Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Hahahah ... Jimi od Hendrix'a bo od maleńkości pomykam na gitarze...

Hah, to mamy kolejne wspólne zainteresowanie :P Fotka z dawnych lat. Pomykam na gitarce jakoś od 9. roku życia :) Obecnie już mniej (3-miesięczna córa).

Edytowane przez Kangie

Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie miałem przyjemności chodzić do SM. Ale za to miałem prywatnego nauczyciela, który nie brał ode mnie ani złotówki za lekcje :P

 

No ale z mojej strony koniec OT.

 

Zobaczcie jaki wlot powietrza zapodałem do swojej fury! :)

 

3ef878018e17d1fam.jpg


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę zdjęciem sprzed 8 lat, stuningowanym na potrzeby naszej klasy 4 lata temu <hahaha>

6cb2a3cfff.jpeg

BTW. Jak ja głupio wyglądałem :)

 

A co do grzania samochodów. Moja Astra, auto byłoby nie było niemieckie, nowoczesne, mające tylko 3 lata, serwisowane, prawie zagotowało się jak już dojechałem do Anglii w te wakacje, a całą drogę powrotną temperatura nie zeszła poniżej 100, mimo rozłożenia podróży powrotnej na 2 dni. Także nie tylko Felicje potrafiły się grzać :)

Edytowane przez Hendrix89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega właśnie odebrał ,czekał 4 m-ce.

Chińczycy podkupują produkcje,płacą troszke więcej i te na nasz rynek jadą do Chin.

Full opcja ,4x4 itd,itd :)

Fajnie się prowadzi.

Wolę jednak siedzieć z tyłu :)

lz303_IMG-20110817-00146.jpg

 

za218_IMG-20110817-00145.jpg

 

ut874_IMG-20110817-00144.jpg


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Darek , ale sie zmieniles od ostatniego razu !!!!!!


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Darek , ale sie zmieniles od ostatniego razu !!!!!!

No może trochę :)

Ale imię pamiętasz? :)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może trochę :)

Ale imię pamiętasz? :)

 

 

Yep :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haaa, temat jak zwykle budzi spore emocje wśród kolegów :)

dla załagodzenia dodam coś od siebie

3 tygodnie intensywnej i wyczerpującej jazdy za sobą a "czołg" spisał sie bez zarzutu

13265328.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

no może z małymi wyjątkami :)

81847372.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

27138330.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

84527053.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

52445435.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż tak fajnej pracy to nie mam niestety :) :) :)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na oslode wrzuce taki filmik......Veyron wymieka :)

 

zauwazcie ze gosciu nie ma kasku ani kombinezonu....tylko marynareczka itp....ruscy to sie bawia :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=-zbDefxZoo8

 

dorzucam jeszcze Cizete....swietny samochod....piekny dziwek silnika :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=DwBpwQROOBo

Edytowane przez dasiek7

" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na oslode wrzuce taki filmik......Veyron wymieka :)

 

zauwazcie ze gosciu nie ma kasku ani kombinezonu....tylko marynareczka itp....ruscy to sie bawia :)

 

 

Wydaje mi się że ten Nissan był grzebnięty, albo kierownik BV jakiś nieogarnięty.

 

GT-R jest przefantastyczny, prawdziwy japoński supersamochód, a "kultowy" był już zanim zaczęto produkcję :)

Miałem okazję na mnieście złapać się z nim G35, w sumie dźwięczał podobnie :) ale baty dostałem po sekundzie.

 

apropos kasku, Rosjan i GT-R jeszcze jeden filmik wyścigów z motocyklami, na dosyć ruchliwej drodze:

 


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ten Nissan był grzebnięty, albo kierownik BV jakiś nieogarnięty.

 

GT-R jest przefantastyczny, prawdziwy japoński supersamochód, a "kultowy" był już zanim zaczęto produkcję :)

 

 

 

no baa.....z pewnoscia grzebniety :) chcialbym tak kiedys na zywo zobaczyc Honde NSX i posluchac....to tez jest swietne auto :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę pogrom postów. Taki Postocaust.

