Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko w te 300tys uwierzyć ;)

 

Przykro mi, że zazdrościsz .... ;)

 

...Kolor paskudny pomadkowy :D

 

To jest taka wiśnia metalik

 

ale rozumiem że to nie bylo najważniejsze kryterium wyboru :)

 

Dokładnie


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj moja zabawka, kupiona 2 miesiące temu, od tego czasu ogarnięta mechanicznie i ostatnio wizualnie. Wczoraj wrociłem od lakiernika ;) Niestety pogoda nie pozwala na poważniejszą sesję zdjęciową.

IMG_3808800x600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od dluzszego czasu sluzbowymi tylko. do niedawna outlander 2.0 w benzynie (straszny mul ale zrekompensowalem sobie osiagi wyposazeniem multi dla dzieci:) obecnie mbc220 w kombi, a ostrze sobie zeby na audi a5 sportback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tapir prze-pię-kna Sabina!! gratuluję po stokroć!!

+1

 

Saabik zacny :)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, długo go szukałem po Polsce. Saab jest z 95r, silnik 2.0T. Powoli kończę przywracanie go do stanu bardzo dobrego a w międzyczasie cieszę się pogodą. Jest to mój pierwszy Saab ale już wiem, że nie ostatni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat Mercedes C-klasa W203 CDI 03'.

 

P.s. Jeśli zegarki to tylko szwajcarskie, jak samochody to tylko niemieckie :D


Pozdrawiam,

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat Mercedes C-klasa W203 CDI 03'.

 

P.s. Jeśli zegarki to tylko szwajcarskie, jak samochody to tylko niemieckie :D

 

A kobiety...tylko Rosyjskie laugh.gif

 

PS. Lubię tą generacje Mercedesa...Rdza go nie źre ??

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Lubię tą generacje Mercedesa...Rdza go nie źre ??

 

Wiem, wiem... podobno są kiepsko zabezpieczone, szczególnie tyczy się to tylnej klapy (mam kombi). U mnie - odpukać - nic się nie dzieje, widać mam szczęście.


Pozdrawiam,

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po hondzie i mondeo przesiadłem się do forda fusiona 1,4 w benzynie. W porównaniu z poprzednikami odczuwam kolosalną różnicę w mocy, ale przynajmniej jest 100% sprawny :) Na przyszły "sezon" planuję kupić znowu coś powyżej 120 hp :)

 

Sabinka bardzo fajna, sam przymierzałem się do saaba 9-3 ale sprzedał się :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Lubię tą generacje Mercedesa...Rdza go nie źre ??

 

Rdza jak rdza, czasami występuje czasami nie, ale największy problem tej generacji, jak i większości aut po 2003 roku to elektronika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektronika jak JEST to wiadomo że predzej czy później sie popsuje :D ....szczególnie w Mercach i francuzach. Japończyki sobie z nią trochę lepiej radzą.

Ja jednak za największa zmorę uważam normy ekologiczne. Samochody wypuszczaja do atmosfery mniej niż setne promila wszystkich zamieczyszczen ajkei wypuszcza człowiek. Problemem dla środowiska nie są samochody tylko kopcące Stany Zjednoczone i Chiny . Te wszystkie filtry DPF-y, katalizatory, tłumiki, sondy, czujniki jakości.... po to aby auto wypuszczało w powietrze mniej smrodów niż jeden bąk :D

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... forda fusiona 1,4 w benzynie.

 

Kiedys sie zastanawiałem...ale dla mnie gościa prawie 190cm zdecydowanie za małe foteliki :(. Ale idea podwyższonej Fiesty mi się podobała...dobry na wrocławskie krawężniki/ściany. Fajny jest Fusion na rynek USA :) zupełnie inny model :)

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem dla środowiska nie są samochody tylko kopcące Stany Zjednoczone i Chiny.

 

Mając na myśli ditlenek węgla produkowany przez te państwa mylisz się pisząc, iż jest to znaczący problem. Cały ten mit o C02 to pseudonauka, manipulacja i wielki biznes.

Edytowane przez piatus

Pozdrawiam,

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest to mit niestety

 

Jest, bo najwięcej Co2 wytwarzają np.: w USA ..... krowy.

 

Statystycznie jeden np.: jeleń wytwarza więcej Co2 w ciągu roku niż Ford Focuc 1.6 przez 25 tys km


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie twierdzi lobby mtoryzacyjne i naftowe skutecznie blokujac silniki spalajace mniej niz 2l na 100. Popatarz dzis na jakakolwiek mape geograficzna i znajdz wieksze pasmo lasow. Bardzo trudno, dorzecze amazonii tez sie poddaje juz. Europa 400 lat temu byla zalesiona jak syberia. Dzis? I tu chodzi nie o krowe czy auto ale jak zaabsorbowac ten CO2 jak w takim tempie gina lasy

Edytowane przez nash13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale im wiecej CO2 i ciepla tym lepiej dla roslinek. W trosce o ekologie przzerzuce sie znow na samochod. Inna sprawa pozostaje zanieczyszczenie srodowiska i zniszczenia w ekosystemie powodowane przez czlowieka. To prawdxiwy problem a nie CO2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest to mit niestety

 

CO2 nie jest mitem i owszem, ale obwinianie człowieka za jego przyrost i cała ta paplanina o "efekcie cieplarnianym" jak najbardziej. Politycy (przyznanie Al Gorowi Nobla w 2007 r. było i jest ogromnym nadużyciem!) czy też ekoterroryści mają na tym pożywkę, tylko, że od strony naukowej jest to kompletny bełkot.

 

Polecam (pierwsze z brzegu):

http://www.eioba.pl/a/26uv/ocieplenie-klimatu-mit-obalony

http://www.polityka.pl/nauka/ekologia/251186,1,idzie-zimno.read


Pozdrawiam,

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja polecam podstawy. W szczegolnosci jak kreuje sie opine na ten temat na uniwersytetach amerykanskich.

 

http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Kontrowersje_wokół_globalnego_ocieplenia#section_2

 

Mozna udawac ze czloweka nie ma w tym procesie i za nic nie odpowiada. Latwiej sie zyje wtedy. Fakty sa takie ze klimat nigdy nie zmienial sie tak szybko jak obecnie gdzie wlasnie katalizatorem jest szkodnik zwany czlowiekiem:)

Polecam dobry film Age of stupid.

http://m.guardian.co.uk/film/2009/mar/20/the-age-of-stupid-review?cat=film&type=article

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja polecam podstawy. W szczegolnosci jak kreuje sie opine na ten temat na uniwersytetach amerykanskich.

 

http://pl.m.wikipedi...lenia#section_2

 

Mozna udawac ze czloweka nie ma w tym procesie i za nic nie odpowiada. Latwiej sie zyje wtedy. Fakty sa takie ze klimat nigdy nie zmienial sie tak szybko jak obecnie gdzie wlasnie katalizatorem jest szkodnik zwany czlowiekiem:)

Polecam dobry film Age of stupid.

http://m.guardian.co...lm&type=article

 

Nash oczywiście udawać nie będziemy. Męczy natomiast klepanie ciągle o tym CO2. Ludzie powinni się ogarnąć jeśli chodzi o ilość produkowanych odpadów, wycinanych lasów, zamienianiu łęgów w pustynie, zanieczyszczaniu rzek czy wybijaniu zwierząt. Nie mówiąc o tym jak wygląda "produkcja" krów, kurczaków itp. Wydaje mi się, że to jest ważniejsze niż CO2, na karb którego zrzuca się wszystkie nieszczęścia świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.