Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

po ostrzeżeniu

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metanabolizm to proces spalania metanabolu?

Czy metanolu?

:D


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ostrzeżeniu

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało Ci się Darek fajnie rozchmurzyć ten temat. Mam nadzieję , że zanim ktoś od teraz zacznie się wymądrzać i żołądkować to trochę się zastanowi. To tylko internet...tylko samochody ( kawałki blach i plastiku posklejane w całość ). Forum od pewnego czasu stawało się nieznośne. Gdzie się nie weszło to przepychanki, złośliwości i krucjaty :-( .

Nawet rozważałem usunięcie tutaj konta, dla własnego zdrowia psychicznego. Internet powinien bawić i relaksować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Have no fear, JED is here.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pr2emo gratki, podaj dane do wysyłki jutro wysyłam klamrę poleconym ,priorytetem :)

 

Darek

Wygrana cieszy :) ale ja nie mam nawet takiego paska i u mnie się ona zmarnuje ;)

Więc może spokojnie pójść do puli nagród w następnym konkursie ;)... albo jak już chcesz ją koniecznie wydać to sprzedaj ją na bazarku, a zysk wpłać na konto jakiejś dowolnej organizacji co ulepsza świat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ostrzeżeniu

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda Bartka. :(

Bartek,czy może być pasek 24mm z klamrą ? :D

 

 

Może byc. :ph34r:

Jestem jedyną osobą kótra odpowidziała w zadanym czasie 12.00-12.15 B)

I prawidłowo - bo spodów zderzaków Ci nie robili - dzwoniłem :rolleyes:


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ostrzeżeniu

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek ,jak to zrobić zgodnie z regulaminem?

Mam podać cenę ,czy może być licytacja?

 

Może byc licytacja - zrobimy wyjątek i podepnę temat


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek ,jak to zrobić zgodnie z regulaminem?

Mam podać cenę ,czy może być licytacja?

 

Może byc licytacja - zrobimy wyjątek i podepnę temat


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK , mam , i na TT i na A8 , jednak zdecydowanie na TT jestem tylko "czytaczem" , TeTeTka to tylko moja zabaweczka ;)

ale jak już pisałem uwielbiam jeździć tym "damskim" wozidełkiem , jazda tymi taczkami daje naprawdę mega frajdę :lol: :lol:

 

ja swojej tankieTTki używam dosyć często i frajda jest wielka w tym "męskich nie było?" :lol: aucie nawet pomimo, że moja to tylko 224Q

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ostrzeżeniu

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ostrzeżeniu

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyliło Ci sie z M6 z lat 80tych..... ?

Manual?

 

Nie, chodziło mi dokładnie o ten model. Wiem tylko, że był sprowadzony ze Stanów. Ogólnie okrótny samochód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam teraz auto to nie problem Ja swoje pierwsze auto kupiłem na giełdzie w Poznaniu była to SYRENA 103 biegi w kierownicy

to było wyzwanie , miałem do zrobienia 150 km 10 razy dolewałem wodę do chłodnicy żeby dojechać do domu ,ale to nie było ważne,

MIAŁEM SAMOCHÓD !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mial ktos doswiadczenie z Mercedesem ML 2.7 motor diesel rocznik 2002 ?

 

Wady , zalety, jak sie prowadzi nadaje sie do codziennego uzytku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

felgę ósemki masz wyżej opisaną , Panie Projektancie w TT jest oryginalna fela S line ,

więc jeśli chcesz wołać o ratunek to nie do mnie a do Panów z Ingolstadt :lol: choć oni tego już nie robią bo to stare ze 100lat już ma :P

 

PS

a tak przy okazji , rzuć proszę tutaj jaką fajną felem pod budę w TT z czarnymi dodatkami i czarna górą , chętnie zakupie coś innego , ciekawego polecanego przez projektanta !!

 

 

 

:lol:

Owszem felga oryginalna ale w czarnym kolorze nie wychodziła...

