Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

powinienem już dawno się dołączyć ale lepiej późno niż wcale...( airman base 22/ SST06/combat sub...) i ten chyba też zostanie w domu:

 

 

post-31778-0-27476300-1383257622_thumb.jpg

 

post-31778-0-39266100-1383257623_thumb.jpg

 

post-31778-0-30123600-1383257627_thumb.jpg

 

post-31778-0-11482200-1383257628_thumb.jpg

 

post-31778-0-34960100-1383257641_thumb.jpg

 

plusy:

wykonanie perfekt; koronki perfekt; tarcza- piękny granat góra tarczy i lekki granat dół ( noc/ dzień); koperta super kształt; AR- perfekcja; dwustronny bezel wydający super kliki; fajnie wykończony mechanizm

 

minusy:

rozmiar 42 byłby idealny  ( na ten 39 też nie narzekam); luma na indeksach świeci jak po 10 latach- porażka ( nie przeszkadza mi aż tak); za cienka IMO wskazówka minutowa; klamerka od spodniej strony jakby z "paprochami" i strasznie twardy oryginalny pasek

 

podsumowanie:

NAPRAWDĘ SUPER ZEGAREK  ( tak jak każdy z serii Airman- tylko te rozmiary....).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Posek

Nowy nabytek. Pełen profesjonalizm Panie Piotrze. Jeszcze raz podziękowania :)

 63020418111277613748.jpg

Edytowane przez Posek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Posek

No to jeszcze kilka moich ujęć  :ph34r:

 

52954693575344627245.jpg
 
38063059829075694889.jpg
 
58038782254291279914.jpg
Edytowane przez Posek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym zdjęciu widać jakby miał jeszcze folię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folie na Glycine są plastyczne, można zdjąć i ponownie założyć, biorąc to pod uwagę. Na pewno nie ma tam folii a zegarek całkiem całkiem :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety modele które miały pojawić się na przełomie roku, dostępne będą dopiero pod koniec stycznia :(


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno się nim chwalę ale lepiej tak niż wcale :)

 

post-45208-0-57638400-1386185704_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomtol69 napisz jak się sprawuje, bo mnie na taka glycinke właśnie apetyt rośnie.

tylko, że w takiej wersji:

http://watch-corner.pl/Glycine_Incursore_II_44mm_manual_392319L_LB9-83.html


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze się nosi. Miałem lekkie obawy przed zakupem tego zegarka na mój wątły nadgarstek  17-17,5 cm, ale okazał się idealny.  Bardzo podoba się mojej dziewczynie - wręcz zrobił na niej duże wrażenie( dla mnie to dobry wyznacznik, ma dziewczyna gust). Kupowałem go głównie ze względu na Unitasa - pierwszy mój zegarek na tym werku (super zdobienie). Chodzi bardzo dobrze. Co prawda nie mierzyłem dokładności , ale nie wydaje mi się żeby robił więcej jak  5-6 sek na dobę (na plus). Nie radzę odkładać go na noc koło łóżka bo spać nie daje  :D Oczywiście żartuję, bo osobiście lubię głośne zegarki  :) Pomimo słusznych rozmiarów nie ciąży na ręce, nie jest wysoki więc też nie zawadzam nim o każdy napotkany kant. Zakupiony oczywiście u Piotra z forum. Gorąco polecam jako EDC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację, też zwrócił moją uwagę ze względu na Unitasa, tarczę - przepiekna, robią wrażenie indeksy godzinowe, a zdobienie mechanizmu zapewne robi dużo wieksze wrażenie na żywo, niż na zdjęciach.

Wskakuje na pierwsze miejsce "must have" w budżecie na 2014.


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nieukrywaną satysfakcją dołączam do klubu miłośników Glycine.

W dniu dzisiejszym dotarł do mnie mój najnowszy nabytek - Glycine Airman SST 12 w wersji blue.

Zegarek jest  fantastyczny. Niebieska tarcza prezentuje się przepięknie, koperta jest bardzo dobrze wyprofilowana dzięki czemu doskonale układa się na nadgarstku i czemu sprzyja miękki pasek (mam w koplecie jeszcze mesha, ale na razie go nie zakładłem).

Jestem pod wrażeniem jakości detali i wykonania tego zegarka.

To tyle na szybko, jeśli chodzi o pierwsze spostrzeżenia, na razie jestem zbyt oszołomiony nowym nabytkiem, żeby więcej rozpisywać się o szczegółach. :)

 

Zegar zakupiony oczywiście u Piotrka (@piotrkrakow), szczerze polecam :)

Wrzucam kilka fotek (sorry za jakość, ale fotograf ze mnie słaby).

post-15646-0-83784600-1387031316_thumb.jpg

post-15646-0-58203400-1387030973_thumb.jpg

 

post-15646-0-36492500-1387031419_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech sie nosi

gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes:  koperta - letko vintage , imho , niech się nosi ... graty :)


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że się podoba, dzięki! :)

Koperta, faktycznie, z deka vintage'owa , ale między innymi dlatego bardzo mi podeszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUPER moje gratulacje najładniejszy kolor w dodatku na meshu również. .

Cały czas czaje sie na ten zegarek oj cały czas;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny model. sam się nad nim zastanawiam, chodzi mi po głowie jednak model z pomarańczową tarczą - taki bardzie oldscoolowy;)

 

hm... niech się zatem dobrze nosi. super wygląda na łapie - to prawda!!! POZDRAWIAM


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pełną pomarańczową tarczą to już w nowej kolekcji chyba nie ma? Jest dwukolorowa. Starsze sst 12 miały pełną, ale i większy rozmiar L-t-L. Nowe chyba lepiej leżą na nadgarstku. Przynajmniej na mniejszym  -_-

Edytowane przez Kebayoran

"Do or do not. There is no try" - Master Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.