Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad wyborem zegarka wynalazłem rzekomo airmana 44 gl0060. Zastanawia mnie to że wersja airmana 66 miała oznaczenie gl0060, a tutaj niby mamy 44 i gl0060, drugi powód do zastanowienia to gl0060 wygrawerowane, nie widzę tego na innych zegarkach ?

Proszę o odpowiedź, jestem zielony jeszcze w temacie :)

 

2r5u7ah.jpg

 

 

post-44105-0-39346600-1508960896_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Przypomina trochę Certinę Ds 1

Mnie tam w ogóle nie przypomina, a do tego podoba się zdecydowanie bardziej niż ds 1 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad wyborem zegarka wynalazłem rzekomo airmana 44 gl0060. Zastanawia mnie to że wersja airmana 66 miała oznaczenie gl0060, a tutaj niby mamy 44 i gl0060, drugi powód do zastanowienia to gl0060 wygrawerowane, nie widzę tego na innych zegarkach ?

Proszę o odpowiedź, jestem zielony jeszcze w temacie :)

Ten ze zdjec to wersja 46 milimetrowa. Poznac po wielkosci i usytuowaniu okienka daty. Widac tez, ze juz na werku Sellity.

Edytowane przez jlw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam w ogóle nie przypomina, a do tego podoba się zdecydowanie bardziej niż ds 1 ;-) 


Zdecydowanie zgadzam się, że podoba się Glycine 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarno widzę ten dzień od rana ;)

GLAirman02.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fajny, szukam takiego :). Nie znudził Ci się czasem? :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadł mi combat 7 ostatnio.

Przy ściąganiu z ręki wysunął się i spadł na stolik (jakieś 40cm lotu), i potem ze stolika na podłogę (kolejne 40cm).

 

O dziwo tak jak śpieszył 8 sekund na dobę, tak po upadku mu się poprawiło, bo już 3 dzień sprawdzam i śpieszy jakieś 1-2s na dobę.

 

Zastanawiam się, tylko czy upadek nie zrobił większych spustoszeń... wizualnie żadnych śladów, szkła całe, brak rys na kopercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy na allegro sprzedaje facet Glycine KMU Big Second 6 Hours za 2100PLN , mam pytanie czy jest to oryginał czy podróbka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy na allegro sprzedaje facet Glycine KMU Big Second 6 Hours za 2100PLN , mam pytanie czy jest to oryginał czy podróbka

A może byś jakąś linką rzucił z łaski swojej ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sapek a jak kupujesz w Polsce, to kurier paczkami nie szmyra ? Może być tak samo przecież, nie widzę różnicy Może być jak kupujesz osobiście

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A czemu kolega ma łamać regulamin forum?

wyszukiwarka podpowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy na allegro sprzedaje facet Glycine KMU Big Second 6 Hours za 2100PLN , mam pytanie czy jest to oryginał czy podróbka

Oryginał...masdropowy ale nie wiem jak z tym werkiem. Wersja którą widziałem w PL ma logotypy na płycie mechanizmu. Tu na fotce jakby nie było. Ta gwarancja jest nierealizowana w PL


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak się dokładnie przyjrzeć, to logotypy tam są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy na allegro sprzedaje facet Glycine KMU Big Second 6 Hours za 2100PLN , mam pytanie czy jest to oryginał czy podróbka

Pieczątka na karcie gwarancyjnej taka jaka mają zegarki z Massdropa, choć na MD ostatnio takowego zegarka nie było, więc pewnie kupił okazyjnie w innym sklepie w USA (typu jomashop lub podobny).

Po wpisaniu modelu do google "GLYCINE 3906.19AT.LB33" wyszukuje dokładnie ten model.

 

Moim zdaniem oryginał, kupiony okazyjnie w USA. Choć 2100 to niewygórowana cena bo KMU, ale automaty na massdropie były po 400 dolarów, a ten manualny werk w sumie fajniejszy (to chyba bazuje na unitasie?).

 

Weź pod uwagę, że ta "międzynarodowa gwarancja producenta" w Polsce nie jest honorowana, nawet jeśli polski dystrybutor będzie wyszczególniony w książeczce widocznej na zdjęciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Więc w razie W roszczenia tylko do sprzedawcy, na zasadach ogólnych Kodeksu cywilnego  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał...masdropowy ale nie wiem jak z tym werkiem. Wersja którą widziałem w PL ma logotypy na płycie mechanizmu. Tu na fotce jakby nie było. Ta gwarancja jest nierealizowana w PL

Patrz Piotruś żyje :);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciu aukcji sa widoczne grawery logotypow jak i balans z glucyduru.

 

Jak rozpoznać balans z glucyduru?

mam 2 glycinki, combat 7 i chrono i w sumie zastanawialem sie nad materialami z czego zrobiony balansy a z czego wachniki.

 

Za to z tego co widzę, to ten z allegro ma shock protektora już novodiac a nie incabloc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak rozpoznać balans z glucyduru?

 

"Szprychy" balansu maja ksztalt klepsydry.

Edytowane przez jlw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym werku z zatoki widzę natomiast na tym za  2100 z allegro nie wdzę zadnych logotypów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, tylko czy upadek nie zrobił większych spustoszeń... wizualnie żadnych śladów, szkła całe, brak rys na kopercie.

Teoretycznie takie upadki mogą połamać czopy lub przestawić włos w balansie. Ale skoro się poprawiło, to może nic się nie stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.