Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

d: gdzieś ten filmik widziałem w sieci. Ale wierzaj mi - ten filmik to nic w porównaniu z tym co można w komisach znaleźć. Kiedyś facet próbował mi wmówić że ręcznie wypełniona książeczka do r. 2007 [a był 2011] jest wiarygodnym źrodłem dot. przebiegu i tego co było robione, że malowanie pasa tylnego, nowa konserwacja, delikatne wygięte i pospawane wzmocnienie o niczym nie świadczy, a dubeltowy baranek na podwoziu jest firmowy. Po czym był oburzony moimi insynuacjami że jest to złom...:) A bajeczki to ja dzieciom na dobranoc opowiadam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam czy ten filmik wrzucalem ale fajnie wszystko opowiada co dzieje sie w komisach.

 

Raz pamietam pojechalem ogladac bezwypadkowe auto i cale bylo wypolerowane mleczkiem takim koloryzujacym, koles twierdzil ze na bank nic przy nim nie bylo robione....nawet szkoda ze koles strzepil swoj jezyk zapierajac sie w zywe oczy.

 

http://www.youtube.com/watch?v=7xkMVGEq6lM


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po dynamicznej przejażdżce wyłączam silnik i idę do domu, a nie czekam aż turbo wystygnie.

 

To prawda, ale z drugiej strony, czy chłodzenie turbiny to znowu taki problem? Mam u siebie Turbo-timer HKS, w większości przypadków nie trzeba czekać, bo np. już podczas parkowania w garażu podziemnym mi się wystarczająco schładza. Z drugiej strony zamiast 136 kucyków jest 202 (silnik 4G63 Mitshubiski) - chyba opłacalny deal :) Turbo benzyna ma też inną ciekawą zaletę, o której mało kto wie - najłatwiejszy rozruch, ze względu na niski stopień sprężania (przydatne w zimie, czy przy słabym akumulatorze).


pozdrawiam - Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turbo timer... odsetek osób, którzy wiedzą co to jest, jest tak mały, że pomijalny.

Sprzęt niby dla wszystkich, ale stosowany tylko przez "fanatyków".

Nie liczysz się. :)

A w ogóle to masz i tak benzynę, więc nie liczysz się podwójnie. :)

 

Z danych wnioskuję, że ujeżdżasz Outlandera. Jak się spisuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5Ciastek

Kontrolka gasnie po 2 sek nawet nie zdazysz pasa zapiac. Nie oszukujmy sie ale benzyna o podobnych rozmiarach to bedzie pierdziolko. Piszac o wrazeniach z jazdy mialem na mysli dynamike-to co nas cieszy w aucie. Turbo daje tez duza frajde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest jeden - TURBO PIJE, TURBO ŻYJE :lol: Ale tak poważnie, to chyba nie ma już nowych samochodów, w których nie ma fabrycznie studzenia turbiny po zgaszeniu silnika. U mnie w TSI jak i w CDTI jest takowe udogodnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z danych wnioskuję, że ujeżdżasz Outlandera. Jak się spisuje?

 

Bardzo dobrze, jestem drugim właścicielem, przebieg 150 tys., zero problemów. To jeszcze stara japońska szkoła, ciężka sprawa, czym takie auto w przyszłości zastąpić :rolleyes:

 

Z tym chłodzeniem tutbiny to w ogóle ciekawe sprawa, bo widziałem już, że w nowych autach i wysilonych silnikach turbo montują start-stop i zastanawiam się, czy to się trochę nie gryzie. No ale pewnie ktoś nad tym myślał, bo tak to by na gwarancji się turbiny rozlatywały :/

 

Turbo oczywiście PIJE, ale z drugiej strony mniej niż wolnossak o podobnej mocy. Jak zawsze bardzo wiele zależy od stylu jazdy, mi się często udaje zejść poniżej 10 l./100 km w trasie, a są inni użytkownicy Outlandera Turbo, którzy twierdzą, że im się to nigdy nie udało :lol:


pozdrawiam - Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlodzenie turbinki to nie problem, na miescie specjalnie auta nie pałuje, a jak jeżdżę dłużej, to zawsze na ostatnim odcinku spokojnie dojeżdżam i wystarczy chwila (9-5 2.3T 170hp).


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat bo znowu o samochodach rozmawia się w innych.

 

Dla mnie największa porażka w Genewie jaką zobaczyłem, a może znak czasów? Jednak chyba nie, bo imo tym był Cayenne już wcześniej, a to Bentleyowi jakby nie przystoi; co sądzicie o tym:

 

bentleysuv.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Sąsiad

(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustowne autko na polowanie lub na ryby. Przez błoto przejedzie.

