Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki AkiRonin. Zwrócę uwagę. We Wrocławiu nie mają w tym kolorze.

Sanik dzięki za info ale jeżeli chodzi o zegarek to musi być nowy. Mam juz tak i nic z tym nie zrobię.

A wiecie cos o tym sklepie? Cena po przeliczeniu to 2690zl. U Dolinskiego na stronie 3360zl. Dla mnie różnica spora.

Edytowane przez Jakubowskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

A tak poza tym to nie wiem czy ktoś z tego forum nie sprzedaje przypadkiem Glycine. Bodajże z Krakowa. Ja uważam , że często warto dobrze po negocjować i kupić na miejscu jeśli różnica nie za dużą. Mozna pomacać konkretny egzemplarz i wybrac sobie wolny od drobnych wad, jest pewność gwarancji itp. Mi się ten podoba np.:

http://allegro.pl/glycine-combat-sub-2-tone-marine-blue-3863-38-b6-i4936401969.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzylem na oferty tego sprzedawcy i cena "mojego" koloru to 3290zl. Nie sadze ( polegając na moim doświadczeniu) zeby znegocjowac cenę do poziomu wyżej wymienionego sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzylem na oferty tego sprzedawcy i cena "mojego" koloru to 3290zl. Nie sadze ( polegając na moim doświadczeniu) zeby znegocjowac cenę do poziomu wyżej wymienionego sprzedawcy.

...warto zaryzykowć- nic nie tracisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzylem na oferty tego sprzedawcy i cena "mojego" koloru to 3290zl. Nie sadze ( polegając na moim doświadczeniu) zeby znegocjowac cenę do poziomu wyżej wymienionego sprzedawcy.

No to popracuj nad tym doswiadczeniem, ale jak sie zglosisz do Piotrka jego nick to piotrkrakow z tego wlasnie watku, to mysle ze cos utargujesz. Patrzac na moj przypadek, negocjacji z Piotrem nigdy nie zalowalem a jestem bardzo zadowolinym uzytkownikem dwoch glycinek.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze gadasz... negocjuj. będzie dobrze. warto:-D


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki w weeken bedzie ;) Nie doczytalem maila w oospiechu ;)

 

widziałem reportaż w wyprawy, świetna przygoda,

jak dla mnie w tej historii trochę za dużo jest gadki o maluszku, a za mało o samych przygodach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swierszczu - masz racje, muszę popracować nad sobą. Hehe

Dzięki wam za pomoc i pawel007 za kontakt do piotrkrakow. Mieliście racje, mozna sie z nim dogadać. Konkretny człowiek dbający o swoje i klientów interesy. Zegarek bede miał dopiero za ok 14 dni i juz nie moge sie doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszę się że mogłem pomóc- dawaj potem zdjęcia może i ja się skuszę na zakup - prezent dla brata ;)

 

a nie chcesz ennio moricone z biedronki? zastanow się dobrze...

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swierszczu - masz racje, muszę popracować nad sobą. Hehe

Dzięki wam za pomoc i pawel007 za kontakt do piotrkrakow. Mieliście racje, mozna sie z nim dogadać. Konkretny człowiek dbający o swoje i klientów interesy. Zegarek bede miał dopiero za ok 14 dni i juz nie moge sie doczekać.

a co w końcu wziąłeś?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W celu odświeżenia wątku:

 

 
 
 
 
 
 
zachęcam do aktywnego uczestniczenia w życiu forum! :)
 
Bartosz

 

 

Eleganacja... Szwajcaria:D


Zegarek nie mieści Ci się w mankiecie koszuli? Przeszyj sobie guzik lub kup inną koszulę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to lipa. Szkoda, że nie wyczaiłem tego wątku wcześniej. Glyciena miałaby 10:)


Zegarek nie mieści Ci się w mankiecie koszuli? Przeszyj sobie guzik lub kup inną koszulę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest airman. Gdyby tak dali tak jakiś porządny werk Seiko i cena tak 2-3 k to bylaby super propozycja. 

No kaman...!!:)) Nie zgadzam się!!:)))


Zegarek nie mieści Ci się w mankiecie koszuli? Przeszyj sobie guzik lub kup inną koszulę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swierszczu - masz racje, muszę popracować nad sobą. Hehe

Dzięki wam za pomoc i pawel007 za kontakt do piotrkrakow. Mieliście racje, mozna sie z nim dogadać. Konkretny człowiek dbający o swoje i klientów interesy. Zegarek bede miał dopiero za ok 14 dni i juz nie moge sie doczekać.

Piotr jest super fajny gość. Sam u niego kupowałem swój zegarek. Pełna profeska.


Zegarek nie mieści Ci się w mankiecie koszuli? Przeszyj sobie guzik lub kup inną koszulę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pk_kamil wziąłem ten co chciałem na początku. Na gumowym pasku (awatar). Jeden musi byc uniwersalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne:-D czekamy zatem na foto:-)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiątka z dzisiejszej wycieczki do Krakowa. Piotrze dzięki.

post-69167-0-84100400-1420477318_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że jutro W pytaniu na śniadanie będzie o podróży maluszkiem przez Afrykę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sanik, piękny Airman, gratulacje!

Bodajże wczoraj w faktach tvn była obszerna informacja o wyprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Też widziałem relację w tvn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Airman, koniecznie porób lepsze zdjęcia, żeby uchwycić tę biel tarczy:) wygląda ciekawie, choć sam od zawsze preferuje ciemne, właściwie czarne tarcze. Mimo to, może kiedyś sam skusiłbym się na taki ruch z bielą. Gratuluję nowego zegarka!

 

Bartosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sanik gratuluję super nabytku niech się dobrze nosi :)

post-41915-0-46834500-1420486496_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Airman, koniecznie porób lepsze zdjęcia, żeby uchwycić tę biel tarczy:) wygląda ciekawie, choć sam od zawsze preferuje ciemne, właściwie czarne tarcze. Mimo to, może kiedyś sam skusiłbym się na taki ruch z bielą. Gratuluję nowego zegarka!

 

Bartosz

Otóż Piotr przedstawił mi do wyboru mystery oraz ten z jasną tarczą. Trudno było się zdecydować, ale postawiłem na biel bo jeszcze takiej tarczy nie mam, a czytelność jest znacznie lepsza niż w mystery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, swój zegarek zakupiłem jakoś rok temu oczywiście u Piotrka, zdjęcia miałem zamieścić wcześniej ale z różnych względów robię to dopiero teraz. Jestem ze swojej sztuki bardzo zadowolony, nosi się go świetnie, jedyna mała uwaga co do lumy - nie wiem czy jest to wada tylko mojego egzemplarza czy po prostu taką urodę ma ten model ale luma na indeksach świeci dużo słabiej i krócej od lumy nałożonej na wskazówki i bezel co można zobaczyć na zdjęciu poniżej.

 

DSCF1744_zps8f8dd045.jpg

 

DSCF1737_zpscfd4ec42.jpg

 

DSCF1739_zps4305728a.jpg

 

 

PS. W oryginalnym modelu kolor bezelu był zielony ale postanowiłem go zmienić na bardziej uniwersalny.

Edytowane przez kormag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co? Glycine ala hand made;-):-D POZDRAWIAM:-)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.