Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek super wozik....

Jeśli dobrze widzę to to nie jest GT


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek super wozik....

Jeśli dobrze widzę to to nie jest GT

 

Nie, to sedan.

GT jest jednym z niewielu BMW, który kompletnie mi się nie podoba.

A tak wygląda w środku:

dscf0013hc.jpg

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny,moze napiszesz coś więcej na Prv.

Ze mną chyba jest coś nie tak ponieważ podoba mi się i GT i X6...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tu nie chodzi o sam znaczek. Skoda to za***iście wykonany samochód na długie lata. Stylizacja zachowawcza, ale będzie tak samo dobrze wyglądała za kilka lat. Ot, klasyka :P Technologia VW to też duży plus, tanie części, tani serwis. Istotnie 120 tys za yeti to dużo - to jużmusi być max wyposażony samochód. Ja za żony zapłaciłem dokładnie 97 tys z ubezpieczeniem na 2 lata. Ale jak już pisałem - teraz wziąłbym golasa a dopłaciłbym tylko do ksenonów i klimatronika :) Pewnie wydałbym jakieś 75 tys i tez byłby 4x4 i też 1,8tsi.

Ale nie można tego jednoznacznie powiedzieć, że skoda musi być tania, bo np Superb o klasę przerasta passata a kosztuje mniej w danym wyposażeniu. Za 120 tys można już śmiało kupić Superba 4x4 w kombi, z gigantycznym bagażnikiem, świetnymi materiałami wewnątrz i bardzo wygodnym zawieszeniem. Yeti jest twarde i to nie jest kanapa na dziurawe drogi.

Miałem już sporo samochodów w życiu. Ten jeden kupiłem na czyste życzenie żony, i to ona będzie jeździłą nim najbliższe jeszcze 2-3 lata. Ale ja sam dla siebie bym tego auta nie wybrał...

 

Możliwe że jestem zboczony ale wku***a mnie ten znaczek na grillu :) Zdecydowanie wolę dopłacić do kółeczek.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee no to u mnie tak:

1. Osobowe: Skoda Fabia 5d biała, 1,9 SDI 64 KM import własny od sąsiadów z południa w r. '07 [Autko z sierpnia '04], obecnie niemal 300 tys km. Plany: Mercedes W 124 2,5 TD [T-> kombi]... :)

2. Dostawcze: Gaz Gazelle 2,1 TD 110 KM, przebieg ok 63 tys km, '07 . Plany VW LT 45 do 55 '90 - '96,

pozdr :P

P. Mikołaj: na znaczku, na kolorze i takich pierdołach typu wyposażenie się nie jeździ. Dla mnie ważny jest silnik i buda, oraz skrzynia [manual], stan techniczny. Kolor czy wyposażenie - rzecz względna. Może nie musi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

solve niezly skok przestrzenny ;)

 

Marcinie - o taaak skok przestrzenny niesamowity - o dotknięciu ręką drzwi pasażera mogę nareszczie zapomnieć - troszkę się nie mogę przyzwyczaić do tej przestrzeni - od piątku go mamy i wrażenie bardzo pozytywne.

 

 

p.s. Krystian jestem ;)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że jestem zboczony ale wku***a mnie ten znaczek na grillu ;) Zdecydowanie wolę dopłacić do kółeczek.

Kółeczka wcale nie sa jakieś powalające jakościowo. Zamiast Yeti oglądaliśmy Q3 dla żony i powiem szczerze, że był droższy ponad 30 tys zł a kompletnie nie wyróżniał się materiałami, wyposażeniem czy technologią...

Ale już zmiana następiła i w piątek zamówiłem Insygnię 2,0 CDTTI (bi turbo 190KM), 4x4, automat, kombi, biała, pakiet OPC. Fajna fura ;) Do teraz jestem w szoku jak to zapitala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile to cudo wyszło na gotowo?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w nowych modelach BMW nie podobają się te majestatycznie ciężkie optycznie deski i elementy wnętrza. OK, takie kredensy pod szybą w limuzynach są akceptowalne ale do autka sportowego mi to nie pasuje. Wolę jednak wykończenie Audi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale już zmiana następiła i w piątek zamówiłem Insygnię 2,0 CDTTI (bi turbo 190KM), 4x4, automat, kombi, biała, pakiet OPC. Fajna fura ;) Do teraz jestem w szoku jak to zapitala.

