Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzowie! Mam D12. Żona wyjechała w delegację z pracy na kilka tygodni, to myślę hulaj dusza piekła nie ma  :D Oto jest pytanie Base 22 czy DC-4? Pomóżcie! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowie! Mam D12. Żona wyjechała w delegację z pracy na kilka tygodni, to myślę hulaj dusza piekła nie ma  :D Oto jest pytanie Base 22 czy DC-4? Pomóżcie! 

 

BASE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłótnia w rodzinie :D a ja nadal z dylematem :D ale naprawdę, będę miał :D nie wiem jeszcze jaki, może jakieś argumenty co pasi co nie pasi użytkownikom :D ale jeden z nich będę miał, a później mogę pójść do piekła :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał DC-4. A to niebieskie chrono super, ale 44 mm to już chyba za dużo dla mnie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki ci on szykowny ;) Z tym logo coraz trudniejszy do wyrwania.

Jest na wydaniu na bazarku, jakby ktoś chciał :)

Ach... ten GL jest bardzo udany, czuję, że będą żale.

post-30158-0-27416300-1538203130_thumb.jpg

post-30158-0-57411700-1538203160_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dopisuję się do klubu. Od tygodnia jest na łapce... ;) Oczywiście pasek do wymiany ale jeszcze nie wiem na jaki? Pod względem dokładności, po 5 dniach jest -17 s w stosunku do zegara atomowego.

post-1353-0-51309200-1538232168_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Mam pytanie, czy można sprawdzić w którym roku został wyprodukowany po nr zegarka? Niestety nie mam gwarancji i nie wiem ile mój sikor ma lat...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki.

Witam Kapitanów Airmanów i innych Glycinek  :) MediaBielsko.pl nominował mnie w plebiscycie Absolwent XXI wieku i każdy za darmo oddany na mnie głos, to 1 złotówka dla Fundacji Dziecięce Marzenia. Będę bardzo wdzięczny jeśli klikniecie w link i zagłosujecie na mnie. 

https://www.aplikuj.pl/absolwent/kandydat/45/norbert-oruba

PS. Jeśli post narusza regulamin forum, to przepraszam i uprzejmie proszę administratora o jego usunięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszło.......aktywnych pozytywnie zawsze wspieram!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Poszło

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki.

 

Witam Kapitanów Airmanów i innych Glycinek  :) MediaBielsko.pl nominował mnie w plebiscycie Absolwent XXI wieku i każdy za darmo oddany na mnie głos, to 1 złotówka dla Fundacji Dziecięce Marzenia. Będę bardzo wdzięczny jeśli klikniecie w link i zagłosujecie na mnie. 

 

https://www.aplikuj.pl/absolwent/kandydat/45/norbert-oruba

 

PS. Jeśli post narusza regulamin forum, to przepraszam i uprzejmie proszę administratora o jego usunięcie.

 

A tak w skrócie jakby Kolega napisał o co chodzi...

Czy to ma związek z zegarkami?

Absolwent zegarmistrzostwa? Gdzie co i jak?

Dzięki :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wszystkim dziękuję za głosy! Wprawdzie jestem mało aktywny na forum, ale zawsze sprawdzam co dzieje się w Klubie Miłośników Glycine. Jestem marketingowcem i wykładowcą. Zajmuję się szeroko rozumianą promocją. Odkąd skończyłem studia branża zegarkowa jest mi bliska. Przez kilka lat pracowałem w firmie LuxTime, to dystrybutor zegarków różnych producentów. Później współpracowałem z kilkoma innymi markami zegarków między innymi z Hamiltonem wraz z Philippe Saturianem, który był w tej firmie dyrektorem ds. nowych mediów. I chyba stąd ta nominacja w plebiscycie, dlatego z prośbą o głosy przyszedłem do pasjonatów zegarków. 

Prywatnie uwielbiam Glycinie, to taka moja marka na dobre i na złe. Noszę D12 i Combat 6.  Chyba tyle o mnie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienia.

No to... pyk.

Masz mój głos :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wszystkim dziękuję za głosy! Wprawdzie jestem mało aktywny na forum, ale zawsze sprawdzam co dzieje się w Klubie Miłośników Glycine. Jestem marketingowcem i wykładowcą. Zajmuję się szeroko rozumianą promocją. Odkąd skończyłem studia branża zegarkowa jest mi bliska. Przez kilka lat pracowałem w firmie LuxTime, to dystrybutor zegarków różnych producentów. Później współpracowałem z kilkoma innymi markami zegarków między innymi z Hamiltonem wraz z Philippe Saturianem, który był w tej firmie dyrektorem ds. nowych mediów. I chyba stąd ta nominacja w plebiscycie, dlatego z prośbą o głosy przyszedłem do pasjonatów zegarków. 

Prywatnie uwielbiam Glycinie, to taka moja marka na dobre i na złe. Noszę D12 i Combat 6.  Chyba tyle o mnie :D

 

Zapoznaj jakieś zdjęcia że swoimi ulubiencami od Glycinki, gwarantowany sukces w konkursie:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki.

 

Witam Kapitanów Airmanów i innych Glycinek  :) MediaBielsko.pl nominował mnie w plebiscycie Absolwent XXI wieku i każdy za darmo oddany na mnie głos, to 1 złotówka dla Fundacji Dziecięce Marzenia. Będę bardzo wdzięczny jeśli klikniecie w link i zagłosujecie na mnie. 

 

https://www.aplikuj.pl/absolwent/kandydat/45/norbert-oruba

 

PS. Jeśli post narusza regulamin forum, to przepraszam i uprzejmie proszę administratora o jego usunięcie.

poszło,

powinieneś dać to info w bardziej chodliwych wątkach

cel szczytny, życzę powodzenia


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.