Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Hiob przyłączam sie do prosby kolegów zeby nakrecić podobne filmiki jak te które sa poniżej :)

Do tego drugiego nie namawiam bo szkoda opon :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=X42WrfYQNrs&feature=related

 

http://www.youtube.com/watch?v=XO_uMHTQEl4&feature=related

 

Słabe te jaranie lacza

Przewijamy do 6.45

Edytowane przez Lawnowerman

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w tym muscle car'rze to spalił trochę gumy.

Ja dzisiaj wybieram się wieczorem na miasto to postaram się wrzucić jakieś filmiki jak poczciwa Hania się zbiera, może też się uda spalić co nieco ale w przednionapędówkach trochę ciężej :)

 

 

PS. Jak wstawiać filmiki, lepiej je wrzucić na YT i linka wkleić czy jakoś się da bezpośrednio ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przewijamy do 6.45

 

 

 

 

To czysty idiotyzm, a nie cyna.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest moc, dzięki Hiob :)

 

O oponach się pomyśli przy kolejnych filmikach :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie Hiob :) może i mi się uda wieczorem jakiś taki przyjemny placyk znaleźć :) wyłączyłeś "nianie" jak kręciłeś bączki ? Bo tak jak by coś hamowało bestie :)

Odejście mojej na pewno dzisiaj wstawię :) ale trochę głupio teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłączyłeś "nianie" jak kręciłeś bączki ? Bo tak jak by coś hamowało bestie :)

 

Niania wyłączona, inaczej by się w ogóle nie dało tak bawić. Co mnie hamowało, to ograniczona wielkość placu i brak doświadczenia w takich zabawach. Może kiedyś znajdę jakiś lepszy placyk i przed zmianą opon zrobimy poprawkę. Tych opon, które mam teraz zostało niewiele i chyba przed kolejnym przeglądem trzeba będzie kupić nowe. BTW komplet kosztuje ok. 1000-1600 dolarów. Micheliny, które mam teraz to ponad 1600, ale np. Continentale można dostać już za 950 dolarów. I powinny wytrzymać dłużej, niż Michelinki. Będę się musiał tylko podowiadywać jak się sprawują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam obecnie Yokohamy sportowe założone. Sporo za te gumy z oceanem :)

 

Sporo? A mnie się wydawały dość tanie... $235 za oponę 265/35ZR19 94Y to cena całkiem atrakcyjna. Za opony do Mazdy płaciłem po 150 dolarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo? A mnie się wydawały dość tanie... $235 za oponę 265/35ZR19 94Y to cena całkiem atrakcyjna. Za opony do Mazdy płaciłem po 150 dolarów.

 

 

 

Zgadzam się, za opony w tym rozmiarze i z takimi indeksami to wręcz taniocha.

 

Hiob, masz zabawkę, o której marzą wszyscy duzi chłopcy. Pozazdrościć :) Wolnossące V8 to jest to.

 

Ps. W avku wyglądasz jak H. Sienkiewicz z długimi włosami. Dobry styl, szkoda, że ściąłeś włosy :)


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ps. W avku wyglądasz jak H. Sienkiewicz z długimi włosami. Dobry styl, szkoda, że ściąłeś włosy :)

 

Cholernie niewygodnie w trasie. Prysznic zajmował pół godziny. Szampony, "conditionery", duperele. A teraz mydło i ręcznik wystarczą i w 5 minut człowiek gotowy. Zdjęcie w awatarze stare, ma z pięć lat, ale w tamtym roku byłem w Polsce i miałem znowu długie pióra. Jednak gdy odwiedzę Ojczyznę w przyszłym roku, będę na pewno krótko ostrzyżony.

 

Fotka zrobiona przez panią Asię Kucharczak, plastyczkę, a prywatnie żonę Franka Kucharczaka z Gościa Niedzielnego:

 

3705927.jpg

 

A to na rynku w Krakowie:

 

3742830.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam obecnie Yokohamy sportowe założone. Sporo za te gumy z oceanem :)

 

barteq891, ale za to auto w USA za "połowę ceny" :)

 

Gratuluję samochodu, żadnego przerostu, moc musi być. Świetny silnik, w przypadku takiej piątki powiedziałbym że cała karoseria to tylko dodatek gratis do motoru /zwłaszcza na dłuższą metę/. Btw fajne wpisy u nas na forum w tym dziale :) no i fajna strona 'truck' gdzie zacząłem zaglądać, jak jesteś w trasie. Ciekawy styl życia kierowcy, taki trochę interaktywny - na pewno Ci się nie nudzi.

Edytowane przez Sąsiad

(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tak w ramach malego oftopu spytam Hioba :) - na jakim poziomie był Twój angielski gdy wyjechałeś? Cz teraz nejtiwi są w stanie wyczuć inny* akcent?