 

To jest ten silnik fiatowski ktory w bravo ma 165 KM? Pytam z ciekawosci, bo wiem ze poprzednia generacja brala od fiata 1.9 ;)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest silnik Fiata już. To już własna konstrukcja Opla na bazie silnika Isuzu. Na gotowo 130 tys. Ale wziąłem kilka dodatków. Poza 4x4 i dwusprzęgłówką dodałem navi, pakieto OPC (czarna podsufitka, kierka OPC, regulowane zawieszenie ale bez spojlerów bo kosztują 10 tysi dodatkowo), jakieś tam roletki w szybach, czujniki przód tył, ksenony... Ogólnie wersja jest prawie full bo to Cosmo więc ma wszystko już w standardzie co trzeba razem z półskórą.

Ma 190KM, na autostradzie podczas testowej (ale jeździłęm bez 4x4) poszła 240km/h bez wysiłku a do setki ma niby 7,5s. Przy tym spalanie mocno poniżej 10L.

Chciałem początkowo wziąć 2.0T benzynkę 240PS, ale kosztuje tyle samo co ten Diesel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek odebrałem ale dzisiaj dopiero miałem czas pojeździć.

Przesiadłem się z Forda Mondeo i ten wydaje się twardszy ale i tak prowadzi się świetnie ;)

Jestem zadowolony.

 

dsc0160ii.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...pakieto OPC (czarna podsufitka, kierka OPC, regulowane zawieszenie ale bez spojlerów bo kosztują 10 tysi dodatkowo)...

Sorry, ale nigdy nie zrozumiem chęci posiadania naklejki OPC w klekocie, to jakby na diesla BMW nakleić sobie M-ke ;) Bez urazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nigdy nie zrozumiem chęci posiadania naklejki OPC w klekocie, to jakby na diesla BMW nakleić sobie M-ke ;) Bez urazy.

 

Proszę bardzo.

BMW M z klekotem - M550d

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OPC to pakiet stylistyczny, w Mercedesie jest pakiet stylistyczny AMB, Audi ma S-Line , Bmw M-pakiet a Volvo R-Design.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Darecki nie noszę urazy, ale kto powiedział, że będzie jakaś naklejka? Pakiet OPC to tak jak S-line w Audi lub m pakiet w BMW. Poprostu troszkę bardzie sportowy look wewnątrz, ale ja nic nie wiem o naklejsce bo jak napisałem, spojlerów nie zamówiłem. Jeżlei chodzi o kierownice to też Cie rozczaruję bo nie ma na niej naklejki OPC w tym pakiecie... Ale spoko - powiedziałeś co wiedziałeś - nie gniewam się ;)

 

Krisp1 - masz tam to regulowane zawieszenie? Ja w sumie nie miałem wyboru bo przy 4x4 trzeba dokupić takie właśnie zawieszenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo.

BMW M z klekotem - M550d

 

Pozdrawiam

Tomek

 

To BMW wymiata - trzy turbiny! Świat oszalał ;) Już model 535d wciskał w fotel a tu... dobrze że jest standardowo z 4x4 bo bez tego kapcie po dniu popalone przy 700Nm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo.

BMW M z klekotem - M550d

 

Pozdrawiam

Tomek

Koniec świata ;)

Dla mnie wozem z zacięciem sportowym na zawsze pozostanie mocna benzyna. Diesle w tej bajce są jakby na siłe - dla specyficznej grupy klijenteli.

Osobiście mam diesla i benzyniaka, ale powiem szczerze, że tego klekota mam tylko dla oszczędności i wygody (wyprawowo 1000 km zasięgu na baku). To co sprawdza się np w turystyce off roadowej (zasięg i oszczędność) nijak nie pasuje mi do sportowego płaskacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata ;)

Dla mnie wozem z zacięciem sportowym na zawsze pozostanie mocna benzyna.

 

poczekaj, aż diesela w F1 wypuszczą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekaj, aż diesela w F1 wypuszczą ;)

Z systemem start stop i DPFem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z systemem start stop i DPFem. ;)

a kierowcy przejdą szkolenie z Eco-drive ;)

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata

 

a z tym końcem świata radze poczekać, aż diesele pojawią się w takich ikonach ;)

 

dodge-challenger-concept-5302.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo dojdą do wniosku, że skoro jest klijent to i diesla można by wsadzić w takie cudo ;) Pojawi się nowa nisza.

Diesle w sportowych autach śmieszą mnie równie co zagazowywanie mocnych i świeżych benzyniaków - skoro ktoś kupuje auto za ciężkie pieniądze to chyba stać go lać normalne paliwo. Wg mie jak chce się oszczędzać to kupuje się zwykłe wozidełko i jeździ oszczędnie a nie robi takich hecy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już są wyścigówki z dieslem.

300px-Neckarsulm-AudiForum-Audi-R10-TDI.jpg

F1 myślę, ze nie [ w sensie prestiżu, przepisów] ale technologicznie w czym problem? Zrobić diesla który ma z 700KM to nie problem , po za tym myślę, że momentem zabija.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.