Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Przykłady które opisałeś faktycznie potrafią zniechęcić do marki. Dlatego też warto kupić zegarek u Piotra, bo w razie czego masz gdzie zapukać. To nie jest żaden hejt w stosunku do marki. Miałeś po prostu pecha, albo nabyłeś zegarki u hurtownika, który ich nie przegląda. Przez moje ręce przewinęły się jak dotąd 4 zegarki glycine i na szczęście nie miałem takiego przypadku. Jednakże w zegarku za takie pieniądze podobne incydenty powinny być co najwyżej sporadyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zegarkach za każde pieniądze takich baboli nie powinno być, a już ten datownik to wtopa na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRAWO Prezes !!!


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Został naruszony regulamin Forum

Rozdział III. Zasady funkcjonowania i korzystania z forum.

4. Niedopuszczalne jest zamieszczanie na forum:

b ) treści naruszających dobra osobiste lub prawa innych osób
c ) wpisów zawierających ataki personalne, w tym na innych użytkowników forum
d ) treści zawierających określenia powszechnie uznane za obraźliwe

To tyle tytułem wyjaśnienia............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Krzysio, sugeruje wyluzować... ot tak....po prostu... taka koleżańska rada... bo zamiast rozmawiać o glycine. ... gadamy o rzeczach pobocznych. ... miłego wieczoru :)116bdd5f967247a174ebae8dbf89dff8.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Scaut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
z góry przepraszam jeśli okaże się, że temat był już poruszany, ale sprawdzałem zawartość forum i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Chodzi mianowicie o ofertę sklepów Jomashop i Watchgooroo z serwisu Ebay. Jaki jest Wasz stosunek do tych sprzedających? Ostatnio w ich sklepach pojawiły się zegarki Glycine w barbarzyńsko wręcz niskich cenach (w porównaniu rzecz jasna do cen autoryzowanych dealerów marki) i nie ukrywam, że z chęcią kupiłbym Combat Suba za ~2k PLN (nie doliczam VATu, bo będę w stanie go uniknąć).
Dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam,
B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

z góry przepraszam jeśli okaże się, że temat był już poruszany, ale sprawdzałem zawartość forum i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Chodzi mianowicie o ofertę sklepów Jomashop i Watchgooroo z serwisu Ebay. Jaki jest Wasz stosunek do tych sprzedających? Ostatnio w ich sklepach pojawiły się zegarki Glycine w barbarzyńsko wręcz niskich cenach (w porównaniu rzecz jasna do cen autoryzowanych dealerów marki) i nie ukrywam, że z chęcią kupiłbym Combat Suba za ~2k PLN (nie doliczam VATu, bo będę w stanie go uniknąć).

Dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam,

B.

wybacz  :D  :lol:  :D  :lol:

inni Ci lepiej wytłumaczą  B)  :ph34r:

no i niby było wałkowane ...  :ph34r:

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

z góry przepraszam jeśli okaże się, że temat był już poruszany, ale sprawdzałem zawartość forum i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Chodzi mianowicie o ofertę sklepów Jomashop i Watchgooroo z serwisu Ebay. Jaki jest Wasz stosunek do tych sprzedających? Ostatnio w ich sklepach pojawiły się zegarki Glycine w barbarzyńsko wręcz niskich cenach (w porównaniu rzecz jasna do cen autoryzowanych dealerów marki) i nie ukrywam, że z chęcią kupiłbym Combat Suba za ~2k PLN (nie doliczam VATu, bo będę w stanie go uniknąć).

Dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam,

B.

Ot, zajrzyj na wcześniejsze wpisy. Kolejny dzień wałkowania tego samego tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie szukam kogoś kto jest mi w stanie to wytumaczyć. Przeczytałem ostatnie 10 stron tego wątku (nie była to najprzyjemniejsza lektura jeśli mam być szczery :D) a jednoznacznej odpowiedzi jak nie było tak nie ma. tts, miałeś styczność z którymś z wspomnianych wcześniej sprzedawców?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie szukam kogoś kto jest mi w stanie to wytumaczyć. Przeczytałem ostatnie 10 stron tego wątku (nie była to najprzyjemniejsza lektura jeśli mam być szczery :D) a jednoznacznej odpowiedzi jak nie było tak nie ma. tts, miałeś styczność z którymś z wspomnianych wcześniej sprzedawców?

