Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Spatz

No czeka na Ciebie :)

 

bo to najładneijsza wersja <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 18 podobają mi się te przerośnięte koronki

Ja mam odwrotnie, dla mnie te proporcje to najsłabszy element 18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sporo osób nosi zegarki na prawym ręku, sam się zastanawiam nad zmianą nadgarstka, są jakieś plusy/minusy takich fanaberii?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc Gyver

Plusów nie widzę osobiście. Minusem jest ogromna łatwość uszkodzenia zegarka, jeżeli jesteś praworęczny i włożysz tę rękę w jakąś przysłowiową dziurę.

Edytowane przez Mc Gyver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem przyzwyczajony nosić na lewej, jednak po tym jak trzydzieści lat temu połamałem nadgarstek, zegarek ma tendencję do przekręcania się na zewnętrzną stronę ręki, co mnie czasem denerwuje. Dlatego ciekaw jestem opinii "prawicowców".  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem przyzwyczajony nosić na lewej, jednak po tym jak trzydzieści lat temu połamałem nadgarstek, zegarek ma tendencję do przekręcania się na zewnętrzną stronę ręki, co mnie czasem denerwuje. Dlatego ciekaw jestem opinii "prawicowców". :)

Może wystarczy ciaśniej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja to patologia jestem - mańkut i na lewej noszę... I jeszcze dziwię się tym, co noszą na prawej :P Ale zdejmuję zegarek przed poważniejszą robotą, na pewno taką z dziurami :D


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sporo osób nosi zegarki na prawym ręku, sam się zastanawiam nad zmianą nadgarstka, są jakieś plusy/minusy takich fanaberii?  ;)

Szmaja nie ma lekko, nie dość,że w zamierzchłych czasach leworęcznych posądzano o konszachty z diabłami a tym samym ich piętnowano.To teraz jeszcze nazwą nas  jakąś fanaberią B)

99% sprzętu, którego używamy jest przystosowana dla praworęcznych niestety.

Sam sie zastanawiam, będąc leworęcznym czy nie przełożyć, nosić zegarka na lewej Większość drobnych,codziennych  czynności i tak muszę wykonywać prawą 

No jak żyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szmaja nie ma lekko, nie dość,że w zamierzchłych czasach leworęcznych posądzano o konszachty z diabłami a tym samym ich piętnowano.To teraz jeszcze nazwą nas  jakąś fanaberią B)

99% sprzętu, którego używamy jest przystosowana dla praworęcznych niestety.

Sam sie zastanawiam, będąc leworęcznym czy nie przełożyć, nosić zegarka na lewej Większość drobnych,codziennych  czynności i tak muszę wykonywać prawą 

No jak żyć ?

No to nawet wiesz, jak się na Śląsku godo na takich jak my :P Chociaż szmaja to podobno też w poznańskiem używane... Ale ja zawsze na lewym nosiłem i dobrze mi z tym :)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, moja wnuczka też sięga po smoczek lewą, pozdrawiam wszystkich leworęcznych  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Efekt pewnej wymiany  ;) Zobaczymy, jak bardzo przypadniemy sobie do gustu  :)

post-34987-0-48741100-1508309488_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt pewnej wymiany  ;) Zobaczymy, jak bardzo przypadniemy sobie do gustu  :)

Mam fajny pasek do tego zegarka :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mam fajny pasek do tego zegarka :).

Wiem, a ja mam duże wydatki  ;) Zachorowałem na SARB-a Alpinista  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt pewnej wymiany ;) Zobaczymy, jak bardzo przypadniemy sobie do gustu :)

Szybko zrealizowałeś plan zakupowy. Jak wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Szybko zrealizowałeś plan zakupowy. Jak wrażenia?

Fakt, trochę niespodziewanie dla mnie, ale skoro nadarzyła się okazja, a do tego z pewnego źródła, to żal byłoby nie skorzystać, tym bardziej, że własnie o tej konkretnej wersji kolorystycznej myślałem. Zegarek nadspodziewanie wygodny w noszeniu, nie za gruby i sprawiający wrażenie mniejszego, niż jest w rzeczywistości, co w moim przypadku, z uwagi na stosunkowo wątły nadgarstek, jest ogromnym plusem  ;) Póki co jestem bardzo zadowolony i mam nadzieję, że zostanie ze mną na dłużej, bo z tym ostatnio różnie bywa  ;) Teraz zachorowałem na SARB-a Alpinista  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, trochę niespodziewanie dla mnie, ale skoro nadarzyła się okazja, a do tego z pewnego źródła, to żal byłoby nie skorzystać, tym bardziej, że własnie o tej konkretnej wersji kolorystycznej myślałem. Zegarek nadspodziewanie wygodny w noszeniu, nie za gruby i sprawiający wrażenie mniejszego, niż jest w rzeczywistości, co w moim przypadku, z uwagi na stosunkowo wątły nadgarstek, jest ogromnym plusem  ;) Póki co jestem bardzo zadowolony i mam nadzieję, że zostanie ze mną na dłużej, bo z tym ostatnio różnie bywa  ;) Teraz zachorowałem na SARB-a Alpinista  :D

Dla mnie był ciut mały wizualnie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dla mnie był ciut mały wizualnie ;).

Tiaaaa, bo Wy macie rączki jak drwale, na których zegarek poniżej 44 mm średnicy to po prostu ginie  :P U mnie jest pod tym względem troszkę inaczej  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.