Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grzesiek

Mens Health

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy, świeżutki Mens Health zamieszcza 2 strony o zegarkach. Lepiej jakby nie zamieszczał :?

Jeżeli ich porady na inne tematy są równie profesjonalne to strach ćwiczyć ich programy. Można skończyć ze sztangą wbitą w głowę. Poziom "artykułu" dno i 2 metry mułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba lecieć do kiosku i się przekonać :!:

Ale jakoś już Ci wierze grzesiek :wink:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pod ręką, więc cytat może być niedokładny: zegarek może być nakręcany ręcznie lub balansem, a ja myślałem że balans daje taktowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pod ręką, więc cytat może być niedokładny: zegarek może być nakręcany ręcznie lub balansem, a ja myślałem że balans daje taktowanie.

 

:( Masz oczywiście rację ale ja mam inny problem, mam tą gazetkę i....hm.......no..... :oops: ........tam się głównie lansuje kwarce powiedziałbym sportowe (tacy są pewnie główni sponsorzy-reklamodawcy), chodzi mi o proporcje "plastikowych w wyglądzie kwarcaków" do mechaników...wiem,że jestem "zboczony mechanicznie :twisted: ale jeżeli mówi się o eleganckim mężczyźnie no to może powinno być troszkę więcej "mechaników na paseczkach".Co to jest to Candino na 54 stronie?Ciekaw jestem ile to kosztuje i jak sie ma w stosunku do innych marek.No biorąc pod uwagę charakter czasopisma stawiający na usportowienie faceta rozumiem taką politykę ale....wolę klasykę (może dlatego,że mam znakomitego "sportowego"mechanika a teraz przygotowuję się do zakupu czegoś znakomitego do garnituru i tylko do garnituru, ale będzie strasznie finansowo bolało bo ma to być szczyt piramidy by mój sportowiec nie nabijał się z klasyka :)


JURECZEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jurek, może uchylisz rąbka tajemnicy i powiesz do czego się przymierzasz :?: :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jurek, może uchylisz rąbka tajemnicy i powiesz do czego się przymierzasz :?: :twisted:

 

 

Marcin

 

 

 

:( Nie wiem, to znaczy jak na teraz to"wiem,że nic nie wiem".Wizualnie łazi mi coś po głowie ale nie potrafię jeszcze tego "narysować".Nie potrafię się zdecydować co bardziej mi się podoba, tzn. jaka koperta:koło,prostokąt,beczka......wydaje mi się,że prostokąt raczej nie.Na pewno beczka lub koło i ma to być wielkie koło lub największa beczka z możliwych bo mam dużą łapę :) .Oczywiście pieniążki determinują wszystko :oops: Dla przyzwoitości i .....he,he...rodzinnego rozsądku nie "chcę wydać więcej niż 20 000 pln.....oj, myślę,że moje zastanawianie(a to wszystko przez Was forumowicze :) )potrwa jeszcze bardzo długo, może 6 miesięcy a może rok.Może IWC,ZENITH,JL...no naprawdę jeszcze nie wiem...jedno wiem, mam już jeden mechanizm UN 26 (czyli bazą jest ETA 2892)w moim ULYSSE NARDINE MAXI MARINE DIVER CHRONOMETER i jest przepięknie precyzyjny w chodzie jak na mechanika.....a może braciszek dla Ulysse"a czyli też Ulysse :twisted:


JURECZEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwocie, o której mówisz jest już sporo do wyboru i to niewątpliwie zamiast ułatwić zakup, skutecznie go utrudnia :wink:

W "W klubie" jest mój wątek gdzie klubowicze pomagali (i wciąż pomagają) mi w podobnym wyborze, może przejrzyj go, a nóż coś Ci się spodoba :(

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te mechaniczne Candino też wpadło mi w oko. Zegarek ładny i spodziewałem się atrakcyjnej ceny. Niestety kosztuje ponad 3500, a to pieniądze za które można kupić coś dużo ciekawszego. Poza tym importer przy automatach umieszcza info, że to kwarc.

Wracając do gazety, aż do nich napisałem, skrytykowałem i zaprosiłem na strony klubu.I co w tych eleganckich na wieczór robi Lotus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem okiem na ten numer Men's Helth - nie warto nawet skanować i pokazywać.

To pewnie tylko dopełnienie stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam swoje zdanie. To reklama importera grupy festina, okraszona dla niepoznaki Longinesem. Po prostu artykuł sponsorowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszą (na ostatniej stronie, ale zawsze) o Fortisie World Record Stanisłw Skarżyński i podają klub jako źródło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...]podają klub jako źródło.

Dobre i to :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.