Co dokładnie wytłumaczyć?

 

Mamy Ci powiedzieć czy kupować?

 

Okazuje się, że bywa to loteria. Gwarancja wedle zasad sklepu.

 

Tak. Miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po ludzku zastanawiam się nad źródłem dysproporcji w cenach Jomashop i AD. Z mojego punktu widzenia jeśli dostaje się IDENTYCZNY zegarek, a całość różnicy w polega na kwestiach gwarancyjnych czy "opakowaniowych" to biorę w ciemno sikor z "grey marketu". Jak było w Twoim przypadku? Zegarek spoza oficjalnej sieci sprzedaży był wolny od wad czy byłeś w stanie mu coś zarzucić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czytałeś ostatnie strony to był przykład zegarka z niedomalowaną datą, był też z porysowanymi wskazówkami, wskazówka gmt przesunięta. Gdzie  były kupowane nie pamiętam, proponuję sprawdzić jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat prosty, niska cena = możliwość dostania zegarka "gorszego sortu". 

 

Ale jakbym miał kupować, to zaryzykowałbym taki zakup. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież te zegarki wychodzą z jednej fabryki gdzie są składane i powinny być kontrolowane, to nie dystrybutorzy je składają....dystrybutor może jedynie wyłapać jakieś babole przed wysłaniem zegarka do klienta ale nie o to chyba chodzi w zegarkach z parę koła żeby się stresować czy przyjdzie ok czy z jakaś wadą...

 

quo vadis glycine ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jednak jakby te grey.. częściej trafiały się z "wadami", może przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze po prostu więcej zegarków przez nie przechodzi a co za tym idzie wiecej baboli się trafia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po ludzku zastanawiam się nad źródłem dysproporcji w cenach Jomashop i AD. Z mojego punktu widzenia jeśli dostaje się IDENTYCZNY zegarek, a całość różnicy w polega na kwestiach gwarancyjnych czy "opakowaniowych" to biorę w ciemno sikor z "grey marketu". Jak było w Twoim przypadku? Zegarek spoza oficjalnej sieci sprzedaży był wolny od wad czy byłeś w stanie mu coś zarzucić?

Właśnie to wałkujemy kolejny dzień. Zegarki z wadami też są obzdjęciowane. Nawet Dystrybutor na Polskę się wypowiedział.

 

Teoretycznie powinien być ten sam zegarek. To jest wyprzedaż wiec ceny powinny być korzystniejsze. Nie szukaj logiki w cenie MRSP zegarka.

 

Wygląda na to, że dostałem działający zegarek. ;)

 

W przypadku sprowadzania do Polski i ewentualnego zwrotu, pojawia się problem zwrotu VAT i kosztów wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.Mam Base 22 z nowej linii . Dzis zmieniałem sobie pasek i zauważyłem ze w uszach mam 2 nawierty na teleskopy- jeden pełny na wylot a drugi niepełny. Tez tak macie/mieliście u siebie?

Potem wstawie fotkę.

Zarówno pasek jak i bransoleta wchodzi tylko do pełnego przewiertu.

 

post-31778-0-74900100-1489915975_thumb.jpg

 

post-31778-0-26651200-1489916009_thumb.jpg

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DC4 tak mam. Chyba nie trafili za pierwszym razem i poprawiali  :D

Kontiki też tak mają niektóre, prawdopodobnie w zależności co jest założone, bransoleta czy pasek.

Pod pasek idą te bliżej koperty żeby takiego odstępu nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, w KonTiki tak jest, w zależności co montujemy. Base 22 nie mam ale może być podobna koncepcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w D12 tez sa podwójne otwory ...

 

IMG_20170319_112348.jpg

IMG_20170319_112454.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.