ja robię symboliczne przebiegu wole pewna tania w serwisowaniu benzynę

 

Chodzą po ok 20 tys

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o bmw compact e46 z podstawową benzyna ( 116 kuni). Auto ma byc do miasta. Ile to pali?

 

 

 

 

Zależy jaka trasa w tym mieście ale licz 10-12 litrów


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i bezsens , ale z tym się nie liczę. jak się podoba to się kupuje , nie znoszę kompromisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.