Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzą się pewne wąrpliwości czy ten moonphase u mnie zostanie. Tarcza niestety nie jest niebieska tylko granatowa przechodząca lekko w fiolet. To nie jest to samo co w combacie 6, chyba, że ta nowa wersja taka jest (oglądałem starą)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DC4 jednak ma w sobie to coś.

Ma w sobie praktycznie to samo, co inne Airmany bez chrono - 2893 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc Gyver

Pisałem wcześniej, że otrzymałem z Jomashop zegarek z małym logo chociaż zamawiałem z logo starego typu. Wspominałem, że z tytułu pomyłki będę domagał się jakiejś rekompensaty. I tak zrobiłem. Napisałem do nich maila i oczywiście zaczęła się „spychologia”. Otrzymałem odpowiedź z linkami do ich polityki zwrotów oraz do formularza, który jednak za nic nie chciał przyjąć numeru zamówienia i kodu wysyłki. Postanowiłem wszcząć spór w systemie Paypal – za coś biorą prowizję. Wcześniej pomyślałem, że będę zadowolony, jeżeli zwróci mi się koszt przesyłki (około 46 dolarów) więc zaproponowałem zwrot 30% wartości zegarka (299 – 20 rabat za podanie maila = .279 x 30% = 83,70). Natychmiast skontaktowali się ze mną z Jomashop prosząc o fotografię zegarka – wysłałem im ją wraz pudełkiem, na którym widać było opis. Niedługo otrzymałem maila z Paypal z propozycją natychmiastowego zwrotu 50 dolarów, jeżeli przyjmę tę ofertę rekompensaty. Zgodziłem się i w tym samym momencie 50 dolarów było na moim koncie Paypal.

Dlaczego o tym piszę? Bo chcę Was zachęcić do walki o swoje, czyli o to co kupujecie, czyli nowy, zgodny z opisem i w pełni sprawny towar. Mam nadzieję, że dzięki takim działaniom sprzedawca dwa razy sprawdzi towar, zanim wyśle go za ocean, licząc, że w razie problemów nikt go nie zwróci, bo nie będzie to się opłacało.

A to „tytułowy” bohater 

gallery_94891_3255_207264.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram działanie i dobrze, że przyznali rekompensatę. Paypal się nie bawi ze sprzedawcami

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze trzeba walczyć, ale ta zasada słabo działa w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow. Przymierzam sie wlasnie do dc-4 i mam pytanie do posiadających, czy z luma w ciemnosci jest faktycznie tak źle? Ktos tutaj napisal ze swieci krótko i bardzo slabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwa. Jednego z nowej ref. czyli GL0071, drugiego ze starszej ref. 3904. Obecnie został mi ten drugi. W nowych referencjach luma jest beznadziejna, w starszej jest dużo lepiej. Świeci dłużej i mocniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ mc gyver... czy te 50$ powoduje że zegarek teraz jest ok pomimo iż to nie jest to ten którego zamawiales? .. pytam bo ja miałbym w du... te 50 baksów i chciałbym mieć zegarek taki jaki zamawiałem... jak juz miałbym walczyć ze sprzedawca to o to co chciałem.

Wiem ze mogłoby się to nie opłacać ze względu na koszta przesyłki i cala komplikacje związana z md ale nie sprzedał bym swojego gustu i zdania za 50 dolców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby uściślić: różnica jest głównie na indeksach. Wskazówki świecą dużo mocniej w obu referencjach, natomiast indeksy świecą troszkę słabiej. W starszej referencji świecą jednak mocniej i dłużej, a w nowej to jest ledwo widoczne. Tak czy siak żaden z nich nie jest "latarką".

 

Tak to wygląda w starszym, natomiast w nowszym w ogóle nie uchwyciłbym świecenia indeksów na zdjęciu.

 

e48c86c05da76bdb84ccafd7636abbc2.jpg

Edytowane przez Viggen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholernie mi sie ten dc4 podoba. Chyba sie jednak skusze na niego. Mam nadzieję że mnie nie rozczaruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To świetny i bardzo wygodny zegar. Do tego rewelacyjnie wygląda na prawie każdym pasku. Będzie pan zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc Gyver

@ mc gyver... czy te 50$ powoduje że zegarek teraz jest ok pomimo iż to nie jest to ten którego zamawiales? .. pytam bo ja miałbym w du... te 50 baksów i chciałbym mieć zegarek taki jaki zamawiałem... jak juz miałbym walczyć ze sprzedawca to o to co chciałem.

Wiem ze mogłoby się to nie opłacać ze względu na koszta przesyłki i cala komplikacje związana z md ale nie sprzedał bym swojego gustu i zdania za 50 dolców.

Dobre pytanie. Przed zakupem długo zastanawiałem się nad tym czy zegarek ma mieć stare logo czy ma być bez niego. Minimalnie przeważyła opcja starego logo, dlatego je wybrałem, ale na prawdę minimalnie (51% : 49%) i nie byłem strasznie przywiązany do tego wyboru, gdyż wersja bez logo również mi się podobała. Z tych powodów zadecydowałem, że jeżeli sprzedawca zwróci mi część pieniędzy, to nie będę robił problemów. Gdybym zaś był bardzo zdeterminowany co do konkretnej wersji logo zegarka, to tak jak piszesz - nie sprzedałbym swojego gustu i zdania za 50 dolców i ciągnąłbym sprawę dalej. A tak, za te 50 dolców, kupię pasek z polerowanej płaszczki do mojej marinki  ;)

Edytowane przez Mc Gyver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.