Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no informacja na stronie jest taka, że między uszami ma 22 mm. Czyli tyle ile Combat Sub. Mam wrażenie, że koperta jest bliska wymiarami do "standardowego" Combat Suba - jedyna różnica to l2l 50 mm do 52 mm.

Co wejdę na dropa to wymiary pepsi co raz mniejsze. Teraz L2L 50mm i schódł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

National day in Norge

Pozdrowienia ze skandynawii

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk120009a555dfbdfe3d6f62a8d6ea74d4.jpg

Edytowane przez sabuniek

PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wejdę na dropa to wymiary pepsi co raz mniejsze. Teraz L2L 50mm i schódł :)

 

No właśnie...mutuje  :) Poczekajmy jeszcze dzień, dwa i okaże się, że do kupienia będzie zupełnie inny zegarek. Ale aktualne wymiary zdają się potwierdzać, że będzie to standardowa koperta od Combat Suba. 

 

Trochę mnie kusi ten drop, choć recenzje projekt zbiera nienajlepsze. Do tego czekanie do grudnia plus czas spędzony na odprawie celnej (ostatni zakup z dropa leży mi na cle od 6 marca po dziś dzień) z zamrożoną kasą tak średnio mi się uśmiecha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

aktualne wymiary zdają się potwierdzać, że będzie to standardowa koperta od Combat Suba.

 

W, komentarzach gość odpowiedzialny za ten "drop" potwierdził, że koperta to standardowe 42mm.

Tak jak wspomniałeś - opinie są delikatnie mówiąc - nienajlepsze. A z drugiej strony jak już zerżnęli po całości to mogli dać bezel z godzinami a nie minutami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie ostatni chęć na zielonego wzięła, ale ciężko go dorwać w rozsądnych pieniążkach.

 

Witam wszystkich

Moja pierwsza fotka na tym forum. Mam nadzieje, że się Wam spodoba

Podoba :)

 

Nowy w rodzinie.

Gratulacje.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

National day in Norge

Pozdrowienia ze skandynawii

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Milego Syttende mai!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie kusi ten nowy Glycine Soda. Opinie zbiera nie najlepsze ale 336 zegarków sprzedane w 2 dni jak do tej pory ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie kusi ten nowy Glycine Soda. Opinie zbiera nie najlepsze ale 336 zegarków sprzedane w 2 dni jak do tej pory ;)

Jak się podoba to brać a nie patrzeć na komenatrze. Dla mnie z ostatnich nowości lepiej prezentował się kwarcowy Timex Pepsi - ten wyprzedal sie w jeden dzień.. chwilę się wahałem i przegapiłem

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Timex był oldschool i miał dwukolorowy bezel zgodnie z ideą GMT. A ten Gl mimo mojej sympatii do brandu wygląda jak wyciągnięty z mixera do którego wrzucono co popadnie...

Edytowane przez reelax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Timex był oldschool i miał dwukolorowy bezel zgodnie z ideą GMT. A ten Gl mimo mojej sympatii do brandu wygląda jak wyciągnięty z mixera do którego wrzucono co popadnie...

No jakos do niego miłością nie pałam, mój przekaz polegał na tym, żeby brać jeżeli się podoba a nie patrzeć na innych. Gusta i guściki - nikt palcem za to nie będzie wytykał, ale wielu się pewnie ten zegarek spodoba - najwazniejsze, żeby się podobał nabywcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No.1, przerobiłem Combata, Combat Sub i DC-4. Na mojej liście jest jeszcze miejsce na no.1 i prędzej czy później przyjdzie czas na niego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję jakiejś inspiracji na nowy czarny pasek do Airmana Base 22 - ktoś coś podpowie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję jakiejś inspiracji na nowy czarny pasek do Airmana Base 22 - ktoś coś podpowie?

A musi być skóra? Są ciekawe materiałowe.

Airman to zegarek typu pilot, urozmaicony o obracany bezel, więc im pasek prostszy tym lepiej.

Może czarny struś, fajne robi Mateusz (wątek paskowy kolegi gienek_mkb).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma bransoletę na zbyciu od tych nowych base 22 to proszę o kontakt na priv.

Edytowane przez pawelsz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D12 pojechał, a przyjechał taki vintage

20190521-190534p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D12 pojechał, a przyjechał taki vintage

 

Nareszcie porządny zegarek ;) Jaki rozmiar? 43?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie porządny zegarek ;) Jaki rozmiar? 43?

Dzięki, tak 43mm.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw z dodatkowym grubym paskiem

Pokaż go kiedyś na tym Tarlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.