Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jaram sie....ale warto przypomniec ze takie np. Audi w 2004r produkowalo auta z odtwarzaczem kaset !!!!! Gdzie kasety juz wtedy w ogole znikaly ze sklepow :) To dopiero SZAŁ i kpina z klientow. Auta luksusowe ...szkoda że odbiornika na karty perforowane nie wsadzili hahah :)

 

 

W którym Audi w 2004 roku wkładali odtwarzacz kaset?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym Audi w 2004 roku wkładali odtwarzacz kaset?

 

Sąsiad ma w A3 :) . Nie wiem czy w A4 tez nie montowali. CD bylo za dopłatą....

 

img0128mr.jpg

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W magazynie 4x4 właśnie testowano,wiele z podanych przez Ciebie opon. Dunlopy wypadły bardzo dobrze, jak również Goodyear-y (troszku inny model.)

Patrząc na oponę, to ja właśnie typowałbym te dwie marki/typy opon.

 

W magazynach to testy wygrywa ten, który więcej zapłaci :) poszukałbym opinii wśród kierowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale wiem, że Skoda to TYKO Skoda nie mniej jednak uważam, że za tą cenę nie dostanę nic lepszego. Jeśli ktoś uważa inaczej to proszę o propozycję równoważną do mojego modelu Skody, który posiadam:

- Skoda Yeti 2.0 TDI 170KM 4x4 Elegance

- Podgrzewane fotele, navi, pakiet na bezdroża

- Pełne ubezpieczenie na 2 lata

- Komplet dodatków stylistycznych

- Rozszerzona gwarancja producencka na 4lata/60tys km

Cena: 114000zł

 

Proszę o propozycję auta, które jest w stanie w tej cenie konkurować - błagam nie wyskakujcie tylko z Dacia czy Kia bo padnę ze śmiechu :)

Edytowane przez gniewko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W magazynach to testy wygrywa ten, który więcej zapłaci :) poszukałbym opinii wśród kierowców.

 

Wiem Jacku,że to co piszą to bywa,że mija się z prawdą.

Ja tylko chciałem pomóc ;), a tak poza tym, moim zdaniem każdy z nas oczekuję od np opony czegoś innego,mi może pasować a koledze już nie.

Najlepiej byłoby po prostu zaryzykować i kupić. Ja swojego czasu kupiłem letnie opony BFGoodrich, i nie byłem zadowolony.(inni tak)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad ma w A3 :) . Nie wiem czy w A4 tez nie montowali. CD bylo za dopłatą....

 

img0128mr.jpg

Faktycznie tak było.W 1.6 nie dawali nic,w wyższych wersjach silnikowych w standardzie była kaseta a CD za dopłatą...

No ale co z tego :rolleyes:

A3 8P w swoim czasie ( a i teraz) to był naprawdę bardzo dobry samochód.(poza 2.0TDI z początku produkcji :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzyna siostra miala w A3 zestaw naglasniajacy Audi Concert......powiem szczerze ze miazga jak to gralo :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO takie osłony pod podwoziem dodatkowe. Pod silnikiem, całe boki wzdłuż progów oraz na wahaczach.

 

114 tys - to dopiero cena za Yeti :) Już mi lepiej :) Dobrze, że nie wziąłem diesla bo w życiu by mi się te dodatkowe 10 tys różnicy (do jasłabszego) nie zwróciło przy żony przebiegach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzyna siostra miala w A3 zestaw naglasniajacy Audi Concert......powiem szczerze ze miazga jak to gralo :)

Eee w A3 tylko Bose jest znośne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee w A3 tylko Bose jest znośne.

 

najlepszy standardowy zestaw muzyczny mialem w MB, najgorszy w BMW. Audi gdzies pomiedzy.

Edytowane przez switch107

nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos opon to ja od jakiegoś czasu z premedytacja biorę Continental - na kapciach można zrobić 80tys spokojnie, chociaż ja zrobiłem raz 95 000 (auto od nowości z oponami) - zmieniłem bo pojawiły się małe pęknięcia na bokach.

