Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

c3z

Pytanie o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Chciałem zapytać o wasze opinie (może ktoś posiada taki zegareczek) na temat :

 

SEIKO 5 SNK371K1 AUTOMATIC - RACER (http://www.allegro.pl/item321250692_seiko_snk371_automatic_racer_sklep%5D_gwarancja%5D.html)

SEIKO 5 SNK375K1 AUTOMATIC - RACER (http://www.allegro.pl/item324448509_seiko_snk375_automatic_racer_sklep%5D_gwarancja%5D.html)

 

Mniemam że to te zame zegarki różniące sie tylko tarczą. Czy ktoś wie jak sie spisują, jak wygląda ich dokładność, niezawodność ? Czy cena proponowana na tych aukcjach jest atrakcyjna ? Szukam zegarka "codziennego" do pracy a wizualnie to Seiko przypadło mi do gustu. Co możecie powiedzieć na jego temat ?


Głównie Omega, ale i inne tykadełka ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

róznia sie tylko tarczą, spisuja sie dobrze, malo awaryjne, dokladnosc bez regulacji srednio + 20 sek/dobe, cena akceptowalna, ja za swojego dalem na allegro 120 zł z przesylka, ale w licytacji i bez gwarancji, no i inny wzór tarczy, spoko zegarek na codzień, przeszkadza mi tylko ta niedokładnosc 20 sek/dobe i w najblizszym czasie poddam go regulacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj byłem u zegarmistrza, żeby wyregulować. Powiedział: To jest chinski zegarek, 20 sek na dobe spieszy? To tylko skakać z radości, dziwne ze sie nie rozleciał. Nie ma sensu regulować, sens by byl, gdyby go rozebrać i nałożyc nowy smar. To może ciut lepiej by było.

Powiedział ze jak chce poprawić tą dokładnosć to tak jak bym wymagał zeby syrenka 200 km/h pojechala.

Podziekowałem i wyszedłem. Musze kupić sobie klucz do dekli w koncu i sam to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście noszę i bardzo lubię Seiko więc polecam. Za te pieniądze będzie trudno kupić coś lepszego.

 

dzisiaj byłem u zegarmistrza, żeby wyregulować. Powiedział: To jest chinski zegarek, 20 sek na dobe spieszy? To tylko skakać z radości, dziwne ze sie nie rozleciał. Nie ma sensu regulować, sens by byl, gdyby go rozebrać i nałożyc nowy smar. To może ciut lepiej by było.

Powiedział ze jak chce poprawić tą dokładnosć to tak jak bym wymagał zeby syrenka 200 km/h pojechala.

Podziekowałem i wyszedłem. Musze kupić sobie klucz do dekli w koncu i sam to zrobić.

 

 

Proponuję znaleźć lepszego zegarmistrza :)

Ja znalazłem. Dwóch mistrzów powiedziało, że nie mam sensu i za dużo z tym zabawy. Trzeci miał takie magiczne urządzenie o nazwie wibrograf :) - za 5 zł wyregulował mechanizm na ok +3s na dobę. Jak się czegoś nie chce lub nie potrafi, to najłatwiej powiedzieć, że nie można.


Sowy nie są tym, czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście noszę i bardzo lubię Seiko więc polecam. Za te pieniądze będzie trudno kupić coś lepszego.

 

dzisiaj byłem u zegarmistrza, żeby wyregulować. Powiedział: To jest chinski zegarek, 20 sek na dobe spieszy? To tylko skakać z radości, dziwne ze sie nie rozleciał. Nie ma sensu regulować, sens by byl, gdyby go rozebrać i nałożyc nowy smar. To może ciut lepiej by było.

Powiedział ze jak chce poprawić tą dokładnosć to tak jak bym wymagał zeby syrenka 200 km/h pojechala.

Podziekowałem i wyszedłem. Musze kupić sobie klucz do dekli w koncu i sam to zrobić.

 

 

Proponuję znaleźć lepszego zegarmistrza :)

Ja znalazłem. Dwóch mistrzów powiedziało, że nie mam sensu i za dużo z tym zabawy. Trzeci miał takie magiczne urządzenie o nazwie wibrograf :) - za 5 zł wyregulował mechanizm na ok +3s na dobę. Jak się czegoś nie chce lub nie potrafi, to najłatwiej powiedzieć, że nie można.

 

tam gdzie bylem pracuje 2 zegarmistrzow, mają wibrograf, i jeden z nich powiedział jak byłem wczesniej ze moznaby miec dokładnosc wlasnie ok 3-5 s po regulacji (ale koszt opercaji t o15 zł i sie nie zdecydowałem). Za drugim razem nie bylo tego pierwszego i ten drugi powiedzial na temat mojego zegarka własnie to co napisalem powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.