Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy proszę. Czy do żon mówicie per Frau? Jakie PS? Czy skrót od Koń Mechaniczny to PS? Raczej KM. Po co zniemczamy własny język?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja śmigam od czasu do czasu, niestety nie swoim, ale jednak, Peugeotem 206 1.4 HDI i powiem Wam, że jest to auto ekonomiczne, z racji gabarytów i wagi jest dość dynamiczne (na Warszawę jest idealne), a także z racji wspomnianych gabarytów da się je zaparkować praktycznie wszędzie. Dobre auto, zwłaszcza na miasto. Aha, i dla niedowiarków -> auta na f i francuskie wcale się nie sypią wbrew panującej opinii. Czasami warto wyrobić swoją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne te audiki kolegi kono, zamienil bym TeTetke na S3, w tej nowszej budzie zdecydowanie fajniej wygladaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak kolega Dżeff gdyby była możliwość to wymienił TT na S3 :) ale i tak obie Audiczki bardzo klawe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jakieś skrzywienie w kierunku dużych samochodów i podoba mi się ten Amarok, bardzo foremny jest. muszę kiedyś spróbować jak się prowadzic w porównaniu do Navary, którą przez jakiś czas jeździłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meinard- amarok to inna liga. navara imho to kupa... takie jest moje zdanie. vw jest kilka stopni wyżej bez wątpienia, co prawda to ich 1 współczesny pickup ale bardzo udany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Navara to wół roboczy, ma wyśmienity napęd 4x4, elastyczny silnik, a i po autostradzie nienajgorzej się jeździ, więc nie twierdziłbym, że to taka kupa :) aczkolwiek tak jak mówie, amarokiem nie jeździłem, więc nie mam porównania z tym właśnie autem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie navara i ogólnie większość pickupów ma 1 wielką wadę-na czarnym napęd tylko na tył ;/ bez załadunku na śniegu , czy na mokrym wcale nie jest fajnie a szczególnie na zakrętach. ma teraz toyotę land cruiser i bardzo sobię cenię stały 4x4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na śniegu bajka, na suchym asfalcie bez problemów - jedynie na mokrym asfalcie zdarzyło się zarzucić tyłkiem. ale tak jak mówiłem, korzystałem z niej wybitnie użytkowo, w błocie, głębokim śniegu, do ciągnięcia przyczepy, itp, i w takich warunkach sprawowała się bardzo dobrze. a Twojego LC widziałem i bardzo mi się podoba, ale to jednak też inna klasa auta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietny ten amarok, przydal by sie taki na wypady na ryby, na dzialke. niestety mieszkam w bardzo przeludninym miescie i uzytkowanie takiego bylo by bardzo uciazliwe dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem tym VW i było to bardzo przyjemne doświadczenie :)

PS co się fotce stało?

Shadow/highlight? czy HDR jakiś inwazyjny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem tym VW i było to bardzo przyjemne doświadczenie :)

PS co się fotce stało?

Shadow/highlight? czy HDR jakiś inwazyjny?

 

No właśnie, za efekty się bierze taki jeden z drugim, a kadrowanie zostało w lesie. :P

mam nadzieję, że się Klaudiusz nie obrazi, że Mu furę przestawiłem ;)

 

a1pm9zlbcd40.jpg


czas nie chodzi spać

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż wstyd się przyznawać jakim autem się jeździ po obejżeniu niektórych zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam...

Bartek, dalej w warsztacie stoi ?? :D napraw go wreszcie ;)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, dalej w warsztacie stoi ?? :D napraw go wreszcie ;)

 

Kup ode mnie jakiś zegarek - to będę miał hajc :P


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, za efekty się bierze taki jeden z drugim, a kadrowanie zostało w lesie. :P

mam nadzieję, że się Klaudiusz nie obrazi, że Mu furę przestawiłem ;)

 

 

Dzięki - tak jest lepiej :)


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę, VW Amarok 2.0 BiTDI...

post-58428-0-43692200-1357585671_thumb.jpg

Broń Boże nie upalaj go w terenie bo będziesz płakał.

Wiem coś o tym bo pracuję w branży motoryzacyjnej no i serwis VW jest naprzeciw mojej firmy


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się i ja:

 

 

img0049gih.jpg

Zawsze mi się ten model podobał i powoli zaczynam dojrzewac ale do modelu sprzed liftingu. Fajna fura:)

Si vis pacem, para bellum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ostrzeżeniu

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. ja i to wielokrotnie.

 

A folia, jesli w ogole, to na stare auto.

Edytowane przez JED

Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego tylko na stare auto? Folia nie niszczy lakieru, a jak się ją ściągnie po jakimś czasie, to lakier nadal się błyszczy, a na dodatek nie ma żadnych drobnych uszkodzeń. Taka folia np. czarny mat to fajna sprawa :)

 

Czy miłośnicy zegarków dbają o swoje auta,bardziej "szczegółowo"?

Yh... może jak będę kiedyś miał swoje wymarzone auto, to będę na nie chuchał i dmuchał, ale na razie dość lekko sobie traktuję kwestie porządku i czystości w aucie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.