Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem kiedyś trzy Hondy, IV Vtec, V jajko + lpg, V coupe USDM, po prostu rewelacja samochody, pomijając wyposażenie.

Pożyczyłem kiedyś tę IV koledze, dosłownie na "chwilę" i mi skasował doszczętnie (przeżył i nic mu się nie stało, po spotkaniu z TIRem), a właśnie ją najmilej wspominam , kompletnie bezawaryjny, a już wtedy niemłody wózek, dusza.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ostrzeżeniu

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A amerykańscy harlejowcy mają takie przysłowie: "lepiej mieć siostrę w burdelu, niż brata na hondzie" :)

 

Czekaj, nie bardzo pamietam. Czy ty nie jestes ten sam facet, ktory oburzal sie na personalne przytyki i niemerytoryczne argumenty?

Sprobuje Ci jakos pomoc, przeczytaj i przemysl, bo zje Cie ta frustracja.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=483519

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Hej karczochrulez uf767_187496_100000723145694_7018434_n.jpg

 

nie bądź taki Tede

http://youtu.be/HyPEhaWVYis

Ja tam wole byc Tede, niz jakis gangsta-blokers, ale do tej sytuacji najlepiej pasuje powiedzenie:

LEPIEJ nic nie mowic i wygladac jak glupek, niz sie odezwac i rozwiac wszystkie watpliwosci, kolego Warzywko.

Edytowane przez JED

Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cenami bym polemizował.

Zadzwoń i zapytaj ile kosztuje u nich komplet poduszek /kierowca + pasażer/+ napinacze + sterownik.

Poduszka oo pasażera oczywiście bez zaślepki,bo wszystko od anglika :)

Ja kupiłem od nich felgi oryginały Type R magnezowe za 2 tys za komplet co było wtedy rewelacyjną ceną. Felgi bez skazy i opony dali gratis bo im się pewnie nie chciało zdejmować. A były całkiem to całkiem niezłe Parady takie na dwa sezony :) BTW - rewelacyjna opona, tylko miękka i strasznie się ściera.

Miałem połamaną podkładkę pod zderzak, pospawaąniby, ale ogólnie nie wyglądało to super i pamiętam, że oni chcieli właśnie 500zł za komplet ale osobno nie sprzedawali. Ostatecznie kupiłem od Sporta pod kolor z halogenami i byo ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ostrzeżeniu

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem takie dwie fotki na komorce......jedna sprzed roku a druga sprzed dwoch lat :)

 

 

 

 

post-31274-0-27652000-1359298455_thumb.jpg

 

post-31274-0-12047600-1359298484_thumb.jpg

Edytowane przez dasiek7

" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komplet :)

 

img20120920155649.jpg

 

img20120916182225.jpg

 

img20120908152724.jpg

Edytowane przez mswilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory był:

 

P5.jpg

 

Teraz jest:

 

p6.jpg

Edytowane przez Flieger

The sun is the same in a relative way but you're older,

Shorter of breath and one day closer to death.

 

Pink Floyd, Time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się kiedyś pytałem o całoroczne użytkowanie Miaty.

Wybiłem sobie jednak z głowy - może za parę lat jako n-te auto w domu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ostrzeżeniu

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdziłem takim

nie mieściłem się na wysokość i kiera miała zły kąt.

Ale klimat i wrażenia super.

Zazdraszczam.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ostrzeżeniu

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co myślicie o konstrukcji aud a4 b6 1.8T (2001-2004r) ? Warto iść w tym kierunku ? Czy lepiej trochę młodsza Vectra C lub SIgnum ? Może ktoś z forumma takie audi i mógłby coś powiedzieć o kosztach eksploatacji , awaryjności , spalaniu ?

Edytowane przez elvvis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co myślicie o konstrukcji aud a4 b6 1.8T (2001-2004r) ? Warto iść w tym kierunku ? Czy lepiej trochę młodsza Vectra C lub SIgnum ? Może ktoś z forumma takie audi i mógłby coś powiedzieć o kosztach eksploatacji , awaryjności , spalaniu ?

 

Zadaj to pytanie raczej na http://a4-klub.pl/forum.php , masz tam pewnie setki użytkowników tego modelu ;)

Co do Vectry C/Signum to pamiętaj że to niby blizniacze auta ale maja rozplanowane wnętrza .W Signum położono nacisk na komfort pasażerów na tylnych siedzeniach ale zrobiono to kosztem przestrzeni bagażowej ,tylko 365 l przy 500 l w Vectrze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.8T to najlepszy benzynowy silnik w audi.Mało awaryjny,świetny do tuningu. B6 zdecydowanie trwalsze niż Vectra(czy pochodne Signum),o materiałach wnętrza lepiej nie pisać bo to przepaść.Utrata wartości też na korzyść audi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem jakiś czas temu a6 kombi z tym silnikiem i powiem szczerze, że byłem trochę zawiedziony. Wiem, wiem- buda sporo cięższa niż w a4, więc nie ma co cudów oczekiwać,

ale dość mułowate to auto było (fakt, że to tylko 150 koników, więc przy tej budzie nie ma czym poszaleć), a przy mojej (pewnie niezbyt lekkiej) nodze,

spalanie w okolicach 15 litrów po Wrocku też nie budziło moich zachwytów.

Poza tym w miarę ok- jeździłem nim jakieś 2 lata i żadnych poważnych awarii nie było- normalne eksploatacyjne + raz padła pompa paliwa + raz mechanizm elektr. zamykania szyb.

W sumie to sprzedałem, bo przede wszystkim mi się znudził i pod dywanikiem pasażera zaczęła się zbierać wilgoć- gdzieś się musiała woda dostawać, a nie mogłem tego zlokalizować-

tak mnie to zaczęło drażnić, bo wiecznie jak było mokro, to auto mocno parowało od środka + znudzenie autem = rozwód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o III generacji Octavi ? :)

Właśnie widziałem dane sprzedaży, i przez 17 lat istnienia Octavi sprzedano jej 3,7 mln sztuk.

Dla porównania pierwsza generacja Focusa, przez 6 lat sprzedała sie w ilości 9,2 mln sztuk.

Ładnie to pokazuje, jak niewielka jest sprzedaż tego auta poza naszym regionem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochody mnie nie kreca....ale własnie namietnie namietnie ogladam "Top gear"na TVN....i musze powiedziec ze super program a prowadzacy to swietni goscie ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochody mnie nie kreca....ale własnie namietnie namietnie ogladam "Top gear"na TVN....i musze powiedziec ze super program a prowadzacy to swietni goscie ;)

 

Popieram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochody mnie nie kreca....ale własnie namietnie namietnie ogladam "Top gear"na TVN....i musze powiedziec ze super program a prowadzacy to swietni goscie ;)

 

A mnie czasami wku....ją ich bezsensowne testy , i R.Hammond udający często niedorozwoja . Natomiast bardzo lubię ich samochodowe wyprawy w różne rejony świata .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.