Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Właśnie się powoli łamię żeby wystawić następne. Ciągle zbieram :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się powoli łamię żeby wystawić następne. Ciągle zbieram :(

A co tam ciekawego jeszcze planujesz wystawić :)? Niby planuję redukcję, ale trzy kolejne zegarki do mnie lecą, więc czemu nie kupić czwartego lub piątego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dostaniemy ostrzeżenie za off top. Priv ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rozwalony kręgosłup i nudy mogą spowodować większą ilość zdjęć na forum, ostrzegam :D

post-98957-0-61489700-1532611673_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

3mam kciuki za powrót do zdrowia :-) No i myślę sobie, że na większą ilość zdjęć raczej nie będziemy narzekać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalony kręgosłup i nudy mogą spowodować większą ilość zdjęć na forum, ostrzegam :D

Zdrowia życzę, a Twoje zegarki są naprawdę fajne. Jak to w życiu bywa nieszczęście jednego bywa korzyścią drugiego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalony kręgosłup i nudy mogą spowodować większą ilość zdjęć na forum, ostrzegam :D

 

uuu.. zdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzięki Panowie. Przyda się.

Tymczasem porównanie z drugim sst. Niby koperta tą sama, też na meshu, a zegarek zupełnie z innej bajki :)

post-98957-0-05347400-1532614119_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ten z drugiego zdjęcia podoba mi się nawet bardziej.Szybkiego powrotu do zdrowia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że już wszystkie tematy spamuję starymi zdjęciami....

20476147_10209905240891980_1095240787531


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jako, że już wszystkie tematy spamuję starymi zdjęciami....

 

Świetna jest. Nawet Cię chyba kiedyś o nią pytałem jak była na bazarku, tylko z tego co pamiętam to rozmiar vintage?

 

A my czekamy na rehabilitację...

post-98957-0-77460800-1532691686_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest. Nawet Cię chyba kiedyś o nią pytałem jak była na bazarku, tylko z tego co pamiętam to rozmiar vintage?

 

A my czekamy na rehabilitację...

Ta brązowa tarcza jest obłędna.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję oryginalnej bransolety do Glycine Airman GL0150 / kwarc /, szerokość w uszach 22mm. Z uwagi na niewielką wartość zegarka, interesują mnie używane. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ta brązowa tarcza jest obłędna.

Nie mogę się nie zgodzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję oryginalnej bransolety do Glycine Airman GL0150 / kwarc /, szerokość w uszach 22mm. Z uwagi na niewielką wartość zegarka, interesują mnie używane. Pozdrawiam.

Moze podejdzie od airmana 42. Ogolnie to producent na stronie nie przyznaje sie do tego modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na MD wrzucili No 1 i to w wersji 36mm jak i nowej 40mm https://www.massdrop.com/buy/glycine-airman-no-1-automatic-watch

Wiecie coś więcej o 40mm.

Na WUS mała dyskusja https://forums.watchuseek.com/f18/glycine-airman-no-1-36mm-40mm-massdrop-4755425-2.html

 

d11ef46131e5.jpg

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wyglada na szczotkowany - nie połysk jak ostatnio. Akryl chociaż zostawili czy wrzucili szafir?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szafir :)

 

Edit: Akryl

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa

 

Edit. W komentarzach glycine USA aka MD pisze o akrylu i 10m (1atm) szczelności. Hesalit jest zajebiaszczy. Szkoda że tarcza w czarnym nie jest w połysku..

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie idealnie, skoro ma być wzorowane na latach 50, to musi być plastik. Swoją drogą to glycine zaczyna robić ciekawe partie, bokami od oficjalnej dystrybucji puszczają to co w gruncie rzeczy się dopominamy, wpierw wznowili produkcję base 22, teraz "naciągnęli" no.1 a przyznam że od zawsze uważałem go za najlepszy z wszystkich airmanów, tylko strasznie malutki. Tak jak by słuchali głosu społeczności, ale nie do końca oficjalnie, chwaląc się maszkarami jak wyszkieletowany airfighter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie idealnie, skoro ma być wzorowane na latach 50, to musi być plastik. Swoją drogą to glycine zaczyna robić ciekawe partie, bokami od oficjalnej dystrybucji puszczają to co w gruncie rzeczy się dopominamy, wpierw wznowili produkcję base 22, teraz "naciągnęli" no.1 a przyznam że od zawsze uważałem go za najlepszy z wszystkich airmanów, tylko strasznie malutki. Tak jak by słuchali głosu społeczności, ale nie do końca oficjalnie, chwaląc się maszkarami jak wyszkieletowany airfighter

No właśnie twierdzą, że 40mm powstał na zapotrzebowanie klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Widziałem, ale twardy będę!!!!

Ja tam się nie narzucam  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.