Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
zbyszke

Nietypowe zegarki marki Atlantic

Czy to dobry pomysl: zebranie do kupy "dziwnych" Atlantikow?  

402 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

T E L E G R A M

Do : xylog

Ostrzeżenie przyszło za późno. STOP Oślepniete :) patrzałki wypłynęły STOP spotkały się z wywieszonym ozorem przy tym bardziej vintage :) STOP

Oba są S U P E R!

Edytowane przez jaccarta

Tempus fugit - ... zegarek manet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endriu piekna Felsa gratulacje


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz i ja moge wstapic do klubu posiadaczy Atlanticow niektoren sa naprawde piekne. Moj jest na werku Landeron 186 i jest jednym z najladniejszych Atlanticow co widzialem :P

 

a596a173deba0e46med.jpg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

I tu się z tobą zgodzę. jest piękny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzies w szwecji go widziałem:) gratuluje zakupu!


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje! Tak był w Szwecji i dalej tam jest :) swoją droga ciekawe czy były dostępne na Polskim rynku?! Bo jak narazie każdy co widziałem czyli 2 poza moim miały Szwedzki kalendarz


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Mam i ja !! :)

 

dsc00014gq.jpg

 

dsc00016v.jpg

 

dsc00017zm.jpg

 

dsc00019hj.jpg

 

:) :) :) :) :) - niestety, ograniczyli ilość buziek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje! Nie musze mowic ale powiem piekny ci on!!! :) :) niech moc wszystkomajacego bedzie z Toba! :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja :D:D Jacek sprezentuj mu jakiś wypasiony pasek bo ta bransoleta pasuje mu jak świni siodło..... Ależ one są ładne. Gratulacje !!!!! :)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra..to nastepnego bede brał ja:)nie podbijac mi prosze:) no chyba że się pojawi Terenia:D


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-45083-0-25044400-1324471813_thumb.pngWitam, jestem nowym uzytkowinikiem formu. Natknąłem sie na wątek dotyczący nietypowych atlantic'ów. Nie wiem czy jest on bardzo nietypowy, ale w sieci znalazłem mało informacji na temat tego konkretnego modelu "atlantic beachboy". ja go odziedziczyłem "w spadku" po ojcu. Zegarek ma juz ponad 30 lat. Niestety nigdzie nie można znależć bransolety, która tak jak koperta posiadała imitację śrub. Niestety z racji wieku i użytkowania trzeba też było wymienić w nim szkiełko i koronkę. Czy ktoś, czy istnieje mozliwość wstawienia szkielka szafirowego do tego modelu, ewentualnie dobrej jakości szkiełka mineralnego?

post-45083-0-50803800-1324471826_thumb.png

post-45083-0-03411300-1324471842_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beachboy-a na pewno można zaliczyć do grupy nietypowych, jednak po co inwestować w szkiełka szafirowe?, zwykłe moim zdaniem także wytrzyma sporo czasu a wymian takiego jest również tania gdyż koszt w granicach 15 zł raz na kilka lat to nie majątek nawet przy intensywnym użytkowaniu :angry:


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że wykopuję temat ale mam pytanie:

 

Atlantic Troubadour. Klasyczny NOS, z pudełkiem, paragonem, w idealnym stanie.

 

nowiny-032.jpg

 

Czy te Atlantiki mają sygnowaną koronkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Przepraszam, że wykopuję temat ale mam pytanie:Czy te Atlantiki mają sygnowaną koronkę?

 

O ile wiem to nie. W każdym razie żaden z moich nie ma sygnowanej koronki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem to nie. W każdym razie żaden z moich nie ma sygnowanej koronki. :)

Dzięki, pytałem ponieważ mój też nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dorzucę też swojego. Już ktoś tutaj Jet'a prezentował wcześniej ale mój troszkę inny jest :P

post-32260-0-99611800-1326221119_thumb.jpg


Pod Napięciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

a596a173deba0e46med.jpg

 

A jak się nazywa model i jakie ma wymiary?

 

P.S.

Fajowski.


Artekbar

LEGIA WARSZAWA

Hamilton-Girard Perregaux-SEIKO-TISSOT-Rakieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Ten model nazywa się Atlantic wszystkomający - chrono :)

A jego rozmiar to 37 mm, na Landeronie 186.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie dodac jeden z moich ostatnich nabytków...scandinavian ze szwedzkiej rodziny

 

img0572xj.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mój nietypowy i trochę wytarty ale punktualny jak nowy z ciekawym mechanizmem chyba AS 1430 na 21 kamieniach chyba że się mylę . Koperta stalowa, lata na oko 50, https://picasaweb.google.com/118156698764355993792/Atlantik1#5708684907824781410 , https://picasaweb.google.com/118156698764355993792/Atlantik1#5708685015296376642 , https://picasaweb.google.com/118156698764355993792/Atlantik1#5708685067993439874 , :) Tarcz poza napisami OK. Jak skończe dochodzenie to może zrobie nowe napisy-tylko gdzie w Warszawie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Fajny ten z polskim datownikiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sneer - fajniutki ten Scandinavian. Bardzo elegancki

 

@fly - zmiłuj się i zmień mu szkiełko :) Kapitalny jest!


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki chronofil:) resztę szwedzkiej rodziny wrzuciłem:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/45030-pokazmy-swoje-worldmastery/page__st__540

 

a tutaj dorzucę jeszcze takiego Manhattana

 

zdjcies.jpg

 

i jego bezimienny brat :)

 

1388265753.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.