Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

W prawym górnym rogu mój pojazd (ten z czerwoną chorągiewką)- prawie jak samochód - ma cztery koła i silnik elektryczny i szybkościomierz. Z górki rozwija prtędkość 45 km/h. Kabina ma pasy bezpieczeństawa

post-57457-0-68896100-1358753790_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

użytkuje ktoś lub użytkował T. Avensis 2,2 D4D (II generacja) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co sądzicie o nowym Garbusie, warte to swoich pieniędzy ?

post-27475-0-24136200-1358779648_thumb.jpg

post-27475-0-21525200-1358779658_thumb.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

u mnie na te chwilę ,,skromnie". Jakoś sercem jestem przy włoskiej motoryzacji. Nie lubię samochodów nadto pospolitych, czy też samochodów w pospolitym zestawieniu.

 

W moim garaży zatem stoi Alfa Romeo 156 SW 2.5 V6 z grudnia 2001 roku, czyli środek przedliftowy, a technicznie samochód już po lificie.

 

Z czym to się je? Ano je się to z 17'' felgami włoskiej manufaktury EB, które są replikami felg od Alfy 8C ( Niby Alfa takie same ma w MiTo, ale są jednak ciutkę inne ), kremowo- szarą skórą MoMo...oraz prawdopodobnie jedynym w naszym kraju modem głowic, który został wykonany przez Noviteca. Samochód w serii generował 192ps- obecnie jest to między 208 a 211ps w zależności od paliwa ( hamowane ).

 

Auto na co dzień, ale także dające dużo frajdy z racji na piękny, klasyczny silnik i może nieco szczeniacko...brak oznaczeń, który powoduje, że często zadawane jest mi pytanie ,,co to masz pod maską".

 

Cóż mogę dodać? Wbrew stereotypom, to już moja druga Alfa i nigdy nie miałem z nimi dużych problemów- głównie eksploatacja.

 

Poniżej kilka fotek:

56248d1337454203-sudi_alfa_romeo_156_sportwagon_2_5_v6_busso-dsc_0235.jpg

56250d1337454229-sudi_alfa_romeo_156_sportwagon_2_5_v6_busso-dsc_0104.jpg

56269d1337455030-sudi_alfa_romeo_156_sportwagon_2_5_v6_busso-dsc_0186.jpg

 

56252d1337454258-sudi_alfa_romeo_156_sportwagon_2_5_v6_busso-dsc_0054.jpg

 

Na koniec tego roku planuję zakup czegoś rozsądniejszego, do codziennej jazdy- najprawdopodobniej będzie to 159 q4 z 2.4 jtdm... Do rozsądnej jazdy starczyło by i 1.9, ale q4 to sprawa na której mi zależy. Wiem, że trudno taki samochód nabyć, ale będę szukał. 156 V6 zostaje do zabawy...prawdopodobnie też do swapu silnika na 3.0 + kilku modów. 3.0 na skrzyni od 2.5, która ma inne przełożenie, w tym samochodzie robi setkę w 5.41s ( miałem okazję testować z g-techem ). To już bardzo dobry wynik jak na teoretycznie ,,zwykły samochód kombi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co sądzicie o nowym Garbusie, warte to swoich pieniędzy ?

 

Wrzuciłem w konfigurator wersję silnikową ,którą lubię a więc mocną turbobenzynę 2.0 TSI i dobrałem parę rzeczy , wyszło prawie 150 kpln

:( trochę dużo ,a VW przesadnie dużych rabatów nie daje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Cóż mogę dodać? Wbrew stereotypom, to już moja druga Alfa i nigdy nie miałem z nimi dużych problemów- głównie eksploatacja.

 

 

To mas kolego farta.

Siostra miała,i ciągle coś się działo

Ale inny silnik w Alfie siedział.

W twoim mały potworek :)

 

 

Michał ,fajne autko dla kobitki ,albo jako drugie i kolejne.

I garbuska koniecznie w cabrio :P

 

Tiaaa samochód dla ludu.... :D

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam właśnie w imieniu kobiety :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazda 6 2,0 benzynka 2004r kombi w full opcji zdjęć brak bo przy was to nie ma się czym chwalić:)


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam właśnie w imieniu kobiety :)

 

W takim razie uważam, że to świetne autko z charakterem, ale przy tym bardzo dobrze wykonane. Moim zdaniem garbus ewoluuje w stronę 911 ;-)

Rozpatrzyłbym Mini, które jest ciekawsze w środku, świetnie się prowadzi i jest równie o ile nie bardziej oryginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazda 6 2,0 benzynka 2004r kombi w full opcji zdjęć brak bo przy was to nie ma się czym chwalić :)

My tu pokazujemy autka i dyskutujemy.Jak się ktoś chwali, to się to chwali,każdy ma prawo się cieszyć,tak jak zegarkami :)

Dlatego kolego sabuniek wklejaj fotki czym prędzej. ;)

Ile tam było 143KM?


