Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

po ostrzeżeniu

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boogie, a mozesz napisac czym jezdzisz oraz jaki masz zegarek?


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek-zegarek, myslisz, ze bedzie lepiej jezdzil jutro? ;)

 

Jest i wet-look!


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczna mazda Darek :-) i mądre słowa w pierwszym zdaniu. Niestety to tylko pobożne życzenia. Cwaniactwo w PL było jest i będzie i jest przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Mazda to jedyna japońska marka z fajną sportową stylistyką. Toyoty są nijakie ( prócz sportowych ), Hondy skręciły designem w jakąś dziwną stronę, Nissany dla mnie dramat....wszystkie obrzydliwe :-) a Juke to normalnie Joke :-)

Byłem o krok od zakupu mazdy 3 z benzyną 1.6 ...szkoda, że się wtedy nie zdecydowałem zaoszczędziłbym na serwisach.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda ze zawsze znajdzie sie idiota na drodze niewazne czym jedziesz, ale z drugiej strony jak ktos widzi ze jedziesz mocnym autem jakims usportowionym to mniej chyba ludzi szuka z toba zaczepki

niestety prawo dżungli.... (wynikające z jakichś tam instynktów)

Ciężej się jeździ małym autem, czy taką Skodą choćby,

Jak jedziesz czymś konkretnym, to jest 3 razy grzeczniej na drodze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny może jestem, ale dla mnie ten obniżony wygląda pokracznie. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ostrzeżeniu

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczna mazda Darek :-) i mądre słowa w pierwszym zdaniu. Niestety to tylko pobożne życzenia. Cwaniactwo w PL było jest i będzie i jest przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Mazda to jedyna japońska marka z fajną sportową stylistyką. Toyoty są nijakie ( prócz sportowych ), Hondy skręciły designem w jakąś dziwną stronę, Nissany dla mnie dramat....wszystkie obrzydliwe :-) a Juke to normalnie Joke :-)

Byłem o krok od zakupu mazdy 3 z benzyną 1.6 ...szkoda, że się wtedy nie zdecydowałem zaoszczędziłbym na serwisach.

Oż Ty niedobry ;) O Mitsubishi zapomniał ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety prawo dżungli.

Jak jedziesz czymś konkretnym, to jest 3 razy grzeczniej na drodze...

 

Niestety z przykrością muszę potwierdzić. Kiedyś chciała się na mnie odegrać nie wiem za co? nawet dziewczynka w toyocie. Uniemożliwiała mi złośliwie zmianę pasa ruchu. Miałem ochotę wyjść i wyjąć jej kluczyki ze stacyjki i wyrzucić w las. Ale policzyłem do 10-ciu.... Na pewno nie odważyła by sobie tak poigrywac gdyby widziała porządne auto...ale nadarzył się leszcz w małym POlo z cherlawym silnikiem to się odegrała za niepowodzenia w relacjach męsko -damskich. Szkdoa tylko że narażała swoje i innych zycie przy okazji.

Zauważam także we Wrocławiu że często kobiety nie "wpuszczają" . Faceci wpuszczają jak się poprosi prawie zawsze....Kobiety....niestety ciśną tak aby Cię nie wpuścić.

Nie dobrze :( . Oczywiście to nie reguła...zdarzają się normalne babki. Ale tak z obserwacji wynika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boogie, a mozesz napisac czym jezdzisz oraz jaki masz zegarek?

hehe zdjęcia kobity nie wstawić ? :)

Co to ma do rzeczy czym jeżdżę? Jak sie okaże że Astonem Martinem, to wtedy pisząc o Skodzie będę brzmiał niedorzecznie, nie ? :)

A nie o to chodzi...

 

 

Zauważam także we Wrocławiu że często kobiety nie "wpuszczają" . Faceci wpuszczają jak się poprosi prawie zawsze....Kobiety....niestety ciśną tak aby Cię nie wpuścić.

Nie dobrze :( . Oczywiście to nie reguła...zdarzają się normalne babki. Ale tak z obserwacji wynika.

Tak jest wszędzie, ale to poprostu kwestia "ogarniania moto rzeczywistości" przez kobiety w trakcie prowadzenia....

One nie specjalnie, po prostu Cie nie widzą, albo nie kojarzą, że wpuszczając Cię, działałyby na poczet usprawnienia ruchu, uprzejmości wśród kierujących etc. To nie ich wina :)

Edytowane przez Boogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oż Ty niedobry ;) O Mitsubishi zapomniał ;)

 

Mitsubishi trochę zaspało....ze wszystkim. Nawet gdzieś czytałem ostatnio, że przyznali się do błędu, że pomysł ztymi samymi gębami we wszystkich modelach Mitsubishi się nie sprawdził. Ponoć kolejne modele mają zdecydowanie się różnić. Klient kupujący Mitsu za 100tys nie chce aby wyglądało tak samo jak Colt za 35tys :-)

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boogie:

ma, nawet bardzo. Niewazne, choc myslalem, ze odpowiesz na pytanie.

O wiek juz nie bede pytal, ale napisze: dorosnij.

Edytowane przez JED

Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QuadrifoglioVerde, a z czym Mitsubishi zaspalo? Bo wsrod aut, ktore wymieniles, jedynie Mitsu legitymuje sie osiagami zblizonymi do aut sportowych...

 

No i Nissan, ale juz zupelnie innej lidze cenowej...

Edytowane przez JED

Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QuadrifoglioVerde, a z czym Mitsubishi zaspalo? Bo wsrod aut, ktore wymieniles, jedynie Mitsu legitymuje sie osiagami zblizonymi do aut sportowych...

 

No i Nissan, ale juz zupelnie innej lidze cenowej...

 

Mitsu zaspało np. z rozbudową floty tanich i małych aut na czas kryzysu. Ze sporym opóźnieniem mają wprowadzić do oferty model Mirage..swoją drogą dużo ładniejszy od Nissana Micry....więc jak nie przesadzą z ceną to może się dobrze sprzedawać:

 

mitsubishi-mirage-01-290912.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ostrzeżeniu

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Darku nowa Mazda 6 także jest ładna....macałem na żywo....podoba się. Dosyć świeży design jak na Mazdę. Ale fakt na wizualkach bliżej jej było do Maserati a wyszedł bardziej Mercedes...tylko dać wielką gwiazdę na grillu :-)

 

mercedes-sls-amg-14.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, to sie troche rozmineli z projektem...

 

Ps. Ty tez nie masz hatchbacka ;)


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też to obniżone BMW wygląda pokracznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Darku nowa Mazda 6 także jest ładna....macałem na żywo....podoba się. Dosyć świeży design jak na Mazdę. Ale fakt na wizualkach bliżej jej było do Maserati a wyszedł bardziej Mercedes...tylko dać wielką gwiazdę na grillu :-)

 

mercedes-sls-amg-14.jpg

Hahahahahahahaha! ;)

Wrecz kopia SLS im wyszla, prosze ja Ciebie!

;)


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ostrzeżeniu

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahahaha! ;)

Wrecz kopia SLS im wyszla, prosze ja Ciebie!

;)

 

Kopia to nie. Ale, że czerpali z dobrych wzorców to niewykluczone...popatrz na przednie błotniki i grill. Reflektory zaczerpnęli bardziej od najnowszych BMW....poskładali przestylizowali i włala :-) Mazda jak ta lala.

 

Światła :-) :

 

2013-bmw-activehybrid-5-fd.jpg

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Darek , Ty lepiej napisz o wrazeniach z jazdy pojazdem o mocy 1kz ( Kon zywy ) , Mysle ze sprawuje sie wysmienicie w trudnym terenie


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.