Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

ja słyszałem że Bielsko jest dobre bardzo, ale generalnie chodzi mi o to, czy jest sens się w to pchać, jak to wpływa na żywotność silnika i podzespołów, zużycie paliwa itd.

Pewnie chodzi o "Kompotów".

Mają bodajże oddział w Krakowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 140 brutto teściu ma bez skóry, ksenonów, kamery cofania i DVD w zagłówkach, tak to wszystko z motorem 2,2l / 197KM. Owszem sporo, ale mniej niż konkurencja tej wielkości :)

 

Tak z innej beki, koledzy waham się nad zawirusowaniem swojej srebrnej szczały, jak to widzicie? Fabrycznie motor ma 150KM (1,9, 16v, zmienna geometria), jakie są za a jakie przeciw?

 

 

 

Za 149 brutto można mieć ze wszystkim oprócz DVD - http://otomoto.pl/kia-sorento-rabat-21500-zl-okazja-C25866794.html

 

Ja akurat chcę ze skórą - będę przesiadał się z 10 letniego audi A6 i jakoś ta skora jest mi do szczęścia potrzebna ... I tak rezygnuję z wielu rzeczy :-)

 

pozdrawiam,

 

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto, zawsze można sprzedać ;)

Mi osobiście chyba bardziej podoba się Sportage, może nie jest to typowo "męski" samochód,ale...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 149 brutto można mieć ze wszystkim oprócz DVD - http://otomoto.pl/kia-sorento-rabat-21500-zl-okazja-C25866794.html

 

 

Ale ta Kijankę masz z 2011 r więc już prawie dwuletnia, podzwoń po dealerach i pogadaj bo imo ta oferta z Łowicza nie jest konkurencyjna.

 

Moim zdaniem warto, zawsze można sprzedać ;)

 

Nie chcę się tego auta pozbywać przez dłuższy czas. Chyba, że kumulacja wpadnie do kieszeni ;)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forda 2,0 diesel 140 koni gdzie i czy i za ile warto przeprogramować? okolice Warszawy najchętniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forda 2,0 diesel 140 koni gdzie i czy i za ile warto przeprogramować? okolice Warszawy najchętniej

 

Masters


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja z innej beczki :)

 

Wydawać by się mogło że trendy stylistyczne w motoryzacji ostatnimi laty w najlepszym wypadku stanęły w miejscu...a kolejnym generacjom modeli brakuje faktycznej świeżości i polotu.

Wczoraj jednak przeglądając wieści motoryzacyjne natknąłem się na to:

 

2013-dodge-dart-detroit.jpg

 

2013-Dodge-Dart-Rear-Three-Quarters-1024x640.jpg

 

Nowy Dodge Dart ....który w europie będzie sprzedawany jako Fiat.......jeszcze nie wiadomo jaki...ale na nadchodzących targach w Paryżu ma otrzymać już nazwę i zostać zaprezentowany jako następca obecnego fiata bravo.

Według mnie kapitalny design ( umiejętnie miesza się tutaj amerykański styl z włoskim polotem )...i przykład, że jeszcze nie wszystko wymyślono :) ...a kompaktowy sedan nie musi być co generacje coraz bardziej kanciasty ( patrz VW jetta...lub wyprany z męskości patrz propozycje koreańczyków. ). Dart płytę podłogową odziedziczył po Alfie Giulietta :)....czyli aktualnie najładniejszym kompaktem na swiecie.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chipem/wirusem czy jak to zwał to ważne jest aby zrobić to u dobrego/sprawdzonego tunera. Jeśli program będzie poprawny to przy normalnej eksploatcji nic ci nie skóci żywotności silnika : turbina daje dodatkowe (wirusowe) niutonometry dopiero powyżej 1800-2000 obr/min . Ten fiatowski 1.9 bardzo dobrze znosi takie przeróbki chyb, że zrobi się to u amatorów to napewno będą kłopoty. Piszę to z autopsji :)


pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta Kijankę masz z 2011 r więc już prawie dwuletnia, podzwoń po dealerach i pogadaj bo imo ta oferta z Łowicza nie jest konkurencyjna.

 

 

 

Nie chcę się tego auta pozbywać przez dłuższy czas. Chyba, że kumulacja wpadnie do kieszeni ;)

 

To o ewentualniej sprzedaży było do szuwiego.

 

PS.Dodge podoba mi się,nie wiem jak środek.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szuwi a zastanawiałeś się na Hyundai'em Santa Fe albo Chevim Captivą?

Edytowane przez Mysterious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masters

 

dzięki, mieszczą się obok mechanika, który kiedyś zmartwychpodniósł i usprawnił silnik mojego kadetta c:)

1,5k to dobra cena za program i hamownię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie średnio. Nigdy nie miałem skóry w wozie, poza tym amerykaniec kojarzy mi się z "bardziwnym" plastikiem.

Chociaż z drugiej strony faktycznie fajnie "mięsiście".


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie średnio. Nigdy nie miałem skóry w wozie, poza tym amerykaniec kojarzy mi się z "bardziwnym" plastikiem.

Chociaż z drugiej strony faktycznie fajnie "mięsiście".

 

Fiatowski odpowiednik z pewnością będzie miał przestylizowane delikatniejsze wnętrze :)

 

Mi najbardziej we wnętrzu podoba się dźwignia zmiany biegów....trochę jak w Forcie GT :) i w wielu innych Muscle cars

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiatowski odpowiednik z pewnością będzie miał przestylizowane delikatniejsze wnętrze :)

 

Mi najbardziej we wnętrzu podoba się dźwignia zmiany biegów....trochę jak w Forcie GT :) i w wielu innych Muscle cars

 

Coś w tym jest,mógłby mieć tak ze 2cm lewarek bliżej kierowcy :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, mieszczą się obok mechanika, który kiedyś zmartwychpodniósł i usprawnił silnik mojego kadetta c:)

1,5k to dobra cena za program i hamownię?

 

 

tak.

masters to elita


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,5k to cena w miarę ok, ale możesz spróbować na forach motoryzacyjnych załapać się na grupówkę.

Ja płaciłem 900 i robiłem we Wrocławiu w EcuProject. Super goście i znają się na robocie.

110% zadowolenia.


Mniejsza z perfekcją, wystarczy być bardzo dobrym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsze auto jakie miałem to Peugeot 106 bo miał zegary Jaeger Le-Coultre'a

Hehe też miałem :) Choć najfajniejszym autem bym go nie nazwał :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tak B)

 

 

Ha! Kolego, napisz coś więcej jak się tym agregatem jeździ :) Rozumiem, że to to samo co Opel Ampera? To jest autko które non stop jedzie na prądzia, a akumulatory ładuje mu pracujący na niskich obrotach CDTI? Czy na silniku spalinowym też może się poruszać? Baaardzo ciekawe auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.