Pojawiły się po 3 latach jazdy po: niemieckich autostradach z duza prędkością i ostrych hamowaniach na nich, jeździe w zimie i w śniegu tak jak po rozgrzanych letnich drogach południowej Europy, regularnym obtarciom na paryskich, wysokich, granitowych krawężnikach i co również niszczace, regularnym zraszaniem tychże gum przez wszystkie psy z okolicy. Uff! I dopiero po tym wszystkim, po takim przebiegu, opony zaczęły dawac znak ze już czas na zmianę.

 

Opony te tanie nie są, ale wcześniej używałem GY, Michelin, Pirelli (w zasadzie to chyba tylko z Dunlopem się minąłem po drodze ;) )i Conti maja chyba najlepsza wytrzymałość, choć tanie nie są to chyba się jednak opłaci.


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam Continentale. Faktycznie są dość wytrzymałe, na razie na nich zrobiłem ok.50-55tys. Jednak nie wiem czy nie będę wymieniał na następny sezon....

 

Moim zdaniem czym bardziej "wytrzymała" opona tym mniej trzyma.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w zasadzie dlatego od 3 lat mam 2 pary Conti jedna na zimę , druga na lato - w ten sposób dobrze utrzymują swoja forme jak i trzymają drogę przez długi czas - w aucie z napędem na tył jest to bardzo ważne, zwłaszcza w zimie.


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee w A3 tylko Bose jest znośne.

 

Pewnie masz racje...ale ja mowie o aucie z 2003ciego rocznika :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy standardowy zestaw muzyczny mialem w MB, najgorszy w BMW. Audi gdzies pomiedzy.

No coż..praktycznie jest na odwrót...mówiąc o najwyższych modelach nagłośnienia fabrycznego w niemieckiej trójce.Choc są wyjątki modelowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jeśli chodzi o brzmienie to chyba najbardziej przypasował B&O w Audi. Harmann z BMW też dawałradę ale w Audi te wysuwane wysokotonówki mnie poprostu rozbiły :D No i brzmiały genialnie nawet w nagraniach koncertowych 7.1. Mega wrażenie zrobiłą też na mnie sama zabudowa tego sprzętu, spasowanie (wsponiane twitery i jeszcze te w tylnej półce i w boczkach...). Ale ta cena - ponad 30 tys za nagłośnienie :) Warto się rozejżeć za używką z takim sprzętem.

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pod wpływem impulsu A4 b7,niestety dopiero pózniej poczytałem opinie o modelu.

2.0 tdi i multitronic...jestem troszkę przerażony;-)

Edytowane przez skius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba były dwa Mutitroniki w Audi. Jeden bezstopniowy a drugi z zaprogramowanymi biegami "wirtualnymi" (jak w lexusie). Pierwszy się sypał drugi już nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, Tiptronic to dobra skrzynia - tradycyjny automat. Ale Mutitronic był też taki bez tych biegów symulowanych, taki co stale trzymał chyba na 2 tys obrotów a jak przyśpieszał to skakał na wyższe.

Tiptronic to inna bajka. Miałem go w starym A6 allroad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był , ale po przejściu na tryb manual , miał niby 5 biegów

Jak się tego nie używało , robił jak opisywałeś ( 2tys obrotów a po przyspieszeniu obroty na maksa )

Miałem w A6 , popsuł się dość szybko niestety

Taki meleks :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na manualu się zgadzam - były sypulowane, ale w automacie chodził jakby miał cały czas pod górkę. Ten nowszy był już w B7 właśnie. Był podobno już spoko chciaż ja poszukał bym już DSG...

 

Nawet Hiob miał Multitronica :)

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uznaję manuali :rolleyes:

Automat był dla mnie oczywistym wyborem.Mój multitronic to chyba ten lepszy(audi b7)

Bardziej mnie jednak przeraża silnik 2.0tdi ,dopiero po zakupie naczytałem się o jego usterkowości :angry:

 

Hmm patrzac przez okno na zimową aurę zastanawiam się co mną kierowało sprzedając volvo xc70 cross country i kupując audi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.