 

Zmieniając temat. Cofam się ze zdania, że kierowcom wolno dać swobodę, itp. Wczoraj mój pogląd został przez życie zweryfikowany. Zamknęliśmy najważniejszą ulicę w Sosnowcu, 3-go maja. Daliśmy barierki, poustawialiśmy sierżanty, przez kilka dni były wcześniej znaki o zamknięciu jezdni, wyznaczone objazdy, itp, żeby ludzie już zapoznali się ze znakami. Urząd miejski dał informację na portale miejskie, do gazet i do lokalnych telewizji, i rozgłośni radiowych. Od 2 tygodni jest reorganizacja ruchu tramwajowego, nie jeżdżą już tamtędy autobusy, karetki i straż. I co? Ludzie objeżdżali znaki torowiskiem tramwajowym (kilka aut się zawiesiło na torach i musieliśmy ich ściągać, bo jakby tramwaj jechał, to już by była wgl masakra), objeżdżali chodnikami, parkiem wśród drzew, itp. A potem spotykało ich rozczarowanie, bo na środku jezdni dziura szeroka na 3 metry, długa na 20 metrów i głęboka na 4 metry. Pluli się, że znaków nie ma, że nie ma objazdów wyznaczonych i nie prawda, że znak był, bo on jeździ od 20 lat i potrafi znaki czytać. Już momentami tak brakowało mi cierpliwości, że myślałem, że będę ich wyciągał z aut i bił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jimi....jeszcze go odpicuja.....tu sie wyklepie....tam troche szpachli....nowe szybki.....i bedzie git ;)

 

btw jaka koles musial miec beke jak gdzies przejezdzal i ludzie zbierali zeby z drogi jak go widzieli ;)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ten temat wydawał mi się troszkę dziecinny, więc choć zawsze byłem maniakiem samochodowym, to nigdy nie myślałem by tu coś pisać o sobie. Na pewno wynikało to częściowo z faktu, że od czasu sprzedania mojego Mustanga i Jeepa nie miałem już żadnych samochodów, którymi można by się chwalić. Pewno, że Saab 9000 Turbo, czy Mazda6 V6 nie były złe, ale nic na tyle ekscytującego, by o tym pisać na forum. Ale teraz wszystko się zmieniło...

 

Jednak skoro zacząłem od początku, parę fotek moich aut... Wszystkie już nieaktualne:

 

Moje pierwsze auto, choć nie jest to dokładnie "ten". Nie mam zdjęć mojego Merca. Pierwsze zdjęcie gdzieś skopiowane w Necie, drugi samochód spotkany na zlocie w Krynicy w ubiegłym roku. Miałem identyczny pojazd w 1975 roku. Mój pierwszy własny samochód, Mercedes 170V, kupiony po wakacjach, gdy zaczynałem maturalną klasę w liceum.

 

mercedes-170V.jpg 3705113.jpg 3705052.jpg

 

Drugim moim autem był Polski Fiat 126P, 600 ccm. Ten co prawda nie był mój, lecz taty, ale ja go dostałem w "dzierżawę" i gdy po ślubie przeprowadziliśmy się do wynajętego mieszkania, auto przeprowadziło się z nami. Dopiero gdy wyjechałem z Polski, "maluch" wrócił do taty.

 

5.-Maluch.jpg

 

 

A te autka są już "amerykańskie". '68 Ford Fairlane, nasze pierwsze auto w USA. Kupione w 1982 roku za 300 dolarów. Na tylnej szybie nalepka "Solidarność" :mrgreen:

 

806-%282%29.jpg Scan10030.jpg Scan10029.jpg

 

Nissan Sentra model 1983, nasze pierwsze nowe auto w USA (cena $4949) i nasz Garbus. A na drugim zdjęciu Oldsmobile Delta 88 mojego kolegi. Porównywaliśmy długość. Z tyłu Nissan i Oldsmobile stoją równo, z przodu Oldsmobile dłuższy o połowę... :-D Facet na zdjęciu to oczywiście ja. Na trzeciej fotce Sentra przy moim malutkim Macku, którym wtedy jeździłem w pracy.

