Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest

Pogadajmy o samochodach :-)

Recommended Posts

13 godzin temu, mandaryn44 napisał(-a):

Łudzisz

Hmmm... przecież chyba wiedzą, że i tak muszą to oddać - póki co to tylko nieudolny importer i zwykły ściemniacz, ale chyba nie pospolity złodziej? 

Miłego dnia!

Nie no jasne. Kiedyś oddadzą. Albo poczekają na auto. Kolejne pół roku. Ja mówię, żeby się już z nimi nie certolic tylko konkretnie. Bo jak dotąd to kolega prosił jak petent.

Żeby to była kwestia czekania na auto, to czemu nie. Tylko jeśli tego auta nie ma (a nie ma), to rocznik 2021 jest już droższy i tego w deklarowanej cenie i tak nie załatwią (choć to akurat ich problem). Sęk w tym, ze z nimi się gada jak z koniem. Już im nawet pisałem, ze jak się nie da skołować wersji Expedition, to może być zwykły biały. I co? I znów nic. Oni odpowiadają wybiórczo tylko na maile, które im się podobają i w sposób, który im pasuje. Nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Maile, które im nie pasują po prostu olewają...

Miłego dnia!

Odpisali... wciąż ma być zarejestrowany w tym tygodniu. Ech... i tak w kółko 🙈

Miłego dnia!

Posted (edited)

Ja bym im już dawno przemeblowanie w biurze zrobił, ale Paweł się nie zgadza... :D Znam firmę... społeczność romska...  założyciel firmy, nieżyjący już ojciec obecnego właściciela miał taką charakterystyczną ksywkę... czekaj, czekaj ... jak to było... aaaa... wiem ... CYGAN :P

Edited by kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Posted (edited)
19 godzin temu, pmwas napisał(-a):

Odpisali... wciąż ma być zarejestrowany w tym tygodniu. Ech... i tak w kółko 🙈

Dzień dobry,

bardzo się cieszę z szybkiej odpowiedzi i dobrych wieści. W związku z tym w piątek przyjadę do Państwa z rodziną (zdjęcie w załączniku) odebrać dowód rejestracyjny.

Z wyrazami szacunku,

pmwas

rodzina-soprano-kadr-z-serialu.jpeg.291f061b23467d4dc324f96daefcd12c.jpeg

Edited by memento mori

Wszyscy jacyś tacy weseli są. Może wystarczy wezwać @loco50 i jego ekipę ze strzelnicy? 

Posted (edited)

Orientujecie się gdzie w Polsce można legalnie pościgać się na przykłąd w okolicach Warszawy? 

Oczywiście dodam tutaj,ze chodzi mi o legalne tory wyścigowe - tylko takie wchodzą w grę. Nie interesują mnie nielegalne rozrywki. Chcę wykupic taki przejazd na torze wyścigowym dla mojego brata, który kończy 18 lat. Składamy się w kilka osób i chcemy dać mu niekoniecznie cos materialnego, ale cos co pozostawi mu fajne wspomnienia z tego dnia ;)

https://devil-cars.pl/jazda/lamborghini-gallardo

Biorę pod uwagę przejazd lamborghini. 

Edited by Antap

W każdą noc na obwodnicy od ul. Puławskiej do węzła Konopata. :)

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Posted (edited)
20 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Wszyscy jacyś tacy weseli są. Może wystarczy wezwać @loco50 i jego ekipę ze strzelnicy? 

My sami załatwiamy NASZE sprawy... ;)

Edited by kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Godzinę temu, kiniol napisał(-a):

My sami załatwiamy NASZE sprawy... ;)

Dokładnie tak! 💪

Posted (edited)

Ale, ale ..

"Grzmiacy kij" tez się przydaje podczas rzeczowej  i spokojnej dyskusji :)

Edited by mkl1

Pozdrawiam Mirek

Pewnie już widzieliście w tiwi 

No ciężko by mi było odjechać bez choćby jednego liścia dla grubasa 

Dzisiaj dostałem info odnośnie kosztów wymiany "wyrwanego" zderzaka, a tak na oko wyczepionego spojlera. Naprawa bezgotówkowa rozliczana z AC klienta pomiędzy Wartą a ASO MB - 7 700 pln brutto. 

Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Dzisiaj dostałem info odnośnie kosztów wymiany "wyrwanego" zderzaka, a tak na oko wyczepionego spojlera. Naprawa bezgotówkowa rozliczana z AC klienta pomiędzy Wartą a ASO MB - 7 700 pln brutto. 

Ja myślałem, że masz już auto gotowe... Cena kosmos... ale znowu ktoś zarobi... ;)

36 minut temu, kiniol napisał(-a):

Ja myślałem, że masz już auto gotowe... Cena kosmos... ale znowu ktoś zarobi... ;)

Auto odebrałem już ze dwa tygodnie temu, dzisiaj dostałem tylko informacyjnie fakturę kosztową. Jak chcesz znać szczegóły to napisz, wyślę Ci specyfikację na priw.

Nie, dziękuję... ;)