A w czarnym wygląda paskudnie moim zdaniem.. :) bez obrazy.

Skoro na A8 felga nie jest oryginalnym produktem Audi rozumiem że tu też mogę coś zaprpoponować z innego brandu? :)

Dzięki za tytuł Projektanta. :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Panowie się znają na zegarkach. :)

Auta dla automaniaków, zegarki dla hmm zegarkomaniaków :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak stare, to nie 507 koni..

dla niektórych dwuletnie auto jest stare, co sie dziwisz :)

nowe jest jak stoi w salonie hehe

 

Nie, chodziło mi dokładnie o ten model. Wiem tylko, że był sprowadzony ze Stanów. Ogólnie okrótny samochód.

no to chyba jedyny manual w Polsce, spośród niecałych 300 sztuk zrobionych na USA i Kanade....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla niektórych dwuletnie auto jest stare, co sie dziwisz :)

nowe jest jak stoi w salonie hehe

 

 

no to chyba jedyny manual w Polsce, spośród niecałych 300 sztuk zrobionych na USA i Kanade....

 

To jest rocznik 2007 z tego co kojarzę modelowo a produkcja 2006. Pisząc stary, miałem na myśli poprzedni model, nie najnowszy z turbiną. Manual był normalną opcją podobno, nie wymagającą dopłaty, ale i tak zdecydowana większość brałą SMG bo jak na tamte czasy było to bardzo dobra skrzynia, choć teraz już wiadomo, że nie jest aż taka super. Są już lepsze skrzynie.

Nie wiem ile jest w PL takich manuali. Kolega (a właściwie taka przyszywana rodzina), mieszka we Freiburgu w Niemczech od kilku ładnych lat i w Polsce bywa tylk czasem.

U mnie zostawił auto akurat jak wyjeżdżał na wakacje z lotniska we Wrocławiu. Nie jeździłem nim. Nie chciałem, ale w środku mnie troszkę rozczarowała konsola, która w manualu wygląda troszkę "tanio".

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest rocznik 2007 z tego co kojarzę modelowo a produkcja 2006. Pisząc stary, miałem na myśli poprzedni model, nie najnowszy z turbiną. Manual był normalną opcją podobno, nie wymagającą dopłaty, ale i tak zdecydowana większość brałą SMG bo jak na tamte czasy było to bardzo dobra skrzynia, choć teraz już wiadomo, że nie jest aż taka super. Są już lepsze skrzynie.

Nie wiem ile jest w PL takich manuali. Kolega (a właściwie taka przyszywana rodzina), mieszka we Freiburgu w Niemczech od kilku ładnych lat i w Polsce bywa tylk czasem.

U mnie zostawił auto akurat jak wyjeżdżał na wakacje z lotniska we Wrocławiu. Nie jeździłem nim. Nie chciałem, ale w środku mnie troszkę rozczarowała konsola, która w manualu wygląda troszkę "tanio".

Pozdrawiam

O skrzyni to tak ciężko podsumować, wiadomo już że nie jest super etc. bo ta skrzynia została stworzona do maksymalego dawania w palnik, i dlatego w normalnej jeździe irytuje.... ale to osobny temat, bo podobnie na codzień sprawdzają sie skrzynie sekwncyjne z super aut..

Manual BMW przewidziało po prostu tylko na USA i Kanade, ale faktem jest że ten sinik robi większe wow w połączeniu ze skrzynią i całym charakterem auta który z tego połączenia wynika ...

W Polsce jest pare manuali M5 z USA, ale o M6 nie słyszałem, nie widziałem żadnego... inna sprawa że M6 w ogóle jest kilka raz niej niż M5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to nasz forumowy kolega Hiob mieszkajacy w Stanach posiada M3 z manualem. Tez nieczesty widok w EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to nasz forumowy kolega Hiob mieszkajacy w Stanach posiada M3 z manualem. Tez nieczesty widok w EU.

Hiob ma wątek o swoim ///M3 na m-forum. Nieźle "modzi" to auto.


(00)[][](00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.