Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tornan

Co jest nie tak na tym zdjęciu??? Bo ja nie mogę znieść, że taka fajna bryka a taki #%&^$% tłumik...

 

post-0-0-92691500-1330523431.jpg

 

 

 

A tutaj coś dla wielbicieli Peugeot... Trend stylistyczny u Peugeota na najbliższe lata:

 

:lol::(:D:D;)

post-0-0-43250400-1330523433.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

img2.jpg

 

 

Jak dla mnie 159 i 147 to obecnie najładniejsze z produkowanych samochodów w klasie sredniej wyzszej i hatchback. Na żywo robia takie " :shock: " wrazenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie masz racje.

klasa średnia (segment D) - samochody rodzinne zapewniające odpowiedni komfort i przestrzeń wszystkim pasażerom przede wszystkim na dłuższych dystansach. Przykłady: Alfa Romeo 159, Audi A4, BMW 3, Citroen C5, Hyundai Sonata, Honda Accord, Kia Magentis, Mercedes-Benz klasy C, Nissan Primera, Opel Vectra, Peugeot 407, Renault Laguna, Toyota Avensis, Volkswagen Passat, Volvo S60

z Wikipedii

 

 

Nie umniejsza to temu ze VW, Nissan, Kia czy tam cos innego wygladaja jak woz drabiniasty przy tej Alfie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

156 przed liftingiem była ładniejsza :lol: Ale 159 to godna następczyni


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo ja nie mogę znieść, że taka fajna bryka a taki #%&^$% tłumik...

 

Ja tam nie bardzo widze tlumik/tlumiki - jedne co widze to dwie rury wydechowe. Tak przy okazji to BMW wcale nie jest piekne, ale jak rozumiem bylbys zachwycony jakby pod zderzakiem wisial kawal chromowanej rury kanalizacyjnej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 jest piękna, tak samo jak 7 przed liftingiem. Ale nie bardzo wiem co nie tak z tym tłumikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 jest piękna, tak samo jak 7 przed liftingiem.

 

Kwestia gustu - dla mnie BMW skonczylo sie na modelu E38. Jakos wyzej cenie kunszt rzemieslnikow, niz wymyslne formy z wtryskarki do tworzyw sztucznych :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co? Rula jak rula. A od traktora to by chyba kiepski wid przedstawiala. Moze z deka wiekszy wydmuch jak by byl.


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakos wyzej cenie kunszt rzemieslnikow, niz wymyslne formy z wtryskarki do tworzyw sztucznych :lol:

No ba. W zeszłym tygodniu dorabiałem do starej laguny taką dźwignię do sterowania nagrzewnicą. Oczywiście oryginał jest plastikowy i wymienialny razem z połową samochodu :evil: Robienie tego z blachy, na oko, w kiepsko wyposażonym warsztacie zajęło mi (laikowi) pół godziny. Ile może kosztować taki prosty duperel w produkcji masowej? Czy zaoszczędzili chociaż złotówkę na sztuce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@
Jakos wyzej cenie kunszt rzemieslnikow, niz wymyslne formy z wtryskarki do tworzyw sztucznych :lol:

No ba. W zeszłym tygodniu dorabiałem do starej laguny taką dźwignię do sterowania nagrzewnicą. Oczywiście oryginał jest plastikowy i wymienialny razem z połową samochodu :evil: Robienie tego z blachy, na oko, w kiepsko wyposażonym warsztacie zajęło mi (laikowi) pół godziny. Ile może kosztować taki prosty duperel w produkcji masowej? Czy zaoszczędzili chociaż złotówkę na sztuce?

A pomyśl sobie ile takich dupereli jest w dzisiejszym aucie...Jest o co walczyć.

A że nawala?Serwis ma robotę,natłucze się części i zarobi jeszcze.

Ja raz przerabiałem pompę serw hamulców Citroena Jumpera.Oryginalna była "nierozbieralna" i jak membrana walnęła to pompa za ponad tysiaka czy dziewięc stów jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy zaoszczędzili chociaż złotówkę na sztuce?

 

No niestety tak wygladaja obecnie produkowane auta... Plastik to pol biedy - gorzej jak zaczyna siadac wymyslna elektronika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo to tylko samochody sa. A wy chcecie zeby trybilo jak w zegarku wszystko. A co do firmy i oszczedzania. Teraz to swiat jest taki ze jak by wyliczyli ze: Ciebie jako super specjaliste wywala. Zatrudnia kilku naturalnie urodzonych kretynow. I zaoszczedza na tym 10 zeta na rok. To cie wywala i juz.