 

 

* inny niż jakikolwiek ich rodzimy, znany im

Edytowane przez tomekr89

Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składacie się na nowe opony? :) :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Dn_TAxLSnWM

 

 

dzieki Hiob....dałes po garach :) powiem Ci szczerze ze nie myslalem ze w ogóle dasz sie namowic na cos takiego :) masz u mnie olbrzymiego + :) moge tylko pozazdrościć tych przeciązen jakie wywoluje ta beemka :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... Btw fajne wpisy u nas na forum w tym dziale :) no i fajna strona 'truck' gdzie zacząłem zaglądać, jak jesteś w trasie. Ciekawy styl życia kierowcy, taki trochę interaktywny - na pewno Ci się nie nudzi.

 

To prawda. Zwykle wirtualnie jedzie ze mną 20-50 osób. Komputer czyta mi ich wpisy z shoutboxa, oni mnie słyszą przez kamerę. Każdego dnia zjawiają się nowe osoby, ale mamy też "stałą ekipę". Prawie rodzina. Personalne przycinki, wulgaryzmy, plotkarstwo, teorie spiskowe i tematy polityczne są zabronione, więc jest bardzo miła atmosfera. Zapraszam!

 

To jeszcze tak w ramach malego oftopu spytam Hioba :) - na jakim poziomie był Twój angielski gdy wyjechałeś? Cz teraz nejtiwi są w stanie wyczuć inny* akcent?

 

Angielski po czterech latach ogólniaka, 43 osoby w klasie i trzy różne nauczycielki. Czyli potrafiłem napisać "My name is Peter" i znałem nazwy liczb i dni tygodnia. Miesiące też, bo było tak, jak po rosyjsku. :) Po przyjeździe do USA przez parę tygodni nie miałem pojęcia nawet o czym ludzie mówią, nie wspominając już o rozumieniu jakiś szczegółów konwersacji.

 

Po dwóch miesiącach zacząłem pracować jako kierowca, jeżdżąc po 500 mil dziennie, kilkanaście stopów, w okolicach, gdzie nikt nie zna polskiego. Więc nauka była dość intensywna, ale sporo było pomyłek, wynikających z niezrozumienia poleceń. Czasy przed komórkami, a nawet "pagierami", więc czasem ciągnąłem jakiegoś autochtona do automatu, żeby on pogadał z dyspozytorem i potem mi na migi wytłumaczył o co mu chodzi. :)

 

Akcent? Mam przepiękny polski akcent i nikt, ale to nikt mnie nie pomyli z miejscowymi. Moja żona niemal straciła polski akcent i mówi jak Amerykanka, ale ona jest zdolna... wiecie zresztą już. Ja mówię niemal tak źle jak Miłosz. ;-)

 

Więc dwie anegdotki, albo raczej prawdziwe historie. Byliśmy na spotkaniu z Miłoszem, jakieś 25 lat temu, na naszym Uniwersytecie. Nie pamiętam już o czym mówił, ale pamiętam, że on nawet nie starał się wymawiać angielskiego "r". Mówił z bardzo wyraźnym polskim akcentem, ale mówił mądrze i zrozumiale. I to jest najważniejsze. Druga historia. Kierowca przywiózł nowe ciężarówki do dealera Volvo. Murzyn. Zapytałem go o coś, a on, zanim mi odpowiedział, wybuchnął śmiechem. Pytam z czego się śmieje, a on, że mnie bardzo przeprasza, ale to ja go tak rozśmieszyłem, bo wyglądam jak redneck, a wcale nie brzmię jak redneck. ("Redneck" to oczywiście taki prymitywny chłopek roztropek z południa USA. Burak. Ktoś, kto ma podróbkę rolexa na ręce i jeździ BMW... Czyli by się zgadzało, nikt się przecież nie kapnie, że mój nie jest podróbą. Choć teraz, w tej M3, kto wie... mogą rzeczywiście pomyśleć, że mój Explorer jest autentyczny. :) )

 

dzieki Hiob....dałes po garach :) powiem Ci szczerze ze nie myslalem ze w ogóle dasz sie namowic na cos takiego :) masz u mnie olbrzymiego + :) moge tylko pozazdrościć tych przeciązen jakie wywoluje ta beemka :)

 

Wiesz, mnie tak naprawdę to w ogóle nie trzeba było przekonywać. Plan był taki od początku, żeby powtórzyć coś takiego, jak na filmie z Mustangiem, 25 lat temu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M3 to czysta maestria ...V8 mhhmm.Pooglądałem te filmiki i już mi się spać odechciało.

Gratulacje.Fantastyczna rzecz.


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybcy i wsciekli :) hehe ostanie palenie przerabane :) do ilu tys obrotów sie ona kreci?? :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro juz jestesmy w temacie M3 to niestety musze dorzucic te filmiki.....wspomnienia z liceum.....tyle sie tego naogladalem.... :) filmiki krotkie ale zacne :) pewnie kazdy milosnik Bmw zna....ale tym ktorzy nie widzieli polecam taka stronke dtmpower.net :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=WMynecTL9cI

 

http://www.youtube.com/watch?v=u4KNslG7O70&feature=related

 

http://www.youtube.com/watch?v=3O2sRims-QA&feature=related


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybcy i wsciekli :) hehe ostanie palenie przerabane :) do ilu tys obrotów sie ona kreci?? :)

 

 

Kręci się do 8 tys obrotów, potem już jest odcinka.

No palenie się nawet udało, chociaż na płaskim były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.