Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Albo spróbuj nosić zulu tak:

 

http://www.youtube.com/watch?v=7JE8UmxYp0c&t=4m0s

 

nosze tak mojego tuńczyka, świetny sposób :) i pod zegarkiem masz jedną warstwę paska wtedy

 

ale to jest bez sensu, po co kupować nato żeby nie nosić go jak nato? zapięcie ma być z boku i ma mieć ten drugi pasek pod spodem, są wersje bez niego, ale wtedy zegarek bardziej się kręci na ręce. Jeżeli nie chcesz nosić nato to nie kupujesz go, jak ktoś chce parciany/materiałowy pasek, to niech kupi se dwuczęściowy materiałowy pasek, zapięcie będzie "klasycznie" i nie będzie wogóle podnosił koperty a nie takie cyrkowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sposób się nie zgodzić w tejże kwestii.

 

 

najpiękniejszy Glycine ever :). Cudo.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow nie znalem tego modelu :D tylko troche dziwne, ze chronometr i nie ma podzialek minutowych i ma 2 zawory helowe :) ktos wie czemu tak??

;) ma 4 koronki. Jedna standardowa. Kolejne dwie od chrono. 4 od wewnętrznego obrotowego pierścienia. Zaworu helowego nie ma :)

Edytowane przez Scaut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż wrzucę stare zdjęcie mojej . Chociaż data się zgadza  :)

 

ss4hPI3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

ale to jest bez sensu, po co kupować nato żeby nie nosić go jak nato? zapięcie ma być z boku i ma mieć ten drugi pasek pod spodem, są wersje bez niego, ale wtedy zegarek bardziej się kręci na ręce. Jeżeli nie chcesz nosić nato to nie kupujesz go, jak ktoś chce parciany/materiałowy pasek, to niech kupi se dwuczęściowy materiałowy pasek, zapięcie będzie "klasycznie" i nie będzie wogóle podnosił koperty a nie takie cyrkowanie

No widzisz, probowalem z 2 czesciowym parciakiem i zawsze trafialem tak, ze czesc od strony godziny 6 byla za dluga i po przelozeniu przez szlufki odstawala. Chyba ze polecasz jakies modele, ktore tej przypadlosci nie maja? Mam szczupla lape, 16 cm. I ja se tak zaloze zulu z tym kombinowaniem to siedzi perfekto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można gdzieś sprawdzić jakie różnice czasowe deklaruje producent dla modelu Sub Aquarius GL0039? Jak to jest u Was? Pytam, bo wydaje mi się (100% pewności nie mam, bo jednak ciężko to wyłapać na wskazówkach), że mój zyskał około 5 sekund przez ostatnie 20 godzin (z czego ponad 13 godzin siedział w rotomacie, który uruchamia się co 3 godziny i kręci przez godzinę) i zastanawiam się, czy to tak powinno wyglądać. Jest to mój pierwszy automat, więc nie jestem za bardzo w temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to przyzwoity wynik. A jak zaczniesz go nosić codziennie to powinno być jeszcze lepiej.

Producent na pewno przewidział większa odchyłkę.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Czy można gdzieś sprawdzić jakie różnice czasowe deklaruje producent dla modelu Sub Aquarius GL0039? Jak to jest u Was? Pytam, bo wydaje mi się (100% pewności nie mam, bo jednak ciężko to wyłapać na wskazówkach), że mój zyskał około 5 sekund przez ostatnie 20 godzin (z czego ponad 13 godzin siedział w rotomacie, który uruchamia się co 3 godziny i kręci przez godzinę) i zastanawiam się, czy to tak powinno wyglądać. Jest to mój pierwszy automat, więc nie jestem za bardzo w temacie :)

post-108913-0-75390100-1566928089_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy można gdzieś sprawdzić jakie różnice czasowe deklaruje producent dla modelu Sub Aquarius GL0039? Jak to jest u Was? Pytam, bo wydaje mi się (100% pewności nie mam, bo jednak ciężko to wyłapać na wskazówkach), że mój zyskał około 5 sekund przez ostatnie 20 godzin (z czego ponad 13 godzin siedział w rotomacie, który uruchamia się co 3 godziny i kręci przez godzinę) i zastanawiam się, czy to tak powinno wyglądać. Jest to mój pierwszy automat, więc nie jestem za bardzo w temacie :)

 

:)

post-83794-0-65711500-1566933120_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquariusy świetne...! :)

 

Żałuję, że mojego czarnego sprzedałem....

 

Tymczasem...:

 

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie chyba się zdecydowałem na glicynę no.1 airmana. Tylko pytanie...czy biały czy czarny..

Piękny zegar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały.

Chyba, że masz dużo białych wówczas czarny.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to pomoże to jasne tarcze wyglądają na większe, niż w tym samym rozmiarze ciemne.

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białe są naprawdę warte uwagi?

Patrzę że są fajne ,ale prawdziwy pilot z 1953 był czarny i airmany są czarne generalnie, więc nie wiem...

 

Mam dylemat..

A jest ktoś na forum z białym airmanem no.1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest ktoś na forum z białym airmanem no.1?

Kolega P10TR ma, albo miał, bo był na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze wrzucę w oryginalnych ciuchach, w drodze nowa garderoba z BluSharka (Nato) i Canvas z Helm Watches.

post-83794-0-20988000-1567155586_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.