Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestrować się na MD. Otrzymywać oferty na mail. Nie wklejać i nie robić spamu w wątku o glycine. Taka moja propozycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej cło i vat to pewne, ale można mieć szczęscie. Amerykanie podają prawdziwą wartość przesyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrować się na MD. Otrzymywać oferty na mail. Nie wklejać i nie robić spamu w wątku o glycine. Taka moja propozycja

Skąd taka myśl? Nie mam zamiaru nic takiego robić... Chciałem tylko spytać, więcej pytań nie mam...

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd taka myśl? Nie mam zamiaru nic takiego robić... Chciałem tylko spytać, więcej pytań nie mam...

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

To nie bezpośrednio do Ciebie. To taka moja myśl do wszystkich. Tak jak pisałem.. propozycja. Po prostu co jakiś czas ktoś podrzuca link do massdropa.

 

Kto ma tam konto ten dużo wcześniej dostaje info na temat wyprzedaży - każdej marki. Nie ma sensu co trochę robić tu spamu massdropowego.

 

Równie dobrze mógłbym linkować aukcje do ebay - tylko po co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie bezpośrednio do Ciebie. To taka moja myśl do wszystkich. Tak jak pisałem.. propozycja. Po prostu co jakiś czas ktoś podrzuca link do massdropa.

 

Kto ma tam konto ten dużo wcześniej dostaje info na temat wyprzedaży - każdej marki. Nie ma sensu co trochę robić tu spamu massdropowego.

 

Równie dobrze mógłbym linkować aukcje do ebay - tylko po co

Jest sens. Dzięki temu tacy jak ja w ogóle dowiedzieli się, że taka opcja istnieje. A przecież do tego m. In. jest to forum, prawda?

 

Glycine Airman base 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Massdrop jest bezpieczny? Jakieś cła i inne duperele są? Ile idzie przesyłka? Trzeba się zalogować, żeby tam kupować?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ja nie jestem zadowolony. Jak na transport przez 10 magazynów paczkę miałem zabezpieczoną niewystarczająco. Zegarek fruwał w pudełko a i w okół pudła była jedna warstwa folii. Miałem tez duże cyrki z serwisem. W Polsce nie uznają gwarancji MD a w NL nie uznali naprawy gwarancyjnej.

Edytowane przez dzedze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens. Dzięki temu tacy jak ja w ogóle dowiedzieli się, że taka opcja istnieje. A przecież do tego m. In. jest to forum, prawda?

 

Glycine Airman base 22

Zgadza się. Ale na forum jest massdropowy temat, a jeżeli nie jest wystarczający to może trzeba takowy założyć/rozwinąć.

 

Tak jak piszę. Te wyprzedaże nie zawsze są aż tak atrakcyjne. Stale można podobne lub nawet lepsze ceny wyrywać na eBay. Tam prócz kup teraz jest też opcja złóż ofertę. Nieraz ceny kształtowały się na lepszym poziomie niż wstawiany tu massdrop. No ale już kończę ten wątek bo za długo się tu ciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie uznają gwarancji MD a w NL nie uznali naprawy gwarancyjnej.

Jak to? Było pisane, że w Holandii można na gwarancję wysyłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Są rzeczy na niebie i ziemii, o których nie śniło się ...fizjologom :-) Może to jakaś inna Holandia jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens. Dzięki temu tacy jak ja w ogóle dowiedzieli się, że taka opcja istnieje. A przecież do tego m. In. jest to forum, prawda?

 

Glycine Airman base 22

Kolego, to wątek miłośników marki a nie massdropa. Kropka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nawet jeśli wielu stało się miłośnikami Glycine dzięki MD ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Nawet jeśli wielu stało się miłośnikami Glycine dzięki MD ;-)

Takich to akurat mało. Wiekszosc kupila po to aby sprzedac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się i zarobionyny jestem :-) Nie znam wszystkich, którzy nabyli Glycine poprzez MD, stąd nie jestem w stanie wypowiedzieć się, czy większość z nich nabyła w celu odsprzedaży ;-) Ja, póki co, jeszcze się nie zdecydowałem, ale raz byłem blisko. Na szczęście się powstrzymałem, bo ...to badziew był :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem nie na sprzedaż, co nie znaczy, że go kiedyś nie sprzedam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, to wątek miłośników marki a nie massdropa. Kropka

Nawet miłośnicy marki muszą mieć o czym pisać:) nie uważam, żeby wątek MD tu dominował. A że czasem się trafi? Nie widzę w tym nic złego...

 

Glycine Airman base 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to? Było pisane, że w Holandii można na gwarancję wysyłać.

Wysłać można, kwestia czy uznają, ze zegarek podlega naprawie gwarancyjnej. U mnie stwierdzili uszkodzenie mechaniczne i zasugerowali zwrot do sprzedawcy jeśli taki przyszedł. Finalnie we stosunku do oferty Piotrka zaoszczędziłem 500zł a dołożyłem 700 :(

Edytowane przez dzedze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłać można, kwestia czy uznają, ze zegarek podlega naprawie gwarancyjnej. U mnie stwierdzili uszkodzenie mechaniczne i zasugerowali zwrot do sprzedawcy jeśli taki przyszedł. Finalnie we stosunku do oferty Piotrka zaoszczędziłem 500zł a dołożyłem 700 :(

Możesz przybliżyć szczegóły Twojej historii? Tzn że zegarek od początku przyszedł uszkodzony? Co się uszkodziło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłać można, kwestia czy uznają, ze zegarek podlega naprawie gwarancyjnej. U mnie stwierdzili uszkodzenie mechaniczne i zasugerowali zwrot do sprzedawcy jeśli taki przyszedł.

Ok, dzięki za wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Massdropa zadowolony w 100%. Zegarki przyszły nowe, w idealnym stanie. Polecam. Wystarczy się zalogować i jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na MD, ale combat moonwatch i sprzedałem tylko dlatego, że wydawał mi się za mały i za ciemny (kupowałem w ciemno i nie miałem gdzie zobaczyć na żywo). Za to C6 kupiłem na ebayu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ochotę na tego moonwatcha, tylko nie mogłem się zdecydować: szary czy niebieski. Którego wziąłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego niebieskiego w raczej fioletowego-atramentowego

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chyba bym go wybrał. Jak na żywo wrażenie? Szlif słoneczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo ładny i w mocnym świetle ma fajne kolory, w słabym jednak trochę ciemny, a ja szukałem bardziej niebieskiego no i ciut jednak większego, dlatego zmieniłem Gdyby był większy, to prawdopodobnie by już został No, ale się już nie przekonamy, bo go nie ma

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie, niech się dobrze nosi!, przy okazji pokaż na nadgarstku :D

Przepraszam, że tak długo, ale trafiła się okazja.

6baf7a027691b27babe766dd9ea9f2c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.