Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Będziesz zadowolony :) Później kupisz jeszcze kilka Glycine, jak ja :)

 

No mnie tez podgrzałeś jeżeli chodzi Glycine ale tak się zastanawiam czy to nie jest twoja chwilowa miłość lub zauroczenie i nie wpuścisz nas w maliny  :mellow: Nie widziałem tego zegarka nigdy na żywo ale ze zdjęć to mi ten Sub wygląda na coś miedzy Eposem Sportive a HQ dlatego się zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej rodzinnej firmie zaczął się "sezon" więc jestem uziemiony, ale jak dotrze do mnie Combat Sub, to możesz do mnie mati wpaść na oględziny. Ja w zamian chętnie przyjrzę się na żywo np. Tudorowi BB albo tej czarnej Omedze :D


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie :) . Miesiąc temu bylem w Bydgoszczy bo myślałem ze sobie Omegi pooglądam w Jubitomie w tej waszej nowej galerii. No i sobie pooglądałem ale Longinesy w dodatku te co mam w domu. Są w Bydgoszczy jakieś sklepy z zegarkami z wyższej półki oprócz tych w galerach? 

 

P.S. Aaaa i pani mówi ze Omegi tylko na zamówienie ale jak szukam ceramiki to Certiny maja fajne.

Edytowane przez mati7811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bydgoszczu mamy bardzo bogatą ofertę zegarków marki Perfect - jak nazwa marki wskazuje, zegarków idealnych. Generalnie bida z nędzą. Trudno na żywo zobaczyć coś lepszego od droższych modeli Maurice Lacroix w salonach Apartu.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

No mnie tez podgrzałeś jeżeli chodzi Glycine ale tak się zastanawiam czy to nie jest twoja chwilowa miłość lub zauroczenie i nie wpuścisz nas w maliny :mellow: Nie widziałem tego zegarka nigdy na żywo ale ze zdjęć to mi ten Sub wygląda na coś miedzy Eposem Sportive a HQ dlatego się zastanawiam.

I jak kupisz to szybko nie wystygniesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile Combat 6 (43mm i 36mm) mają lug to lug?

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

48 i 42 mm :)

Taki mi przyszło do głowy :) chciałbym zaproponować producentowi zrobienie zegarka idealnego dla nas. Niestety nie forumowego, klubowego, bo brakuje potencjału. Ale chętnie zapoznam się z Waszymi sugestiami. Może za rok, za dwa na Basel obejrzymy to czego gdzieś podświadomie szukamy :). Tak jak kpt.Brown powiedział Samowi Glurowi jak ma wyglądać zegarek lotniczy :), jak obecnie Remo Laeng pomógł w projektowaniu SUBA Aquariusa :) tak my powiemy jaki zegarek jest dla nas najlepszy :)

 

A tak btw to on :)

 

article-0-121B45D2000005DC-498_634x381.j

 

csm_remo-laeng_2d2178cefc.jpg

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile Combat 6 (43mm i 36mm) mają lug to lug?

Z czystym sumieniem polecam 6-tke w jednym i drugim rozmiarze. Namowilem ostatnio kolege na rozmiar 36mm jako ze ma mniejszy nadgarstek i jest bardzo zadowolony ze stosunku jakosci do ceny. Nosi ja teraz na przemian z Omega PO.

Zdaje sie ze oprocz oczywistej roznicy w wielkosci zegarkow to 36mm ma plaskie wskazowki a 43mm ladnie profilowane tak jak na zdjeciach ponizej. To co tez zwraca uwage to relatywna plaskosc zegaka, ladnie wyprofilowana koperta, sferyczna tarcza, wypukly szafir i czarna tarcza daty..

combat6_3.jpg

combat6_2.jpg

Edytowane przez jlw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

48 i 42 mm :)

Taki mi przyszło do głowy :) chciałbym zaproponować producentowi zrobienie zegarka idealnego dla nas. Niestety nie forumowego, klubowego, bo brakuje potencjału. Ale chętnie zapoznam się z Waszymi sugestiami. Może za rok, za dwa na Basel obejrzymy to czego gdzieś podświadomie szukamy :). Tak jak kpt.Brown powiedział Samowi Glurowi jak ma wyglądać zegarek lotniczy :), jak obecnie Remo Laeng pomógł w projektowaniu SUBA Aquariusa :) tak my powiemy jaki zegarek jest dla nas najlepszy :)

Fajnie by bylo zaprojektowac cos co by man odpowiadalo! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie chodzi o projekt, bo tego nie ma kto nam zrobić a i projekt jednym podchodzi innym. Bardziej miałem na mysli szczegóły techniczne.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały SST z nakładanymi indeksami jak w 06 D24 niebieski wewnętrzny pierścień i gmt czerwona lub żółta poproszę :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Zdecydowanie ponowne uruchomienie produkcji Combata Chrono w pierwszej odsłonie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

SUB w wersji vintage też dałby radę. Wypukły szafir...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za powiedzmy "vintage" robi chyba ta referencja plus niebieska ,choć rasowego vintage suba od Glycine chciałbym zobaczyć ;)

post-33440-0-67286800-1459355258_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Combat Sub z wypukłym szafirem i sferyczną tarczą jak w Combat 6tce oraz opcjonalnie tłoczonym deklem byłby ideałem.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Dokładnie, jeszcze sferyczna tarcza i długa zakrzywiona wskazówka sekundowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za powiedzmy "vintage" robi chyba ta referencja plus niebieska ,choć rasowego vintage suba od Glycine chciałbym zobaczyć ;)

attachicon.gif02a.jpeg

 

Tudor jak się widzi :) Aż się nad nim zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

... a mnie Combat 07 chrono. Dzisiaj był ulubieniec:

 

post-27944-0-61087400-1459536719_thumb.jpg

 

Zegarek jest genialny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wersja burgund niby Tudor jest super i stosunkowo nie droga trzeba wpisać na listę.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wieczorem. ..post-63300-1459542079,1838_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ea072a129c869e38430b29c15b94d413.jpg

A ja tak ;)

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.