Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest

Pogadajmy o samochodach :-)

Recommended Posts

EE coś kręcisz. Mamy wzorować się wizualnie na Wiesmann, który ma styl zdecydowanie retro, a potem piszesz, że nie w starym stylu i raczej japoński...

Jeśli japoński to może jakaś mitsuoka, ale to styl podobny do wiesmanna, czyli retro:

spacer.png

Dobra zostawmy temat.

Może uda mi się zobaczyć jeszcze raz, wtedy podzielę się.

3 godziny temu, vvv napisał(-a):

Może powiedzmy jak to się skończyło

https://www.motor1.com/news/130662/worst-sports-cars-plymouth-prowler/

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

O, płytki Ci układają... dobrzy są?

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Kurcze ale z Lubuskiego do Wielkopolski żeby płytki w łazienkach i kuchni położyć to troszkę ekstrawagancja... ;)

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

W dniu 16.09.2021 o 11:14, Remy napisał(-a):

Dobra zostawmy temat.

Może uda mi się zobaczyć jeszcze raz, wtedy podzielę się.

;)

Daihatsu-Copen-L8.jpg

Daihatsu...

Godzinę temu, kiniol napisał(-a):

Kurcze ale z Lubuskiego do Wielkopolski żeby płytki w łazienkach i kuchni położyć to troszkę ekstrawagancja... ;)

zadna ekstrawagancja, to bliziutko strasznie jest gdy warto

zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

Same wieśniaki tutaj. Zazdroszczą że płytki zakładasz..... Co za ludzie. Wilki. Ale w sumie te płytki będą w kabinie czy w bagażniku ???

3 godziny temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Kolorystycznie, jak dla fana AC MILAN, w porząsiu.  ;)

Łeeeee na baterie...

3 godziny temu, mandaryn44 napisał(-a):

Same wieśniaki tutaj. Zazdroszczą że płytki zakładasz..... Co za ludzie. Wilki. Ale w sumie te płytki będą w kabinie czy w bagażniku ???

Na moje budowy płytki  jadą tirem i to niejednym 🤣🤣🤣

W dniu 19.09.2021 o 00:07, KRISTOF_KON napisał(-a):

Na moje budowy płytki  jadą tirem i to niejednym 🤣🤣🤣

I wracamy do tematu, bo tiry to samochody i to calkiem niezle😎

zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

13 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

To nie żadne stare grati,

To zabójcze Maserati!   ;)

Piękny wóz. Oglądałem taki w Kimbexie (mieli też nowsze GT). Z ciekawostek: wiecie, że ten sam warsztat nieautoryzowany, specjalizujący się w niszowych, sportowych autach potrafi wziąć za roboczogodzinę przy Maserati dwa razy tyle co za Porsche czy Bentleya? 😳

A ja dziś się przekonałem, że bez dachu można sobie jeździć w miarę słoneczny dzień nawet przy 11 stopniach na plusie ;) tylko koło setki trzeba włączyć ogrzewanie na 25 stopni :D

9 godzin temu, Valygaar napisał(-a):

A ja dziś się przekonałem, że bez dachu można sobie jeździć w miarę słoneczny dzień nawet przy 11 stopniach na plusie ;) tylko koło setki trzeba włączyć ogrzewanie na 25 stopni :D

W takim razie następnym razem się odważę :D Dziś spękałem z powodu dość silnego wiatru 😬

W dniu 21.09.2021 o 22:33, Chorwat napisał(-a):

W takim razie następnym razem się odważę :D Dziś spękałem z powodu dość silnego wiatru 😬

U mnie w okolicy jest facet, który 911 cabrio od 2-3 lat pomyka cały rok. Uwaga - jeździ z otwartym dachem jeśli tylko nie ma opadów atmosferycznych. Śniegu też :D

Ja i kilku znajomych nieraz sobie podśmiechujki robiliśmy z niego ;) a teraz sam jestem niedaleko takiego odpału 🤦‍♂️ Na szczęście dla otoczenia resztkami zdrowego rozsądku szykuję mojej osie zimowe legowisko.

W dniu 10.09.2021 o 13:17, vvv napisał(-a):

A myślałeś o VW caddy? Niestety nowy model jest dużo droższy niż poprzedni, ale słabsze wersje się łapią na budżet.

W mojej ocenie z plusów to przestrzeń załadunkowa i sprawdzony niewysilony silnik diesla. Wewnątrz jak osobowy vw, z zewnątrz trochę kanciaty ;)

Również polecam ten model. Miałem ostatnio okazje pojeździć wynajętym nowym Caddy Maxi na wakacjach i z każdym przejechanym km dawał się coraz bardziej lubić. Trochę do życzenia pozostawiała jakość plastików w środku, ale może wyolbrzymiam. Bardzo funkcjonalne auto.

63E7382E-D8F9-48E8-AFC4-1574A2BDD833.jpeg

8C6E49D3-6830-40C0-9F2B-8319799B5BEC.jpeg

F98AA96C-C7B6-4AAC-A864-6AE569D82F92.jpeg

lubię jego filmy za to jak opowiada o autach. Oglądając te film, skojarzył mi się post Tommaso o wykończeniu Jaguarów ( można przewinąć do 4.02 min) - ale i tak F-type na daily byłby przyjemnym samochodem :P