Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
Guest

Pogadajmy o samochodach :-)

Recommended Posts

2 minuty temu, bober5264 napisał(-a):

Miałem sreemwu to będę miał i kałdi ;)

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka

Tylko później nie narzekaj. ;)

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Pytanie do świadomych użytkowników... wciąż szukam auta (używki do 30k) ale coraz bardziej widzę że trup goni trupa...

Czegoś większego w leasing nie chce brać - nie teraz - rok / dwa chce przeczekać i podomykać inne sprawy...

I pojawia się on - może nie cały na biało bo jednak białych mam już dość - ale z całkiem ciekawą ceną i kosztami...

AUDI A4 AVANT 35TFSI

z racji wyprzedaży Final Edition jest rabat i ciekawa forma finansowa.

Wkład 15-20% (25k-30k) i miesiecznie 700-900 pln za nowe auto w ktorym mało co mnie interesuje.

na 3 lata a później na spokojnie znajdę coś co mnie ciekawi, albo uzbieram i spełnię marzenie co do nowego Defendera.

Pytanie jak sprawuje się 35TFSI (wiem że nie rakieta - ale na miasto i przemierzanie SZCZECIN-GDANSK-SZCZECIN chyba wystarczy.

Ktoś wie o podobnych kosztowo ofertach??

Pozdrawiam

Taki mix różnych aut, ale faktycznie ten niebieski z profilu przypomina serię 4,
maska kojarzy mi się z cupra - brzydka,
tył avanta ladny,
środek nie moja bajka - ale takie czasy

Mi nowe A5 przypomina z wyglądu mało udaną stylistycznie (skopane proporcje), również przednionapędową BMW 2 gran coupe... a nie rasową 3-kę G20... Ale to też dlatego ze A4 (A5) jest liftbackiem a nie sedanem. 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Przód:
The Audi e-tron GT concept | Audi MediaCenter

Tył, unowocześnione A7
New Audi A7 (2018) review: the sleek exec driven | CAR Magazine

Linia:
Alfa Romeo Konfigurator i ceny | Konfigurator samochodów PL

Generalnie - podoba mi się. 

Edited by Remy

35 minut temu, Remy napisał(-a):

Linia:
Alfa Romeo Konfigurator i ceny | Konfigurator samochodów PL

Generalnie - podoba mi się. 

Przecież to Giulia jest.

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

W dniu 15.07.2024 o 21:14, mario1971 napisał(-a):

Wg producenta do 3k km układa się zbieżność w Audi. Gdybym miał przejechane mniej, nie przyjęliby auta na serwis gwarancyjny. Dla mnie to jakaś parodia. Na szczęście miałem na dzisiaj nakulane ponad 3k. 

Przy większej prędkości samochód lekko ściągał w prawo, a dodatkowo kierownica nie była idealnie wycentrowana. 

I nadal będzie ściągał w prawo wg tego wydruku. W Polsce drogi są lekko pochylone w prawo i dlatego powinna być ustawiona różnica w pochyleniu przednich kół (prawe bardziej). Nie mogą być takie same obie wartości.

Sam ostatnio ustawiałem zbieżność w dwóch swoich autach i w każdym zakładzie tak mówili i tak ustawiali.

Jutro mogę poszukać wydruków.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

ciekawy jestem jaka będzie cena nowego modelu A5 🤔 , poprzednia generacja którą jeszcze można zamówić w liftback zaczyna się od 197tyś zł 

27 minut temu, Krakus1 napisał(-a):

ciekawy jestem jaka będzie cena nowego modelu A5 🤔 , poprzednia generacja którą jeszcze można zamówić w liftback zaczyna się od 197tyś zł 

Na tą chwilę, w artykule jest napisane:

"Według informacji prasowych, samochód powinien pojawić się u dealerów w listopadzie tego roku. Ceny poznamy bliżej tej daty, jednakże Audi A5 ze 150-konną benzyną w Niemczech ma kosztować 45 200 Euro. Dopłata za model Avant wyniesie 1000 Euro."

12 godzin temu, bober5264 napisał(-a):

Jak dla mnie ten środek to tragedia.. a i linia zatraca sportowy charakter a5

Bo to jest A4, a nie A5. Znaczy to jest A5, ale zastepuje A4 😂

Teraz parzyste cyferki maja byc elektryczne, a nieparzyste spalinowe. Zapewne do nowego A5 dorzuca jakas wersje coupe / cabrio i nazwa inaczej (A5C?)

W dniu 15.07.2024 o 21:40, Autor1984 napisał(-a):

Niestety ten trend nie tylko się utrzyma, ale i będzie się pogłębiał. Chodzi o to, aby używać materiałów recyklingowanych, aby foczki nie miały plastikowych słomek w brzuszkach.

Z tego co ustaliłem, tylko topowe wersje danych marek będą wyglądały i będzie nadal spory nakład na jakość stosowany we flagowcach. Modele pomniejsze i cała reszta będzie przypominała, o tym, że "ratujemy" planetę.

Ja się dziwię, że wziąłeś Q5. Platforma niby pasująca, ale śmiem sądzić, że za 300 tyś można już przebierać.

Irytujący jest fakt, że odbierasz nowy samochód i już zaczynają się z nim problemy.

W BMW zaczął mi szwankować telefon, tzn bluetooth tak jakby "strobował" dźwięk. Okazało się, że aktualizacje na telefony są tak często wdrażane, że BMW nie nadąża ze swoimi...

EDIT:

A o złej jakości przekonałem się jeżdżąc modelem 530e. Niby się wszystko zgadza, ale jak człowiek zacznie dotykać, to wygląda to źle. 5tki jak zresztą 7mki miały Individual i jeszcze dziś np E39 z pakietem Individual robi ogromne wrażenie, ze względu na użyte materiały.

Teratz sie zastanawiam, bo albo moje wymagania dotyczace jakosci samochodow sie obnizyly, albo... no wlasnie, uzywalem / uzywam innych wersji, lub na Szwajcarie leci produkcja premium (produkowana od wtorku do czwartku 🤣).
Nie moge sie przyczepic do mojego SQ5, ani do nowej piatki z M-pakietem, ani do EX30 (ok tu nie jest dobrze, ale nie bylo takich kwiatkow jak np na filmie CaroSerii)

19 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

Bo to jest A4, a nie A5. Znaczy to jest A5, ale zastepuje A4 😂

Teraz parzyste cyferki maja byc elektryczne, a nieparzyste spalinowe. Zapewne do nowego A5 dorzuca jakas wersje coupe / cabrio i nazwa inaczej (A5C?)

Coupe/ cabrio nie będzie - za słaba sprzedaż

https://autogaleria.pl/audi-a5-coupe-cabriolet-koniec-produkcji

Bo a5 coupe był jakiś brzydki i dziwny, linia cle jest piękna, jakby poszli tym tropem to mogłoby być ciekawie