Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest

Pogadajmy o samochodach :-)

Recommended Posts

@miliarder

Skrzynia DSG jest montowana od jesieni 2003.

Ja mam DSG 6 w VW Caddy, ma przejechane 220747 km i zachowuje sie bez zarzutu. Jestem bardzo zadowolony z tej skrzyni.

Olej w skrzyni byl wymieniany przy 78079 km i przy 182966 km.

Na pewno znajdziesz odpowiadajacy Ci samochod z ta skrzynia.

pozdrawiam

Edited by Andrzej Wachowicz

U mnie zawodowo takie wozidło, leje pod korek póki nie zobaczę ropy, na AT spała 9,5l na zimowkach 8,7. Nie przkraczam 120km/ h, wiadomo że to nie wyścigowa. 2.5 144km, wrzucony chip na ok.160km. Jestem mega zadowolony. 

20200606_195206.jpg

EDOX C1 DIVER 70157 3 NIN, SEIKO SAMuRAJ

Guest maritimeeng
W dniu 9.12.2020 o 16:54, Sportina napisał:

Dzisiaj pojeżdżone ostatnim V12 final edition,piękne auto.

A można przód w tym wyłączyć? 
Dzisiaj założone zimowe Nokiany z gumą miękką jak kupa po twarogu. Przy -1 i suchej nawierzchni i tak zrywa przyczepność za każdym razem - ale tak, że spoko można wyłączyć ESP i czuć uślizgi 🥰

Niestety, po przyzwyczajeniu się do niego po roku, już zaczyna być mułem i myślę o tej samej budzie ale maszyna od AMG63...

50703646883_e851616a47_o.jpg

6 godzin temu, maritimeeng napisał:

Dzisiaj założone zimowe Nokiany z gumą miękką jak kupa po twarogu. Przy -1 i suchej nawierzchni i tak zrywa przyczepność za każdym razem - ale tak, że spoko można wyłączyć ESP i czuć uślizgi 🥰

Niestety, po przyzwyczajeniu się do niego po roku, już zaczyna być mułem i myślę o tej samej budzie ale maszyna od AMG63...

Dlaczego parkujesz tak daleko od wejścia, boisz się że Cię przerysują ? (Moja teściowa też tak robi) :)

W dniu 11.12.2020 o 07:29, rocket napisał:
Moim prywatnym zdaniem, ochrona zniżek OC to super opcja. Dopłata do polisy nie jest duża, w zasadzie nieodczuwalna, ale za to korzyści jest dużo. Bo gdy uszkodzimy komuś samochód czy generalnie pojazd, odszkodowanie zostanie wypłacone z naszej polisy - nie musimy się martwić, że TU wykona rekalkulacje, pozbawiając nas zniżek. Z tego co wiem, to w  w *** mają taką opcję (nie wiem jak to wygląda u innych).

Daj numer - widzę ze znasz się na rzeczy - może pomożesz załatwić dodatkowe zniżki.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To stawanie daleko od wejścia nic nie daje... mój samochód ma jakąś tajemną moc przyciągania innych, jakiś instynkt stadny czy coś.

Pozdrawiam,

Janek

W dniu 11.12.2020 o 07:29, rocket napisał:
Moim prywatnym zdaniem, ochrona zniżek OC to super opcja. Dopłata do polisy nie jest duża, w zasadzie nieodczuwalna, ale za to korzyści jest dużo. Bo gdy uszkodzimy komuś samochód czy generalnie pojazd, odszkodowanie zostanie wypłacone z naszej polisy - nie musimy się martwić, że TU wykona rekalkulacje, pozbawiając nas zniżek. Z tego co wiem, to w  w *** mają taką opcję (nie wiem jak to wygląda u innych).

Najpierw bardzo dokladnie przeczytaj OWU. Wykupiłem taką ochronę w Warcie, pech, drobna "przygoda" z mojej winy, spotkanie z Golfem III - delikatnie lampa, zderzak. Przy nowej polisie Oni: zwyżka to ja: że ochrona a Oni: że szkoda przekroczyła 2 tyś zł i zniżka nie działa, ja: 2 tyś to chyba szkoda całkowita a nie lampa i zderzak a Oni: naprawa w serwisie.
I tak twierdzę, że warto wykupić ale za rozsądną cenę...

Im starsze auto tym chętniej walą drzwiami, no i im nowsze to też tym chetniej to robią. Wiem bo kiedyś miałem nowe a teraz jest już stare.

Edited by albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

W dniu 11.12.2020 o 02:06, maritimeeng napisał:

takie bajery chyba tylko w M5

W dniu 11.12.2020 o 02:06, maritimeeng napisał:

Właściciel tej beemki do zabawy ma kilka innych bardzo mocnych aut RWD 😉.

U mnie zmiana. L200 odjechał do "śwagra". A dotarł wreszcie Ranger. 

DSC_0647.JPG

No groźnie wygląda... jaki motor? Też groźny?

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Średnio. 2.0 biturbo 213 KM. Ale zbiera się dość fajnie jak na takiego klocka. 

19 minut temu, loco50 napisał:

Średnio. 2.0 biturbo 213 KM.

Troszku wysilony,

Jak na taką masę, to musi "cierpieeć" by wyciągnąc te 213 kucyków z odpowiednim momentem ..

Pozdrawiam Mirek

Nie wiem. Nie skarżył sie😁. W Evo X mam 350 KM z dwóch litrów. I też nic nie mówi, że źle ma😁

5 minut temu, loco50 napisał:

W Evo X mam 350 KM z dwóch litrów.

Różnica masy :)

No dobra. dla mnie tak maszyna powinna mieć  V6, lub lepiej V8 to by było "cuś"

....bez obrazy Jest  OK, jezeli dla Ciebie OK  👍

Edited by mkl1

Pozdrawiam Mirek