 

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zasady obowiązują każde mocniejsze autko - nie tylko z turbinką. Też przed zgaszeniem silnika daję autku chwilę wytchnienia żeby nie gasić go rozgrzanego "do czerwoności". (camaro ss 6,2l v8 450hp)

 

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Edytowane przez .misha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkaradnie wygląda.

 

Zarówno przód jak i cała sylwetka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustowne autko na polowanie lub na ryby. Przez błoto przejedzie.

Watpie żeby to auto zobaczylo kiedykolwiek ryby lub strzelbę. Ci, którzy je kupią, posiadają pewnie też Range Rovera i wyjdą ze słusznego wniosku, że lepiej przez błoto pojechac Rangem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy Panowie - piękna fura. Bentleya nie kupuje się ze skromności, a ten jest już wyjątkowo nieskromny :rolleyes: Ogólnie w Emiratach pójdzie jak ciepła bułka. W Raosji pewnie też. Ruscy mają przecież DWA salony Bentleya w samej Moskwie :lol: Na 100 Bentley'ów sprzedanych w Europiej jakieś 70 jedzie do Rosji.

 

Ten SUV to strzał w dziesiątkę i nabije kasę dla VW lepsżą niż Cayenne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celebryci, którzy nie mogli się zdecydować czy jeździć Continental'em czy SUV'em pokroju Range Rover'a teraz już nie musieli wybierać.

Sprzeda się i to dobrze.

 

Klocowaty Rolls Royce też nie jest oszałamiająco piękny, a zabił Maybach'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celebryci, którzy nie mogli się zdecydować czy jeździć Continental'em czy SUV'em pokroju Range Rover'a teraz już nie musieli wybierać.

Sprzeda się i to dobrze.

 

Klocowaty Rolls Royce też nie jest oszałamiająco piękny, a zabił Maybach'a.

 

Maybacha traktowano jako wariację S-klasy. S-ka miała w zasadzie wszystko to co miał Maybach...I większość wolała nie przepłacac za Maybacha. Poza tym Maybach to była marka zmartwychwstała. Rolls nigdy nie przestał produkować...prestiż marki budowany przez dziesiątki lat znacznie większy.

 

Bentley SUV przebrzydły....ale tak jak piszecie szejkom się spodoba :rolleyes:

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten SUV Bentleya jest koszmarny. Dla mnie to obciach. Pokazuje, że jego właściciel ma tylko kasę :lol:

Przypomina mi się, jak kiedyś babcia kupowała mi tandetne samochodziki na odpuście przed kościołem. Błyszczały podobnie, ale to było dawno temu...

Wcale nie jestem taki pewien czy będzie się świetnie sprzedawał. Rynek ekskluzywnych samochodów jest spory, a wiele marek ma niezłe maszyny do zaoferowania. Pewnie wiele zależy od tego jak wysoka będzie cena i w jakiej liczbie egzemplarzy planowana jest produkcja? Swoją drogą ciekawe, że Bentley zdecydował się wypuścić takiego knota. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie łażenie po komisach samochodowych to w obecnych czasach najczęściej lekka strata czasu.

Ale są komisy do których chętnie bym się karnął... ba... w których gdyby ktoś mi zaproponował pracę,

to poszedłbym z wielką ochotą- choćby i za darmo(choć nie za długo, bo z czegoś trzeba żyć :lol: ).

 

http://www.autosalon-singen.de/_virtueller_Rundgang/tourdaten_fuer_website/tour_en.html

 

Wirtualna wycieczka po salonie aut używanych- zarówno na zewnątrz jak i w środku salonu,

część aut można sobie też od wewnątrz zobaczyć.

Jak to kuzyn powiedział- generalnie, to nie bardzo jest z czego wybierać :o

 

 

 

P.S.

Jak to mówią- być biednym to nie wstyd- jak kogoś nie stać na nowe, to kupuje używane auto w komisie :) :)

Edytowane przez ricardo216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUV Bentleya nudny, ale i tak pewnie się będzie dobrze sprzedawał (w kategorii aut super luksusowych). Dobry pomysł Bentleya na wprowadzenie tego SUVa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się podoba ten salon aut używanych. Moim zdaniem świetnie zrobiona strona.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciągające to łażenie po salonie... Już wiem gdzie zostawię w rozliczeniu żony Skodę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciągające to łażenie po salonie... Już wiem gdzie zostawię w rozliczeniu żony Skodę...

 

żonę tez zostawisz w rozliczeniu ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to byl odcinek premierowy, czy powtorka, w kazdym razie dzis na tvn turbo w programie "Na osi" wystepowal Hiob :-)


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to byl odcinek premierowy, czy powtorka, w kazdym razie dzis na tvn turbo w programie "Na osi" wystepowal Hiob :-)

 

Było już ;) Powtórka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.