Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Pasek dotarł ...6d6df55739e41291104c0b3f74e553dd.jpg5ccc96e1d52d6d12525bd1c0cd8a945d.jpg

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie jest, bez dwóch zdań. Gratulacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie :P

 

nie ma co się podniecać tą gwarancją, trzeba się Glycinkami cieszyć :D:P

 

tak jest Miszczu ;):)

 

 

Nie jest tak, ze gwarancja jest umowa (sprzedawcy/) producenta z pierwszym nabywca? Czyli, ze wprzypadku odsprzedazy z drugiej reki nie obowiazuje?

 

obowiązuje przez pewien czas, zazwyczaj to 24 miechy i obowiązuje wszystkich właścicieli tego zegarka w tym czasie:) taki standard w świecie :)

 

 

i mój :)

 

PIĘKNĘ, tak po prostu :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak prawie w temacie :-D, taki żółtek zagościł od dziś w domu, a właściwie na ręce piękniejszej połowy :-D

410111f4e80a024207a255b3e634dc81.jpg

Wysłane z mojego E5823

Edytowane przez sabuniek

PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czyli cena robi się praktycznie na ogólnie dostępnym poziomie. Zatem gdzie tu okazja ?

Na Amazonie są w tej chwili wszystkie chyba referencje Incursore 46mm w cenach od 329 do 425USD. Myśle ze nawet z przesyłka i cłem +VAT to okazja :) sa tez wersje 44mm, nie pamietam za ile...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeci ten Aquarius niczego sobie, ciekawe jak długo.


Na Amazonie są w tej chwili wszystkie chyba referencje Incursore 46mm w cenach od 329 do 425USD. Myśle ze nawet z przesyłka i cłem +VAT to okazja :) sa tez wersje 44mm, nie pamietam za ile...
 

 

podrzuć jakiś konkretny przykład to przeliczymy ;)

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie jest okazja. IMO.

 

Należałoby doprecyzować o jakiej ofercie dokładnie mówimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to nadal klub miłośników glycine? Wszyscy jakos zamieścili ochy i achy na swoje nowe glycine aż na cały tydzień a teraz bazar....dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy o jakich okazjach wy tu piszecie? Ja ceny w ostatnich promocjach uważam i tak za zbyt wysokie co do realnej wartości tych zegarków. Można być wielbicielem marki ale trzeba tez być realistą. 

Edytowane przez mati7811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysio, co ma Ci doprecyzować? Mowa o Incursore była za 329-425 USD i jeśli zakup z USA to co chwile są lepsze oferty. Czy warto, to już zostawiam do indywidualnej decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link. Kupiony nie od Piotra a od kolegi z forum już jakiś czas temu (może wcześniej od Piotra? Tego nie wiem), świetnie się nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Koledzy o jakich okazjach wy tu piszecie? Ja ceny w ostatnich promocjach uważam i tak za zbyt wysokie co do realnej wartości tych zegarków. Można być wielbicielem marki ale trzeba tez być realistą. 

 

Kupiłeś chyba cztery sztuki. Jedna za drugą. Teraz wszystko na OLX itd... Coś jednak pchało Cię do kolejnych zakupów. Co jest nie tak? Czy może jesteś po protu rozczarowany, że zatrzymałeś sporo gotówki i jest problem ze sprzedażą...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to nadal klub miłośników glycine? Wszyscy jakos zamieścili ochy i achy na swoje nowe glycine aż na cały tydzień a teraz bazar....dziwne.

 

No wiesz, widocznie ludzie szybko się nudzą. Niestety ceny nie są zbyt okazyjne. Niemniej uwaga słuszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Dzięki za link. Kupiony nie od Piotra a od kolegi z forum już jakiś czas temu (może wcześniej od Piotra? Tego nie wiem), świetnie się nosi.

 

To prawda. Zegarek ma świetnie wyprofilowaną kopertę i nie jest zbyt wysoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś chyba cztery sztuki. Jedna za drugą. Teraz wszystko na OLX itd... Coś jednak pchało Cię do kolejnych zakupów. Co jest nie tak? Czy może jesteś po protu rozczarowany, że zatrzymałeś sporo gotówki i jest problem ze sprzedażą...?

 

Ty to Konrad minąłeś się z powołaniem - powinieneś zostać detektywem :D  :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jednak nie do końca jesteś dobrze poinformowany, ale wszystko przed Tobą. Jeśli jesteś ciekaw pisz na PW. Przede mną za to kolejny zegarek Glycine ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem 8 sztuk :D . Pomacałem, przymierzyłem, coś zostaje, coś idzie w świat, taka to już pasja. Czy rozczarowany? I tak i nie. Zegarki ładne w nietuzinkowej stylizacji ale jak każdy szwajcar nie warte swojej ceny, nawet tej promocyjnej. Sa tez inne zastrzeżenia ale to może kiedyś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem 8 sztuk :D . Pomacałem, przymierzyłem, coś zostaje, coś idzie w świat, taka to już pasja. Czy rozczarowany? I tak i nie. Zegarki ładne w nietuzinkowej stylizacji ale jak każdy szwajcar nie warte swojej ceny, nawet tej promocyjnej. Sa tez inne zastrzeżenia ale to może kiedyś....

Jakie kiedyś jakie kiedyś...słowa padły to kończ wać Panie zdanie, przecież jesteśmy na forum i dyskutujmy. Jestem ciekawy Twojego zdanie, 8 zegarków to i doświadczenie duże w Glycine. Ja jestem kot w tym temacie bo zegarki traktuje jako małą zajawkę :) Edytowane przez gąssi_gąsqi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Też jestem ciekawy. Ja przerobiłem... 3 SUB'y, 5 Combatów Chrono, Combata Vintage 7, Airmana SST, Airmana 17... Combata zwykłego... A macać to macałem wszystko z kolekcji. Jestem ciekawy twoich uwag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy. Ja przerobiłem... 3 SUB'y, 5 Combatów Chrono, Combata Vintage 7, Airmana SST, Airmana 17... Combata zwykłego... A macać to macałem wszystko z kolekcji. Jestem ciekawy twoich uwag.

Może na zachętę podałbyś swoje uwagi dotyczące Glycine, takie ogólne dobre i słabe strony, co wyróżnia lub co byś zmienił ? Strzelam na oślep sugestiami, co tak do głowy przyjdzie. Doświadczenie też spore Edytowane przez gąssi_gąsqi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wrzućcie na luz. Jak ktoś sprzedaje, to chyba nie musi się tłumaczyć dlaczego. To drążenie tematu jest wręcz nieeleganckie. Wy też sprzedajecie swoje i nikt nie pyta dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/143285-wysoko-ponad-samym-d%C5%BAwi%C4%99kiem-czyli-mowa-o%E2%80%A6-glycine-sst/?do=findComment&comment=1963400

 

W najbliższym czasie mam zamiar wypuścić kilka kolejnych to poopisuję. Na pewno będzie konkretny opos całej serii Combat Chrono od pierwszego do najnowszego modelu. SUBa opisywałem w porównaniu z HQ ale recka została zdjęta na moją prośbę bo zdjęcia wyparowały. Nadgonię. Podobnie Combat Vintage 7. Teksty cały czas mam. No i mam nadzieje, że będę miał możliwość dokładnego opisania No1 w niedalekiej przyszłości (niech ktoś kupi mojego Hamiltona z bazarku) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.