Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy ktoś z was posiada Combat Sub bronze (najlepiej GL0188)?

Jakie są wasze wrażenia i opinie o tym zegarku?

Zastanawiam się nad zakupem, ale nigdy nie miałem ani Glycine ani zegarka z brązu a chcę spróbować tylko nie wiem czy to dobre połączenie.

Za wszelkie sugestie dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mogę Was prosić o wyjaśnienie czy zegarki z poniższych linków to ten sam model? być może któryś z nich jest nowszy?

 

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-glycine-combat-sub-42-automatic-gl0093

 

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-glycine-combat-sub-42-automatic-gl0084

 

Widzę dość duże różnice w tarczy (inne indeksy, cyfry), natomiast oba to modele Combat Sub 42  gl00..).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Oba modele sa z jednej i tej samej linii - Combat Sub, więc w tym sensie to jeden i ten sam zegarek. Po prostu są to modele różniące się elementami, które sam wskazałeś i nie wydaje mi się, by były to różnice na zasadzie starszy/nowszy model :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam po Mystery!

 

a23fc5e7e45fbd4b0ea63bdb392f0fbe.jpg

Edytowane przez jackm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam po Mystery!

Popieram! To bardzo fajne ustrojstwo jest...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano tak pod kolor podeszło...

 

1.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano tak pod kolor podeszło...

 

Nie zaginasz końcówki paska nato?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaginasz końcówki paska nato?

Tak mi się układa, że wystaje jakieś 3mm - nie bardzo co jest zaginać...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez pnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, piękna ta pupa. :(

W egzemplarzu, który miałem były naprawdę porządne zdobienia. Mocno zeszli z tonu.

 

Zagięty końcówka NATO to okropny widok. Gdybym musiał to robić nigdy bym nie użył NATO. Na szczęście nic do „zagięcia” nie zostaje. Zagięty to najzwyczajniej za długi na nadgarstek. To jak zbyt szerokie gacie nie spadające tylko dzięki szelkom. ;)

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W egzemplarzu, który miałem były naprawdę porządne zdobienia. Mocno zeszli z tonu.

 

 

Racja. Wcześniej miałem wersję Camouflage. Było gliszowanie i rodowane śrubki.

Tylko, że chodziło mi o ten samolocik :rolleyes: bo np. w 09  to już nie to.

post-89160-0-90345300-1555869971_thumb.jpg

post-89160-0-14461500-1555869986_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ten piękny samolocik to, o ile kojarzę, to jest w Airfighter’ze.

 

A on ciagle kosztuje pięć razy tyle za ile teraz większość pozostałych Airmanów i Combatów Glycine na Massdropie czy ebayu oferuje, więc lepsza jakość nie dziwi... :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

 

Witałam się już w powitalni, ale jeszcze raz :) Dziewczyna zakochana w zegarkach od zawsze - pasją zaraził mnie Tata, do tej pory mam 2 pamiątkowe "tylko kwarce" po nim - dla mnie bezcenne :) Uwielbiam zegarki  duszą, czyli automaty, najchętniej męskie :) Aktualnie pasję dzielę z partnerem - nie ma to jak pożyczanie od siebie zegarków, wielogodzinne rozmowy w temacie itd... ;)

 

W tej chwili na ręce Combat Sub:

 

glycine1.jpg

 

glycine2.jpg

 

glycine3.jpg

 

glycine4.jpg

 

DSC9893.jpg

 

W drodze do mnie Airman 42 purist na bransolecie :) Nie mogę się doczekać, bo zakup trochę w ciemno - na zdjęciach niesamowicie mi się spodobał, mam nadzieję że dojdzie do końca tygodnia i w koncu poznamy się na żywo :)

 

Czy przyjmiecie mnie do Klubu?

Edytowane przez Kola87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

 

Witałam się już w powitalni, ale jeszcze raz :) Dziewczyna zakochana w zegarkach od zawsze - pasją zaraził mnie Tata, do tej pory mam 2 pamiątkowe "tylko kwarce" po nim - dla mnie bezcenne :) Uwielbiam zegarki duszą, czyli automaty, najchętniej męskie :) Aktualnie pasję dzielę z partnerem - nie ma to jak pożyczanie od siebie zegarków, wielogodzinne rozmowy w temacie itd... ;)

 

W tej chwili na ręce Combat Sub:

 

W drodze do mnie Airman 42 purist na bransolecie :) Nie mogę się doczekać, bo zakup trochę w ciemno - na zdjęciach niesamowicie mi się spodobał, mam nadzieję że dojdzie do końca tygodnia i w koncu poznamy się na żywo :)

 

Czy przyjmiecie mnie do Klubu?

Stara referencja - spoko Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara referencja - spoko

Zgadza się, to zakup jeszcze od legendarnego Staniego-swiss :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło widzieć kobietę w klubie :)

Dokładnie. Miło. Nawet bardzo. Witamy


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Dzięki Panowie za tak miłe przyjęcie :)

 

BTW - czy kojarzy ktoś może jak jakościowo wypadają bransolety od tych nowych Airmanów? Kupiłam GL0139 w ciemno ze zdjęć jedynie, i mam zamiar nosić go częściowo przynajmniej na bransolecie, jeśli tylko na żywo mi się spodoba. Jeśli nie - wyląduje na czarnym oryginalnym pasku glycine z białymi przeszyciami, jeszcze tym grubym 22/22 ze starej dobrej produkcji ;) I zastanawiam się nad jakością tejże bransolety... Mam kompletnie nową nieużywaną bransoletę od tego niebiesko-pomarańczowego suba (jakoś ta wersja kolorystyczna zegarka mi zupełnie nie gra z kajdanem, więc combat nigdy na nim nie wylądował i nie wyląduje...), do Airmana raczej pasować nie będzie, bo pomimo tego samego rozstawu uszu inny kształt koperty i maskownice pewnie nie podejdą... A szkoda, bo jest bardzo ładna, solidna. Czytałam coś o tym, że w niektórych późniejszych modelach maskownice z blaszki jak z puszki od coli itd, no i się zastanawiam jak będzie w tym moim.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dobrze dobrany pasek ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dobrany pasek ;)

 

Ten pomarańczowy? Dzięki :) Od kilku dni jest na granatowo-pomarańczowym, dobranym pod kolory tarczy i bezela - jeszcze nie zdążyłam foty cyknąć przez przygotowania do świąt itd, ale jutro powinnam się ogarnąć to wstawię dla porównania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, aczkolwiek ten niebieski z pomarańczowym przeszyciem również dobrze zgrywa się z tarczą :) Przypomnij proszę referencję tej wersji, pomarańczowy bezel byłby idealny na lato ;)

 

Edit: Już mam - 3863.18 :D

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On oprócz pomarańczowych przeszyć ma jeszcze po kilka rzędów pomarańczowych dziurek przy teleskopach - dziurki w niebieskiej wierzchniej warstwie skóry, pod spodem jest pomarańczowa. Bardzo fajnie imho to wygląda :) postaram się jutro wrzucić sensowną fotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.