Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rend

Zaden ambitny szanujacy sie warszawiak znajac historie warszawy nie bedzie jezdzil na wole bo to dzielnica robotnicza.

 

 

Auto nie bylo projektowane zeby jezdzic po polskich dziurach.

 

 

Smialo mozecie pisac co chcecie o tym samochodzie ale tak jak ktos dobrze zauwazyl. W polsce kupuje sie auto do wszystkiego. A nie wchodzi do glowek jak mozna kupic cos smiesznego. Ani dla psa ani dla kota a dla lalek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
albo zniewiescialego geja

Grubo pojechałeś. Tsuki, chcesz go jeszcze?

gdzie ja to napisałem? Podaj linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsuki, to się odnosiło do posta wyżej. Pytanie było czy po takim podsumowaniu ciągle interesuje Cię ten samochód. Śledzący dyskusję na bieżąco zauważyli w tym złośliwość, ale nie względem Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

racja, to skutek czytania na fast forward.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a co sądzicie o peugeocie 1007? Też do miasta w sam raz - mały, ale komfortowy i bezpieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co sądzicie o peugeocie 1007? Też do miasta w sam raz - mały, ale komfortowy i bezpieczny.

 

Przerost formy nad treścią :wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...W polsce kupuje sie auto do wszystkiego...

 

I tu się zgodzę. Smart i inne mini autka miejskie są kupowane w bardziej cywilizowanych krajach ze względu na drakońskie opłaty za używanie w centrach dużych miast klasycznych aut. Dlatego pomimo ceny opłaca się mieć autko miejskie. Są duże ulgi więc się opłaca.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co sądzicie o peugeocie 1007? Też do miasta w sam raz - mały, ale komfortowy i bezpieczny.

Nie na moje nerwy, za długo się otwiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samochod do "wszystkiego" :D

 

chyba malo oszczedny... :twisted:

 

post-1501-0-21746700-1330521947.jpg


...Dominic

_________________

Tempus Fugit jak jasna cholera!

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ma szyby przyciemniane, bo straszny by był obciach jakby ktoś znajomy kierowcy w nim go zobaczył :D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toć to samochód dla alfonsa z Chicago lub LA :twisted:

(przpraszam wszystkich, którzy mogą się poczuć dotknięci tą wypowiedzią)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotykam go czasami na ulicach i nie powiem, ładny jest (a pomysleć, że cała mechanika to z garbusa... :) )

vwkarmannghiaub2.th.jpg


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy chcecie od tego Cadillaca, chyba za duzo Top Gear'a wam nie sluzy. :)

Samochod na zywo robi swietne wrazenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karmann :shock:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie tak dawno w Krakowie był drugi identyczny ale nie srebrny, tylko kremowo czerwony, ale ten fajniej wygląda.

Nie wiem co wy chcecie od tego Cadillaca, chyba za duzo Top Gear'a wam nie sluzy. :)

Samochod na zywo robi swietne wrazenie.

Sorry Ray ale to nie przez TG, do mnie ten samochód nie przemawia, za dużo chromów i te ciemne szyby... mnie się jednoznacznie kojarzy.


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja rozumiem i szanuje twoje zdanie, tak tylko zartem rzucilem z tym Top Gear'em bo zauwazylem ostatnio mode wsrod niektorych kolegow niby co samochody darza pasja na nasladowanie Clarksona, lekko zenujace. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jestem w opozycji do Clarksona ponieważ nie lubię Mercedesów i Ferrari a uwielbiam Porsche i Audi. Sam program jest w porządku choć często nie zgadzam się z opiniami wygłaszanymi przez prowadzących. Niemniej jednak z programów motoryzacyjnych jakie oglądałem ten jest najciekawszy i najlepiej zrobiony.

 

PS. 300 zrobione :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, program jest swietny tez go czesto ogladam i nie przejmuje sie opiniami z ktorymi sie nie zgadzam ale jak ktos potem marudzi na kazdy samochod ktory zbesztali a nigdy go nawet na oczy nie widzial to mi sie zygac chce. :)

 

Pozatym BMW M5 ponad wszystko. :)

M3 i M6 tez moze byc. :) Zadnym bym nie pogardzil. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym nie pogardził choć jak bym miał wybór to zamiast M5 wziąłbym Masseratti Quatroporte (choć w sumie to klasa 7) a zamiast M3 - Audi RS4 (ale tą poprzednią wersję ereski - 380 KM :twisted: )


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstremiści... :arrow: http://auto.gazeta.pl/auto/1,48316,3527046.html pewnie już czytaliscie ale co mi tam :) . Rozwaliło mnie hasło "wyssało szybę".


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie kreci. Na prostej to kazdy sie moze rozpedzic ( o ile wytrzyma to nerwowo oczywiscie), bardziej preferuje zakrety bo one naprawde pozwalaja docenic kunszt kierowcy (no i samochodu bo taka Supra to raczej do jazdy na wprost tylko).

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o motorach tez mozna? bo takie cos mom.

Znajomi zrobili sciepe narodowa i kupili mi na urodziny:

Zawsze chcialem miec takie cos wielkosci WSK :lol:

 

 

pict0287of3.th.jpg

pict0285ea0.th.jpg


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.