Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale spodziewałem sie tego - od razu po nadaniu przesyłki po tamtej stronie odezwała sie do mnie agencja celna DHLa. W sumie wyszło 2tys z groszami.

Miałem chwile stresu, bo nadawca przekazał DHLowi fakturę dla jakiegoś Japończyka, bałem sie ze przesyłki tez pomieszał, ale wszystko dobrze sie skończyło :)

Najbardziej rozwala mnie czas dostawy, krótszy niż nieraz na Allegro :)

 

Aga, to stary model, jeszcze z zakręcaną koronką. Tym lepiej :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad on do Ciebie przylecial w dwa dni?

 

Tak, ale spodziewałem sie tego - od razu po nadaniu przesyłki po tamtej stronie odezwała sie do mnie agencja celna DHLa. W sumie wyszło 2tys z groszami.

Miałem chwile stresu, bo nadawca przekazał DHLowi fakturę dla jakiegoś Japończyka, bałem sie ze przesyłki tez pomieszał, ale wszystko dobrze sie skończyło :)

Najbardziej rozwala mnie czas dostawy, krótszy niż nieraz na Allegro :)

 

Aga, to stary model, jeszcze z zakręcaną koronką. Tym lepiej :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z New Jersey. Kupowałem na Amazonie, sprzedawał sklep Watches and Beyond.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z New Jersey. Kupowałem na Amazonie, sprzedawał sklep Watches and Beyond.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dobrze rozumiem, że w tym tygodniu  w środę zamówiłeś, a dzisiaj dostałeś ? tylko dwa dni z New Jersey ?

Edytowane przez arturzbsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś miałem podobne doświadczenie z amerykańskim Amazonem. Składałem zamówienie w nocy z piątku na sobotę, jakoś tak koło północy. Jak w poniedziałek pojawił się kurier to zaniemówiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie panowie, jaki świat jest mały w dzisiejszych czasach:

eccb60c27c79ad8675e166c926f1ac57.jpg

 

Kiedyś zamawiałem pasek watchgecko (z Anglii). Zamówiłem jednego dnia ok 16-tej następnego dnia o 10-tej był juz u mnie kurier...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Panowie, chciałbym abyście przeczytali ten post z uwagą. Podobno poszargałem dobre imię naszego forumowego kolegi KRZYSIO. Podobno używając sformułowania "Bolek" bez przytaczania danych czy wskazywania prze zemnie na konkretną osobę poszargałem również dobre imię osoby nieznanego mi Pana Bolesława... Zupełnie nieświadomie i nieumyślnie. Mając na uwadze powyższe składam w tym miejscu oficjalne przeprosiny kolegi KRZYSIA oraz Pana Bolesława za... No... No przepraszam... 

 

Wsadza się w moje usta słowa, których nie wypowiedziałem. Straszy się mnie postępowaniem sądowym. Swoją drogą nie jestem pierwszym straszonym... Podobno wypowiadałem się bardzo niepochlebnie na temat ww. osób jednak nie wiem kiedy konkretnie i co konkretnie powiedziałem szkalującego... ale dobrze. Jeżeli ja tego nie widzę a kogoś uraziłem to przepraszam.... Może ja mam za luźny język a ktoś za mało dystansu. Nie wiem. Sami to oceńcie.

 

Mam nadzieje, że wątek będzie dalej pięknie się rozwijał a ostatnio jest nieźle. Ja chyba jednak się wyłączam. Mam wprawę swoją drogą... :) Koledzy, życzę wielu wspaniałych opracowań, opisów, recenzji, galerii. Ja zawsze starałem się coś tam od siebie dać jednak nie mam ochoty czytać prywatnych wiadomości z groźbami. Pozamykam kilka tematów na forum i zmykam.

 

KRZYSIO mam nadzieje, że będziesz godnie reprezentował wątek. Fajnie by było czasem przeczytać jakąś recenzję czy zobaczyć kilka fajnych zdjęć. Trzymam za Ciebie kciuki. Za innych również.

 

Ja wysiadam...

 

Cześć! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zamawiałem pasek watchgecko (z Anglii). Zamówiłem jednego dnia ok 16-tej następnego dnia o 10-tej był juz u mnie kurier...