To nie te czasy ze sie docenialo robote. To jest dla dinozaurow. Wyjdz na ulice z fajowym zegarkiem. I co powiedza? Aaaaa fajny. Na bazarze kupiles u tego co ma tez fajki od ruskich? Fajne ma. Widzialem ostatno. Ale droge, ja wytargowalem na 20 zeta. A ty ile dales?


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan
Ja tam nie bardzo widze tlumik/tlumiki - jedne co widze to dwie rury wydechowe. Tak przy okazji to BMW wcale nie jest piekne, ale jak rozumiem bylbys zachwycony jakby pod zderzakiem wisial kawal chromowanej rury kanalizacyjnej :lol:

 

Ja wcale nie miałem na myśli niczego wielkiego/głośnego/burackiego bo nie trawię takich rzeczy :?. Chodziło mi chociaż o coś rozmiarowo i wyglądowo odpowiadającego klasie tego samochodu.

 

A tutaj przykład jak powinna wyglądać rura wydechowa w samochodzie klasy wyższej. Poza tym uważam, że jest to najpiękniejszy model mercedesa jaki kiedykolwiek powstał. Przedstawiam Mercedes CLS 500:

 

post-0-0-55026800-1330523484.jpg

post-0-0-36255600-1330523490.jpg

post-0-0-24015000-1330523492.jpg

post-0-0-33296400-1330523494.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to najpiękniejszy model mercedesa jaki kiedykolwiek powstał.

 

znalazłbym kilka brzydszych samochodow wyprodukowanych przez MB - na czele z megaobrzydliwym Sportcoupe, czy choćby ML. Ale wydaje mi się że znakomita większość Merców jest ładniejsza od tej mydelniczki :lol:

 

No ale o gustach ponoć się nie dyskutuje ;)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan

Mnie chodzi głównie o linię... W/g mnie ten MB jest najpiękniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tutaj przykład jak powinien wyglądać tłumik w samochodzie klasy wyższej.

 

Juz raz pisalem - ale powtorze - moze latwiej bedzie Ci zapamietac - to o czym mowisz to nie jest TLUMIK - tlumik to ta puszka, do ktorej sa przyczepione rury, ktorymi tak sie zachwycasz.

 

Poza tym uważam, że jest to najpiękniejszy model mercedesa jaki kiedykolwiek powstał. Przedstawiam Mercedes CLS 500:

 

A ile znasz tych modeli Mercedesa? Bezpieczniej bedzie napisac, ze jest to najpiekniejszy model Mercedesa, jaki widziales/znasz :lol:

 

Bo jest wiele piekniejszych - na przyklad ten 540K z 1939 roku:

 

post-245-0-15344700-1330523496.jpg

post-245-0-70609700-1330523497.jpg

post-245-0-68931600-1330523498.jpg

post-245-0-76074100-1330523499.jpg

post-245-0-93894600-1330523500.jpg

post-245-0-47346800-1330523502.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

CSL jest przepiękny. Podobają mi się też 407 coupe i nowa TT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan

lewandek ---> Nie ma takiego czegoś jak bezpieczne pisanie, bo sam właśnie napisałeś coś niebiezpiecznego co masie ludzi może się nie spodobać tak jak i mi. Widziałem już dużo różnych rzeczy i uważam, że wiem co mówię, szczególnie, że za każdym razem podkreślam, że tak jest według mnie. A za sprostowanie na temat tłumika/rury wydechowej dziękuję. Cały czas chodziło mi właśnie o rurę wydechową.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

Szlif genewski perłowy na deklu i grodzi :shock: :lol:

Dziś tak już się nie robi :cry:

Ciekawe moze po epoce plastiku tak jak w zegarkach w autach wrócą też różne takie rozwiązania?

Tyle że wtedy stać mnie będzie pewnie tylko na olej do takiego auta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem już dużo różnych rzeczy i uważam, że wiem co mówię, szczególnie, że za każdym razem podkreślam, że tak jest według mnie.

 

Ale wedlug Ciebie - eksperta, czy wedlug Ciebie laika? Bo ze zdanie ekspertow jest godne uwagi, a zdanie laikow - no coz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe moze po epoce plastiku tak jak w zegarkach w autach wrócą też różne takie rozwiązania?

Tyle że wtedy stać mnie będzie pewnie tylko na olej do takiego auta :lol:

 

 

Alez sa takie auta - przyklad - holenderski Spyker ( www.spykercars.com/ ):

 

post-245-0-66793200-1330523513.jpg

post-245-0-62238800-1330523514.jpg

post-245-0-27417100-1330523516.jpg

post-245-0-04815000-1330523519.jpg

5zb1.jpg

 

Cena - no coz - wole nie sprawdzac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.