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam właśnie w imieniu kobiety :)

 

To może jakąś słabszą wersję z wyprzedaży 2012 ,którą można teraz za 70-80 kpln wyrwać , a to już rozsądne pieniądze za takie auto .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiecina sie uparła na nowe auto z tego roku, małe, typowo babskie :) Mini też jest brane pod lupę.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jakąś słabszą wersję z wyprzedaży 2012 ,którą można teraz za 70-80 kpln wyrwać , a to już rozsądne pieniądze za takie auto .

 

Ale jak się domyślam ,auto będzie kupowane na zielonej wyspie,w pełnym tego słowa znaczeniu.

Dlatego ceny mogą być inne ;)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu pokazujemy autka i dyskutujemy.Jak się ktoś chwali, to się to chwali,każdy ma prawo się cieszyć,tak jak zegarkami :)

Dlatego kolego sabuniek wklejaj fotki czym prędzej. ;)

Ile tam było 143KM?

 

Fabrycznie tak, ale mojsza posiada stadninke w liczbie 170KM, Wersja wyposazennia Sport na rynek norweski plus fabryczny chip, obnizone zawieszenie, troche inaczej poprowadzony i brzmiący wydech w stosunku do wersji standardowej 2.0. I to wszystko na zyczenie statecznych państwa prawników od których wynajmuję mieszkanie, wiec stan auta poza kilkoma wypiekami rdzy ale to standard w Mazdzie perfekcyjny gdyż państwo z każdą pierdółką biegają do Bil Verksdet Mazda czyli serwis. A obecnie zakupili sobie Nową CX-5 też jakaś wypasiona wersja na zamówienie (8 miesiecy na nią czekali) i jeszcze posiadają 2 letnią Mazde 2, takie małe ich zboczenie:)


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiecina sie uparła na nowe auto z tego roku, małe, typowo babskie :) Mini też jest brane pod lupę.

 

Będziesz czasami podbierał auto kobiecinie ?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, aczkolwiek będzie się zdarzało, że będę pasażerem ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie tak, ale mojsza posiada stadninke w liczbie 170KM, Wersja wyposazennia Sport na rynek norweski plus fabryczny chip, obnizone zawieszenie, troche inaczej poprowadzony i brzmiący wydech w stosunku do wersji standardowej 2.0. I to wszystko na zyczenie statecznych państwa prawników od których wynajmuję mieszkanie, wiec stan auta poza kilkoma wypiekami rdzy ale to standard w Mazdzie perfekcyjny gdyż państwo z każdą pierdółką biegają do Bil Verksdet Mazda czyli serwis. A obecnie zakupili sobie Nową CX-5 też jakaś wypasiona wersja na zamówienie (8 miesiecy na nią czekali) i jeszcze posiadają 2 letnią Mazde 2, takie małe ich zboczenie:)

No fakt ,można było chipnąć te motory.

CX-5 fajna ,ale trochę przy krótka.

Może tak długo czekali bo płynęła z Rosji ? :D

Takie zboczenie u sąsiadów to rozumiem :)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, aczkolwiek będzie się zdarzało, że będę pasażerem ;)

 

Niech się przejedzie jednym i drugim ,zobaczy co jej bardziej odpowiada , Beetle jest bardziej komfortowy , Mini to gokart ;) ale frajda z jazdy większa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.................a najlepiej ,to razem się przejedźcie.

Bo jestem pewien ,że w MM będzie dla twojej osoby mini miejsca :P

I tak jak napisał Drake,frajda z jazdy beemwe dla płci brzydkiej fajniejsza.

Osobiście myślę ,że płeć piękna wybierze Beetle ;)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt ,można było chipnąć te motory.

CX-5 fajna ,ale trochę przy krótka.

Może tak długo czekali bo płynęła z Rosji ? :D

Takie zboczenie u sąsiadów to rozumiem :)

 

Może i z Rosji, musze zapytać, A CX-5 to dla nich i tak za dużo, w autach jeździ max 2os, a i garaz nie pomieści CX-7

Edytowane przez sabuniek

PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.