Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten numero uno wyglądał bu znacznie bardziej jak numero uno na mój gust  gdyby jeszcze ten  mesz miał maskownice 

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm....ale wiszsz, to tylko moje indywidualne , osobiste  spostrzeżenie, ja bym założył \założę jak się doczekam na bransolę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to coś tam Glycine przygotowuje wiosną na targi - ceny się trochę boje , jak to za nowość ale generalnie szukam 24mm 

łooo takiej ; uwaga trochę link się ładuje ; 

http://www.iguanasell.com/collections/under-250/products/glycine-steel-bracelet-polished-24mm-foldover-clasp

 

ale jak widać uot in stock :( shit 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie tą branse miałem i nie polecam....choć zegarek wyglądał dobrze to jakość tej bransolety pozostawia wiele do rzyczenia lekko to ujmując....Glycine to świetne jakościowo oryginalne paski i każdy Airman właśnie na dobrym pasku wygląda najlepiej ;)

 

Tak to wyglądało nigdy nie wrócę do tej kombinacji...tylko pasek ! ewentualnie oryginalny mesh ;)

post-33440-0-28413900-1452884634.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko maskownice Ci nie podejda. Chyba ze chcesz bez maskownic. Bransoleta musi byc dedykowana do konkretnego modelu.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastian, mowisz o base 22 ;).

Bransy 24mm do Lagunare, do starej 17 stki byly swietne ;)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie tą branse miałem i nie polecam....choć zegarek wyglądał dobrze to jakość tej bransolety pozostawia wiele do rzyczenia lekko to ujmując....Glycine to świetne jakościowo oryginalne paski i każdy Airman właśnie na dobrym pasku wygląda najlepiej ;)

 

Tak to wyglądało nigdy nie wrócę do tej kombinacji...tylko pasek ! ewentualnie oryginalny mesh ;)

attachicon.gifpost-33440-0-45719900-1423664389_thumb.jpeg

oryginalny mesh?  tzn?? 

Nie , no wygląda ok , skoro piszesz o jakości to wiesz co piszesz skoro miałeś .. Zła jakość tzn masz na myśli wykończenie ? zadziory jakieś , nierówne ogniwa itd ?? .

Pasek  a i owszem, świetny jest ale na wiosne /lato  wolał bym jakiś metal na ręku (częsty kontakt z wodą ) A kauczuk hm,,,, jakoś mi nie podchodzi ..taki nowoczesny jakiś jest ...

 

 

Jest tylko maskownice Ci nie podejda. Chyba ze chcesz bez maskownic. Bransoleta musi byc dedykowana do konkretnego modelu.

 

Piotrek ; 22 mm ?? mówisz o tej od lagunare ?

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ja się sugerowałem tym co umieścił sapek wyglada jak od base 22 ale napisane 24...

http://www.iguanasell.com/collections/under-250/products/glycine-steel-bracelet-polished-24mm-foldover-clasp

Do Lagunare widziałem fakt lepsze i fajne jakościowo...natomiast, wiesz poprzeczka jak Ci mówiłem w bransie od SST 06 była podniesiona tak wysoko że spodziewałem się czegoś innego, jak pamiętam bransa była świetna poziom Eterny...Co nie zmienia faktu że Airman wygląda najlepiej na dobrym pasku a tu Glycine pokazuje co potrafi :)

 

sapek :tak oryginalny mesh uważam ze idealnie pasuje do Airmana jeżeli już musisz mieć branse...taki jak pokazał ptrk w No 1 ...ale czy są 24 hmm? nie wiem pewnie są ale to już musisz Piotrka zapytać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, że męczę ale w dalszym ciągu nie kumam ; oryginalny mesh  tzn stricte od Glycine ?

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie jest mesh 24mm w Glycine


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie jest mesh 24mm w Glycine

Masz go fizycznie u siebie dostępnego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy coś już wiadomo nieoficjalnie o nowościach na 2016, bo nie wiem co kupić? IWC czy DIESEL czy Fossil?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek obys sie doczekal bo frank po 4.10 a zegarki kalkulowane po 3.70....

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.