 

Scan10034.jpg Scan10033.jpg Scan10023.jpg

 

 

Honda Civic "hatchback", z klapą. Czterobiegowa skrzynia, silnik 1300ccm, plastikowe siedzenia. Cena za nówkę $5199.- oczywiście w 1984 roku. Dziewczyna na zdjęciu to moja żona, Grażynka, a w tle stacja telewizyjna NBC w Charlotte, gdzie Grażynka wtedy pracowała. Na drugiej fotce zdjęcie telewizora, podającego listę realizatorów Wiadomości, a wśród nich "Grace" Jaskiernia:

 

Scan10032.jpg Scan10027.jpg

 

Mustang GT. czerwony, kupiony nowy w 19855 roku, a za rok zamieniłem go na nowego nowego, model 1986, w białym kolorze:

 

1506612.jpg Scan10035.jpg 1506613.jpg

 

Na masce Mustanga moja kochana żona, Grażynka, która mnie ostatnio totalnie zaskoczyła... Ale o tym za moment. Przy okazji film na YouTube z tym białym Mustangiem:

 

 

Będzie ciąg dalszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeep Wrangler. Kupiliśmy go nowego i za parę lat zamieniliśmy na Saaba:

 

Scan10032.jpg Saturday%2C-February-03%2C-2007-%28157%29.jpg

 

'85 Saab 9000 Turbo i '87 Mustang GT. Mustanga kupiliśmy nowego, Saaba już jako używany samochód:

 

Scan10043.jpg Scan10015.jpg Scan10014.jpg Scan10012.jpg mUSTANG-800-NOWY.jpg

 

Chevy Impala Station Wagon, moje nowojorskie auto:

 

Scan10031.jpg

 

Chryslera ciągle mam, ale już nie jest zarejestrowany. Stoi przed garażem i ostatnio zamieszkują go szerszenie i mrówki:

 

wesele-artka-1431.jpg wesele-artka-1429.jpg wesele-artka-1423.jpg wesele-artka-1201.jpg

 

Mazda 6, jeszcze tydzień temu nasze "auto nr 1":

 

weseleartka13469zv.jpg Picture-014.jpg

 

To tyle historia. A dzień dzisiejszy w kolejnej notce, bo tu jest limit zamieszczanych zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zostałem właścicielem M Trójki, prezent od żony. :-P Auta jeszcze nawet nie widziałem, bo jak wiecie jestem truckerem, jestem w trasie, a ona sama wszystko załatwiła, podpisała, samochód przywiozła do domu i zaparkowała w garażu. Zobaczę go pewnie wtorek-środa. Mam jednak kilka fotek, bo zrobił je sprzedawca:

 

Oryginalna "nalepka na szybę" z informacjami o opcjach samochodu:

 

08222011-00000.jpg 08222011-00001.jpg

 

I kilka szczegółów. Samochód jest jak nowy, pachnie jak nowy, jestem drugim właścicielem. Poprzedni nie palił, samochód oczywiście był serwisowany w autoryzowanej stacji obsługi (bo to za darmo na gwarancji) i, mówiąc o gwarancji, ma on ją jeszcze przez jeszcze rok i 20 tys km. Prawdopodobnie kupimy potem dodatkową gwarancję, bo naprawy takiego samochodu mogą być kosztowne.

 

GP5879.26.jpg GP5879.25.jpg GP5879.21.jpg GP5879.19.jpg GP5879.18.jpg GP5879.17.jpg GP5879.14.jpg GP5879.12.jpg GP5879.11.jpg GP5879.09.jpg GP5879.08.jpg GP5879.07.jpg GP5879.02.jpg

 

Na pewno będą jakieś filmiki na YouTube, ale najpierw muszę to auto zobaczyć w realu, bo na razie widziałem tylko fotki. :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auta fajne, owszem. Ale cóż one bez Grażynki...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć... Grażynki :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.