Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest

Pogadajmy o samochodach :-)

Recommended Posts

Również nie mój ale warto popatrzeć

15ff3b33f8b90d7e4d9dc722f3409083.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pozdrawiam,

Janek

Podobno nowa seria 4

nie jest źle, a na żywo na pewno będzie lepiej ;)

tak samo jak nowa 7, wszyscy narzekali że grill ogromy dopóki nie zobaczyli tego na żywo - dla mnie bomba, nie mogę już patrzeć na poprzednią serię 7 :P

Nowe M będą miały teraz takie pionowe nerki, zaczynając od 3 i 4 na początek...a po co? Po to samo po co w 7,żeby były bardziej rozpoznawalne i odróżniały się od "cywilnych" serii ;) chociaż w 7 po to zrobili bo za bardzo przypominała 5 ;)

Szanowne grono fanow motoryzacji, pytanie mam:)

2-3 letnie BMW 530e, warto cos takiego kupic??

Chodzi o codzienna jazde do pracy(7km w jedna strone, w pracy mam ladowarki) I zawozenie dzieci do szkoly I krecenie sie wokol komina.

Wszystkie opinie mile widziane, dziekuje I pozdrawiam.

Nie mój, ale zawsze przyjemnie na taki egzemplarz popatrzeć :-)

Również nie mój ale warto popatrzeć

Piękne oba.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Na polskie drogi przetestowałem Hiluxa,Dmaxa,Rangera,Navarę,wybór padł na l200 w konfiguracji którą chciałem nie był dostępny na Polskę,chodziło mi o 1.5 kabiny,mocniejszy silnik,manual i co najważniejsze super select,niemce takiego mieli.Telefon do znajomego z leasingu,po około 1.5 miesiąca podstawili mi go pod firmę.Od razu trafił do kolegi na małe mody,początkowo chciałem zrobić z niego Artic Trucka,całe szczęście się rozmyśliłem,dostał więc zawias Old Man Emu,który w połączeniu z nowymi oponami dał ekstra 13cm prześwitu,zabezpieczyliśmy spód i opłytowaliśmy,wyciągarka Varna,fajka Safari,oświetlenie,zabudowaliśmy pakę +masa dupereli.Nie bawią mnie Off Roady,na polowanie,ryby,grzyby i do ciągania łódki w zupełności wystarczające.Po 3latach 50tkm,0 problemów.Za 2miesiące kończy się leasing,patrząc na obecną konkurencję,przebieg,nowe l200 które nie jedzie ten zostanie ze mną na minimum 2lata dłużej.

post-110638-0-88180200-1582136046_thumb.jpg

co za bezczelne uje... Forda Flexa skopiowali...tongue.png biggrin.png

ło panie, ten Ford to Range po roku żarcia w maku  :P

Coraz wiecej aut z kluczykami bezdotykowym, wiec kradzieze na tzw walizke    aktualne. Pojawiaja się  zabezpieczenia  tych kluczyków rowniez w formie promowania produktu,  a wystarczyłby  przycisk  który wł/wył wspomniany kluczyk.

Jeden z Aston Martinów z najnowszego Bonda. Zmieniłem fotkę z wczoraj, bo przy edycji poprzednia "umknęła", ale autko to samo. Info dla heheszkowców: nie, nie kupiłem dzisiaj rano drugiego AM, po wczorajszym zakupie. ;)

aston-martin-dbs-superleggera-no-time-to

Edited by Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl