Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Już Ci chcą sikora obmacać

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

no chodzi po głowie.. chociaż wersja 'purist' trzywskazówkowa zdecydowanie bardziej do mnie przemawia

Edytowane przez mat_44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sapek ja wystawiałem na słońce zegarek a później leciałem do łazienki i komórką bez flasha robiłem

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzieki, zegarek na prawdę świetny za to  foty ujowe. Ale w realu zegar to delyszes 

 

Taki świat .... pieknej koleżanki ze szkoły też już nie mogłem poznac na ulicy ...czas nie ..uj i w miejscu nie stanie Ważne, że ja wiem  co noszę  ;)

Firma musi się rozwijać , wprowadzać inowacje ,ulepszenia , udoskonalenia poszerzając przy tym grono potencjalnych odbiorców, zwolenników. Myślę , że jeśli chodzi o styl vintage , oldschool (dna?) to miłośnicy marki na pewno coś dla siebie znajdą a przykładem może być choćby   No1 czy  DC4 itp , które  trzymają się blisko żródła./genów 

 

 

 

Co do WR; .tak dla  dla porównania ;  Omega speedy ma tylko 50m czy np taki   ,,mistrz morza "seamaster" -150m ....Więc te ,,skromne"  200  w DC4  w zupełności mi wystarcza 

Natomiast w kwestii werków ety vs sellity się nie wypowiem (o różnicach itp) ale póki co odpukać,  ten jak i poprzednik są dokładne jak cholera.

Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny to naprawdę nie mam mu nic do zarzucenia a miałem kilka znacznie droższych z innych firm

Stary sorki, ale nie wiesz co piszesz naprawdę!! , widać że liznąłes lizaka z ziemi i próbujesz wmówić nie wiem sobie czy reszcie że lizak z ziemi jest boski w smaku!! - śmiem twierdzić że nie widziałeś wielu świetnych starych referencji będących kwintesencją tej marki która swego czasu była na bardzo bardzo wysokim poziomie stylu/jakości/pomysłu, ale ja twierdzę że prędzej czy później obudzą się z tego syfu!!

Dla mnie nowe Glycine to lizaki z ziemi każdy wie jak takie coś wygląda kompletnie nie zachęca do konsumpcji heh :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dc4 super ale może niekoniecznie na meshu.

Skóry,nato to jest to co on lubi.

Edytowane przez marrko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go widzę na zielonym standardowym nato

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pal sześć zegarek... ale kolor swetra klasa :)

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pal sześć zegarek... ale kolor swetra klasa :)

Nie da się nie zauważyć

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie narzekam na tę nową produkcję...

GLblackie07.jpg

GLblackie09.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie narzekam na tę nową produkcję...

 

 

Fotki mroczne i tajemnicze, podobają mi się!

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy mężczyzna nie powinien się obawiać nosić różu :D

Róż to się nakłada na policzki... A poza tym nie obawiać się, a nosić cały czas, to dwie różne sprawy :P


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary sorki, ale nie wiesz co piszesz naprawdę!! , widać że liznąłes lizaka z ziemi i próbujesz wmówić nie wiem sobie czy reszcie że lizak z ziemi jest boski w smaku!! - śmiem twierdzić że nie widziałeś wielu świetnych starych referencji będących kwintesencją tej marki która swego czasu była na bardzo bardzo wysokim poziomie stylu/jakości/pomysłu, ale ja twierdzę że prędzej czy później obudzą się z tego syfu!!

Dla mnie nowe Glycine to lizaki z ziemi każdy wie jak takie coś wygląda kompletnie nie zachęca do konsumpcji heh :)

Święte słowa.Ja mam chyba z 7 Glicynek ze "starych dobrych lat" i...tych nowych nie chcę nawet za 100$ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w tych nowych nie siada logo, wolę starą koronkę. Jednakże nowe bezle mi się podobają bardziej od starych. Ja mam 3 Gl'e i być może brał bym kolejne ale obecna polityka cenowa jest druzgocąca i na razie czekam aż minie ta fala taniości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w tych nowych nie siada logo, wolę starą koronkę. Jednakże nowe bezle mi się podobają bardziej od starych. Ja mam 3 Gl'e i być może brał bym kolejne ale obecna polityka cenowa jest druzgocąca i na razie czekam aż minie ta fala taniości...

Czyli jest za tanio dla Ciebie. Poczekasz aż będzie drożej i wtedy się obkupisz ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba być Januszem biznesu, żeby wiedzieć, że najlepiej się kupuje jak jest drożej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba być Januszem biznesu, żeby wiedzieć, że najlepiej się kupuje jak jest drożej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A na pewno przyjemniej!  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić tanio tak jak teraz, oczywiście cena musi iść w parze z jakością A najlepiej jak jakość przewyższa cenę

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I specjalnie tak zakończyłem mój wpis aby zachęcić do dyskusji o cenie...

 

Czy wolałbym kupić drożej, otóż wolę taniej ;) Jednakże zaspokojenie "snobizmu" to nie kupić najtaniej. A kupić odpowiednio tanio w pewnym pułapie cenowym. Ja kupuję zegarki w przedziale 3-5k. GL się mieścił w tej cenie i był ciekawą alternatywą do np. Hamiltonów w podobnej militarnej stylistyce. A nie był przy tym tak komercyjny. Teraz kolekcja warta jeszcze rok temu xx K, jest warta w odsprzedaży x K - o jeden x mniej to jakaś spadek do 1/3 ceny od katalogu. Dół, lekko mnie to demotywuje mimo, że markę lubię a zegarki mnie cieszą. Spójrzcie na bazarek, tam jest cała zgraja szczęśliwców, którzy myśleli że zrobią intratny interes ściągając Gla z MD i sprzedadzą go z bonusem w PL, a tu jeszcze trzeba z ceny z chodzić bo zegarek jeszcze rok temu chodzący w regularnej cenie 6k z biedą lata po 3k?

 

Dlatego aby cieszyć się w pełni z dokonanego wyboru to potrzebny mi czynnik jakości, satysfakcji z użytkowania i ceny adekwatnej do statusu - a ten w 2017 został lekko zaorany...

Edytowane przez reelax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza cena na każdą inwestycję to kupić taniej i sprzedać drożej albo żeby produkt drożał. Ja tego akurat doświadczyłem kiedy kupiłem inny zegarek zanim frank poszedł w górę i jestem zadowolony, że jest droższy niż wtedy

 

Jeśli chodzi o Glycine, to bardzo dobrze, że cena spadła, dużo osób może taniej kupić zegarki, nawet te ze starszą referencją Obawy natomiast pojawiają się, ponieważ nie wiadomo, czy tendencja będzie wzrostowa czy już tylko spadkowa na cenie Pojawiają się jeszcze wątpliwości co do obniżenia jakości wykonanego produktu.

 

 

Szkoda by było zmarnować potencjał tej marki

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod pretekstem sesji na łonie tzw. przyrody zostałem przez swoją lepszą połowę perfidnie wywabiony z domu i narażony na kontakt ze świeżym powietrzem i promieniowaniem UV:

GLout01.jpg

GLout03.jpg

GLout07.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.