Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Spatz

* same marudy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ten potrójny wewnętrzny ar daje poza niebieska poswiata? Nic. Mogą poczworny i popiatny zrobić z tym samym efektem. Najlepszy ar mialem w Breitlingach i teraz w CW. Efekt braku szkiełka. Bo tam jest ar z obu stron, zamiast pierdyliardu warstw wewnętrznych.

aż dziw bierze, że nie marudzisz, że masz w nich zewnętrzy AR, który się rysuje :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ten potrójny wewnętrzny ar daje poza niebieska poswiata? Nic. Mogą poczworny i popiatny zrobić z tym samym efektem. Najlepszy ar mialem w Breitlingach i teraz w CW. Efekt braku szkiełka. Bo tam jest ar z obu stron, zamiast pierdyliardu warstw wewnętrznych.

W Tajfunie może tak, w Trajdencie jest tylko wewnętrzny. I dobrze, bo to zegarek do tyrania, a nie do "słitfoci". ;)

 

Czy podwójny, potrójny AR wewnętrzny daje lepszy efekt (poza niebieskim szkłem) niż w przypadku pojedynczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ten potrójny wewnętrzny ar daje poza niebieska poswiata? Nic. Mogą poczworny i popiatny zrobić z tym samym efektem. Najlepszy ar mialem w Breitlingach i teraz w CW. Efekt braku szkiełka. Bo tam jest ar z obu stron, zamiast pierdyliardu warstw wewnętrznych.

Co do zasady się zgadzam. Jednak..

Mialem 3 zegarki od różnych producentów (Carrera, Planet Ocean i Transoceana) z dwustronnym AR i wyglądało to cudownie. Do czasu pojawienia się mikrorysek. Co nie znaczy, że dwustronny AR jest zły - jak dla mnie może być jak najbardziej, ale nie w zegarkach do tyrania, edc (jak zwał, tak zwał).

Aktualnie w 300 master mam jednostronny, nie działa tak wydajnie jak w PO, ale nie muszę się przejmować.

Zegarków bez AR, nie mogę jakoś zaakceptować.

Edytowane przez Tomaszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem - stąd powyższa uwaga. Jedni na to zwracają uwagę, inni mają to w d.. Prawo noszącego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo zakup bez opłat celnych jest przestępstem karno skarbowym. Może nie wszyscy koledzy wiedzą, zwłaszcza Ci którzy chwalą się publicznie, że udało się przemycić.

 

Tak jak prawie każda transakcja na naszym bazarku (PCC).... :D

 

A oto i on (pach tragiczny, dlatego od razu wymieniony):

 

20170328_105845745_i_OS.jpg

Edytowane przez robertn

instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo zakup bez opłat celnych jest przestępstem karno skarbowym. Może nie wszyscy koledzy wiedzą, zwłaszcza Ci którzy chwalą się publicznie, że udało się przemycić.

Przemycić - masz na myśli jak ktoś podróżuje i fizycznie przewozi zegarek na ręce i go nie zgłasza?

A co w przypadku jeżeli paczka przeszła odprawę celną i opłaty nie zostały naliczone (mimo prawidłowej deklaracji na paczce)? Nie zdarzyło mi się jeszcze żeby przesyłka z USA przeszła "bokiem", podobno niektórym się zdarza. Jeżeli spotka mnie taka sytuacja - co powinienem zrobić jako osoba prywatna żeby zadośćuczynić obowiązkowi owatowania towaru? Pytam bo nie wiem i nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Słuchać już się Was nie chce...

 

24142363618623091882.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa dostawa i odrazu dylematy

 

0a75a7d9deeda2e2453138597f6c2958.jpg

 

304a0345db64a9c3b737727c78ebf131.jpg

 

2df229bb3fafb27323196b3bdcdb4e20.jpg

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez marcines

pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemycić - masz na myśli jak ktoś podróżuje i fizycznie przewozi zegarek na ręce i go nie zgłasza?

A co w przypadku jeżeli paczka przeszła odprawę celną i opłaty nie zostały naliczone (mimo prawidłowej deklaracji na paczce)? Nie zdarzyło mi się jeszcze żeby przesyłka z USA przeszła "bokiem", podobno niektórym się zdarza. Jeżeli spotka mnie taka sytuacja - co powinienem zrobić jako osoba prywatna żeby zadośćuczynić obowiązkowi owatowania towaru? Pytam bo nie wiem i nie mogę znaleźć.

To ja tylko odpowiem.

Wowczas balezy dokonac odprawy celnej na wlasna reke w Urzedzie Celnym.

Na co warto zwrocic uwage to to, ze paypal i podobne ma obowiazek udostepniac informacje o transakcjach miedzynarodowych na wniosek organow uprawnionych.

 

Pozdrawiam Piotr,

wyslane z Tapatalka


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

No nie mogę. Dajcie spokój... Wstawcie jakieś fajne foto zamiast bić pianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No nie mogę. Dajcie spokój... Wstawcie jakieś fajne foto zamiast bić pianę.

Stare ale w akcie desperacji powinno wystarczyć: ;)
 
post-52348-0-87063100-1489597121_thumb.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

No i co, była UĆ? ;)

 

;)


 

 

Stare ale w akcie desperacji powinno wystarczyć: ;)

 

Czad!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie było...dał bym przecież znak sygnał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

No ja myślę. A odwaliłem się jak szczur na otwarcie kanału :D Cały misterny... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj wybiorę się na pewno na żywo obejrzeć te nowe modele. Jak nadal chętnie Mystery bym przygarnął, to strasznie jestem ciekaw tego czarnego całego, chyba ....070 jeśli dobrze pamiętam.

 

Spatz wstaw proszę jeśli możesz zdjęcie, na ręce ale nie z boku, tylko tak prosto do tarczy. Jak w ogóle leży te 44mm ? Do tego pewnie grubsze niż zwykły airman 42.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek a jakie modele ściągasz? Zrob może jakies filmiki na youtuba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Piotrek a może niech koledzy napiszą co chcą a ja poopisuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.