Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Ulala... Czaiłem się na GL0122 i pojawia się w mega cenie akurat w słabym momencie :( Hmm, hmm, hmmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się pojawiają w najgorszym momencie. Trzeba kombinować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

Pod wpływem Waszej fascynacji Glycine, kupiłem pierwszy zegarek automatyczny w zyciu. Skorzystałem z dobrej ceny promocyjnej w USA. 

Ale wahnik w moim Airmanie DT stoi nieruchomo. Zegarek da się nakręcić z koronki ale wahnik nie działa. Polski serwis nie honoruje gwarancji z USA. A więc i do Was zwracam się z prośbą o pomoc. Ktoś coś poradzi? A może ja coś źle robię. Czy ktoś serwisował zegarek poza Polską?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak go odwrócisz do góry nigami i potrząśniesz to nie opadnie ? Może wizyta u zegarmistrza i Ci powie co i jak, tylko u takiego co się zna

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwa wyjścia:

Albo reklamuj u sprzedawcy lub zanieś do zegarmistrza niech zobaczy co się zablokowało (ale ze stratą gwarancji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odeśle do USA, to cło i vat z powrotem. Ponoć do Holandii może wysłać do serwisu w obrębie gwarancji międzynarodowej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak, pewnie wizyta u zegarmistrza wyjdzie najtaniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Może się okazać, że to jakiś drobiazg a cała operacja z wysyłką potrwa miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odeśle do USA, to cło i vat z powrotem. Ponoć do Holandii może wysłać do serwisu w obrębie gwarancji międzynarodowej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dlaczego tak często pojawia się opinia, że zegarek powracający z naprawy zostanie ponownie ovatowany? Przecież istnieje do tego papierologia przy wysyłce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VAT naliczą ponownie, bo przy wysyłce do USA powinni zwrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna glycinka. Kupiłem na olx ale jak się później dowiedzialem od forumowicza. Dla mnie mistrzostwo świata, manual, mała sekunda, tarcza california. No i ten rozmiar koperty, 44 mm które świetnie leżą na nadgarstku około 17 - 17,5 cm. a7bbf9c47dfe372af69edb38b6be10d3.jpg7f15fa42b0105a9df4cab21646cb25db.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwa wyjścia:

Albo reklamuj u sprzedawcy lub zanieś do zegarmistrza niech zobaczy co się zablokowało (ale ze stratą gwarancji).

Jest jeszcze trzecia możliwość - odesłanie zegarka na międzynarodową gwarancję.

Korzystałem z tej opcji, koszt jaki poniosłem to wysyłka do Holandii listem poleconym. Zegarek naprawiony w ciągu 2 tygodni od odebrania przez nich zegarka, odesłany kurierem, część wymieniona i dołączona do paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja na MD na combat 6 classic, 279,99$

 

U mnie wiele się nie dzieje

89d7c5fa964b8d4aca1e7ef3f43e02d7.jpg

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

skad wysyłka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, z USA chyba leci? Panowie, którzy już tam zamawiali- ta strasznie :) odległa data wysyłki jest podana może z jakimś zapasem czy faktycznie trzeba się liczyć, że wyślą to dopiero za ok. miesiąc? I drugie pytanie- dodałem go sobie na próbę do "koszyka", żeby zobaczyć koszty wysyłki, ale konkretów tam nie widzę. Wysyłają kurierem czy do miesiąca trzeba doliczyć kolejne nie wiadomo ile na pocztę?

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z USA leci, wysyłka raczej podana jest realna. Zamykają dropa i pewnie przygotowują wszystko do wysyłki później tydzień czy dwa na dostarczenie. Po dodaniu pojawia Ci się kwota plus opłata za kuriera. Ja ostatnio dostałem kurierem UPS, który przekazuje w Polsce do urzędu celnego. Po przeliczeniu z vatem i cłem około 1300 zł za zegarek

 

507ee08b21b79257243c0fdc07ef2fcb.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :) No cóź- coś za coś. Czas oczekiwania wręcz sadystyczny, ale cena nie do pobicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej kwoty musisz doliczyć opłaty celne ok 25-30%  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy któryś z kolegów na Śląsku posiada Airmana SST 12

Chciałbym zobaczyć jak wyglada na żywo

 

Pozdrawiam

Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, z USA chyba leci? Panowie, którzy już tam zamawiali- ta strasznie :) odległa data wysyłki jest podana może z jakimś zapasem czy faktycznie trzeba się liczyć, że wyślą to dopiero za ok. miesiąc? I drugie pytanie- dodałem go sobie na próbę do "koszyka", żeby zobaczyć koszty wysyłki, ale konkretów tam nie widzę. Wysyłają kurierem czy do miesiąca trzeba doliczyć kolejne nie wiadomo ile na pocztę?

 

Ja mam 2 zegary z MD i za każdym razem przyszły szybciej niż napisano w ofercie. Wysyłają DHLem ale z Frankfurtu do odbiorcy idzie to już zwykłym listem poleconym i przynosi to listonosz. Jak zatrzymają wysyłkę na cle (a szansa jest jakieś 90%) to wtedy czas wydłuża się o 1-2 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i uległem pokusie. Nie mogłem przejść obok tej ceny obojętnie bo mi się strasznie te Combaty Vintage podobają i mimo, że te z czarną tarczą się wyprzedały to nie płaczę i wziąłem brązowy. Chyba nawet lepiej bo mam dosyć zbliżoną, czarną tarczę w Hamiltonie. Na brak dłuższego przystanku na celnym nie nastawiam się nawet w 1%, więc to nie problem. Potrzebowałbym tylko więcej cierpliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie zakupy od BlueShark i trzy nowe paski 783e80294d8f631264349661fe63d1fd.jpgbc0188b41b36c976ff71639a4c3effa3.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.