 

Watchgecko to są mistrzowie. Straszą terminami, a przesyłka zawsze jest szybko. Może nie tak szybko jak napisałeś ale zamówienie w poniedziałek zawsze mam w czwartek na biurku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spatz mam nadzieje, że napisałeś to z przymrużeniem oko tylko po to by wspomnieć o tym śmiesznym "incydencie" spraw sądowych, poszargania imienia Bolka czy Lolka, myślałem, że takie sytuacje zdarzają się na fanpejdżach facebooka przez dużo młodsze grono osób jednak uświadomiłeś mnie, że się myliłem :) Musimy być w takim razie dużo bardziej ostrożni, komisarze, prokuratorzy są wszędzie :D

 

Wsadza się w moje usta słowa, których nie wypowiedziałem.

 

Nie w usta tylko w...no właśnie, w co ? W okienko wiadomości ? Daj spokój, czarno na białym jest napisane, każdy z Nas może się cofnąć kilka stron wcześniej i poczytać więc nikt nikomu nie będzie nic wkładać :) Wg mnie wszystko gra choć z drugiej strony ja nie mam na imię Bolesław czy Bolek więc może dlatego czuję taki luz heh.

 

Wszystkim użytkownikom życzę więcej luzu, dystansu do siebie, cześć z Nas powinna przysiąść do książki i poczytać o sztuce przyjmowania krytki :)

 

Kolega ptrk daj spokój z tą solidarnością :) z przymrużeniem oko na pewne osoby, nie odpowiadać na konkretne wpisy, jakby ich nie było - sami się wyniosą :)

Edytowane przez gąssi_gąsqi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Panowie, przesadzacie. Użytszkodników do listy ignorowanych, żeby nie kusiło i jedziemy dalej z tym koksem.  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż żal rysować tę klamrę o biurko :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż żal rysować tę klamrę o biurko :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Myślisz, że dlaczego jest obok ? :D Pasek zawiązany na supełek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że dlaczego jest obok ? :D Pasek zawiązany na supełek :P

Klamra jak klamra, ale bezela też szkoda na obijanie o framugi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klamra jak klamra, ale bezela też szkoda na obijanie o framugi. ;)

 

 

Bezel cały ceramiczny więc o rysy się nie martwię chyba, że konkretnie gdzieś uderzę...wtedy będę zbierał go z podłogi :) Nie jest tak źle, kiedyś popstrykam kilka fotek z każdej z perspektyw.

post-87393-0-21096100-1489784146_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel cały ceramiczny więc o rysy się nie martwię chyba, że konkretnie gdzieś uderzę...wtedy będę zbierał go z podłogi :) Nie jest tak źle, kiedyś popstrykam kilka fotek z każdej z perspektyw.

 

Koniecznie, bo z tej perspektywy wygląda jak czołg na Twojej ręce. W sensie, że wielka bestyja jest.

 

Bezel ceramiczny też się rysuje ale fakt nie tak łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, podoba mi się ten Aquarius! Żeby tylko był trochę mniejszy, już 44mm by mnie skusiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie, bo z tej perspektywy wygląda jak czołg na Twojej ręce. W sensie, że wielka bestyja jest.

 

Bezel ceramiczny też się rysuje ale fakt nie tak łatwo.

Tak na szybkiego pokaże Ci foty które juz wcześniej wstawiałem i już nie jest tak groźny :) a nowe pstryknę na dniach:

 

46498c1e06877848c07730f1e41e4b9c.jpg

30f3244b1ca5b2ad2cd82e5fe6fecd21.jpg

 

Kurde, podoba mi się ten Aquarius! Żeby tylko był trochę mniejszy, już 44mm by mnie skusiło.

Koperta kopertą, wg mnie tylko lug to lug i wysokość koperty, spójrz na combat sub 42mm, combat 6 43mm, base22 44mm i Aquariusa 46mm powyżej ;) Aquarius ma wyższa kopertę i wydaje się większy od pozostałych, przy nieco niższej kopercie 46mm lepiej by wyglądało na zdjęciach.

 

5febef996d3104a2e77ff3a7c2f47a4e.jpg

 

2e34c0c337c3dd1dce47c1bb07fdc018.jpg

55abfe969f6556c81c8817da60d2b8de.jpg

Edytowane przez gąssi_gąsqi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.