Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrzę po zdjęciach w necie i nie ma różnicy w szerokości nadkoli... Może to coś innego?


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak porównując ze zdjęciem z netu to brakuje emblematu na przednim błotniku ;) oraz światełka odblaskowego na zderzaku z tyłu ;)

aaa z przodu też odblasku brak ;)

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M5 w E34 niewiele różniło się od zwykłej 5, ta ze zdjęcia ma M-Pakiet, nieorginalne felgi, nie widać wydechu, ale to jak najbardziej może być M5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wydech widać lekko ale zdjęcie zrobione pod takim kątem, że może mylić, felgi można zmienić, nie trzeba się przecież trzymać jednych, znaczków brak ale to też przecież o niczym nie przesądza. Dlatego pytam Boogiego po czym to poznał. BTW Nie wiem czemu przypomniał mi się Karczoch, który stwierdził po filmiku Hioba, że jego M3 była bita :P

 

@Yanaki -> to zwykła V czy AWD?


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AWD - zwykła R B)

a takie na co dzień:

post-39210-0-37980200-1352975249_thumb.jpg

Edytowane przez yanaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faaaajnie :) Ile toto ma: 250, 260? Taki wilk w owczej skórze...


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AWD - zwykła R B)

a takie na co dzień:

post-39210-0-37980200-1352975249_thumb.jpg

wracając do M, to po użytkowaniu w sumie 7 różnych modeli powiem jedno, to dzieło sztuki inżynieryjnej, obecne modele z uwagi na nadmiar masy i elektroniki nie dają już takiej frajdy, choć są bardzo szybkie. a E34 w dobrym stanie i wersji 3.8 to marzenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300 z serii, moje było kiedys dłubane na więcej, ale naped słabo znosił ponad 400 KM, na codzień to i tak za dużo, polecam, przesiadłem się do Volvo po b.poważnym czołowym zderzeniu wyszedłem o własnych siłach i praktycznie bez obrażeń, sprawca miał mniej szczęścia, przeżył pewnie tylko dlatego, że jechał na II gazie, ale z prawie nowej A4 nic nie zostało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M5 w E34 niewiele różniło się od zwykłej 5, ta ze zdjęcia ma M-Pakiet, nieorginalne felgi, nie widać wydechu

Masz rację, wydech też o niczym nie przesądza.A poszerzenia nadkoli występowały w MB 124 500E

 

tumblrm23x15xeci1r4j5ax.jpg


(00)[][](00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, wydech też o niczym nie przesądza.A poszerzenia nadkoli występowały w MB 124 500E

 

tumblrm23x15xeci1r4j5ax.jpg

miałem przyjemność E500 i bardzo miło wspominam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tłumaczę:P Moja była e34 to 525i. Z fabryki wyjechała z m-pakietem. ;)

 

Robocop nie wiele jest u nas m5 w tym kolorze co twoja, chyba nawet siedziałem w tym aucie.

Było u high-techa?:P może za kadencji poprzedniego właściciela...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boogie -> BMW to nie mój konik, powiedz po czym poznajesz, że to nie Mka?

Poznałem Panowie, zawsze poznaje :) sam miałem kiedyś e34 540i,

Zderzak, brak blendy, wydech na początek, niezgodność lusterek z innymi szczegółami rocznikowymi, nieprawidłowe lakierowanie.

Przy czym jest pare szczegółów, których sie nie da wymienić, jak felgi czy zderzak :)

POmijam już M5 e34 w srebrnym kolorze w Polsce jest pare sztuk, i tej sobie znikąd nie przypominam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lusterek? W niektorych polskich m5 wlasnie z przodu siedza zderzaki z m pakietu. Tez po tym je zdyskwalifikujesz:P

 

blenda 110zł w aso też nie do przeskoczenia temat.

 

Jeździłem różnymi autami i swoimi i nie . Ale to był samochód za którym wszyscy się oglądali ;)

2 letni clk 500 w cabrio tyle uwagi na ulicy nie zwracał co to e34.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz mowa o oglądaniu sie za autami - to ostatnio zupełnym przypadkiem jechałem z kolegą maluchem i tez się wszyscy oglądali :

w sumie to juz egzotyka teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dwa auta z Francji;-) Citroena C4 GP do jeżdżenia na codzień, oraz Citroena BX do kochania;-) Oto moja parka:

 

c4.jpg

 

43.jpg

 

 

BX wiosną zostanie poddany gruntownej renowacji. Będzie piękny;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał XM na zabawkę - ale to duże ryzyko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.