Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrze masz juz jakieś info odnośnie nowosci na ten rok?

Aż się bonę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze masz juz jakieś info odnośnie nowosci na ten rok? Ja bym sobie zyczyl klona airmana 17 w rozmiarze 44.

 

Myślisz, że się cofną do projektów z poprzednich lat ? To już jest inna bajka przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie wiadomo. Zauwazcie ze wielu producentow obnizylo ceny, wprowadzilo nowy poziom entry level, nawet IWC ma swoj sklep online. Handel internetowy dzisiaj korzysta z tego, ze klient ma gdzie przymierzyc zegarek. Jednak wiele sklepow rezygnuje z marek, ktore same sprzedaja w sieci czy to przez MD czy swoje sklepy. Dlugofalowo to strzal w kolano. Co bedzie z Glycine zobaczymy ale na Basel ich nie bedzie.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, a jak oceniasz branżę zegarkową i jej wyniki sprzedażowe na przestrzeni ostatniego okresu? Czy trend jest aż tak spadkowy? Pytam oczywiście o zegarki nowe, w salonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, a jak oceniasz branżę zegarkową i jej wyniki sprzedażowe na przestrzeni ostatniego okresu? Czy trend jest aż tak spadkowy? Pytam oczywiście o zegarki nowe, w salonach.

Jak powiedzial CEO Aerowatch, powazene firmy wystawiaja sie na BaselWorld. I oni to robia ale prawda jest taka, ze po remoncie hal 5 lat temu, wygasly 5 letnie kontrakty i z nieoficjalnych informacji wiem, ze z targi sa zmniejszone, bo wiele firm nie wykupilo nowych umow. Jak bedzie naprawde, zobaczymy :)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że 18-tka cieszy niezmiennie. Szkoda, że dla mnie za mała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cieszy na tyle, że zastanawiam się nad jakimś fajnym paskiem do niej, od Filipa ;-) Dla mnie jej wielkość jest idealna :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was prośbę - od kilku lat choruję zegarek Glycine, ale niestety nie znam jego modelu. Chciałbym go nabyć... W jego posiadaniu parę lat temu był jeden z naszych Kolegów - Temption (?). Nie wiem, czy należy jeszcze do Klubu. Wrzucam zdjęcie Jego autorstwa. Zegarek przepiękny, jak dla mnie idealny :)

post-35535-0-39245900-1517171810_thumb.jpg

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że nie mam pojęcia co to i chwilkę wczoraj próbowałem poprzeglądać grafiki w google, ale bez rezultatu. Nie mój styl, ale teraz już sam bym chciał wiedzieć co to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czy ktoś z Was orientuje się czy ten model Glicyne z Unitasem  jest jeszcze gdzieś dostępny? 

 

GLYCINE INCURSORE II 44MM MANUAL 3923.19

 

03923.19.LB7BH.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was prośbę - od kilku lat choruję zegarek Glycine, ale niestety nie znam jego modelu. Chciałbym go nabyć... W jego posiadaniu parę lat temu był jeden z naszych Kolegów - Temption (?). Nie wiem, czy należy jeszcze do Klubu. Wrzucam zdjęcie Jego autorstwa. Zegarek przepiękny, jak dla mnie idealny :)

Nie wiem czy pomoze ale jestem w posiadaniu kwarca bardzo podobnego do tego czego szukasz o ref.3592 i automatu w identycznej kopercie o ref.3678.

Nie jestem niestety pewien czy ta informacja o ref podobnych zegarkow cos tu rozjasni.. :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Miałem ten model w ręku jak i inne Incursore na Unitasie. Uważam, że ma najładniejsza tarczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Miałem ten model w ręku jak i inne Incursore na Unitasie. Uważam, że ma najładniejsza tarczę.

W moim prywatnym rankingu wyżej stoi California  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim prywatnym rankingu wyżej stoi California  :)

 

de gustibus non disputandum est

Jak dla mnie rzymskie i arabskie cyferki na jednym blacie są elementem powodującym ból oka. Z resztą same rzymskie też :)

Edytowane przez Triptical

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zgadzam się, że to w zasadzie kwestie "de gestibus...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.