Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma może Airmana Base 22 GMT niebieskiego (chyba to jest GL0203) w chrześcijańskiej kwocie? 

Jeśli tak to bardzo chętnie kupię lub moge sie wymienić za Sumo niebieskie (prawilne) + dopłata w obie strony ;) .

 

GL0203_FLA.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma może Airmana Base 22 GMT niebieskiego (chyba to jest GL0203) w chrześcijańskiej kwocie? 

 

 

 

 :D:D  niektórzy na tacę rzucają 1zł, a inni 100zł - obyś trafił na dobrego chrześcijanina :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dzisiaj, że mój Combat Sub robi +10 na dobę. Jak spisują się wasze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny jest ten „czarnuch” :)

Miałem już jednego, poszedł do ludzi ale jak się pojawił znowu to nie mogłem si powstrzymać :)

 

c80674b04b10642dd722d4533dea1532.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bardzo fajny jest ten „czarnuch” :)

Miałem już jednego, poszedł do ludzi ale jak się pojawił znowu to nie mogłem si powstrzymać :)

 

 

Najfajnjesz wersja. Czerwona sekundą na tle czarnej reszty wygląda obłędnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwona sekunda jest zjawiskowa, ale na pewno nie w tym zegarku. :)

Edytowane przez tomek123er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dzisiaj, że mój Combat Sub robi +10 na dobę. Jak spisują się wasze?

 

mój jakieś +5, ale na noc wkładam go do rotomatu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dzisiaj, że mój Combat Sub robi +10 na dobę. Jak spisują się wasze?

 

Miałem kilka Combat Subów i z tego co pamiętam to były całkiem dokładne, nie przekraczały 5s. Powyższy Mystery robi +2-3s.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzbierała się już trójca  ;) Ubrana w letnie gacie cieszy oko.

05c16f92e2a2e387ff754132b7388ec7_big.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzbierała się już trójca  ;) Ubrana w letnie gacie cieszy oko.

 

 

Ładna kolekcja.

Wygodnie nosi się nato założone w ten sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się przyzwyczaiłem, że już nie mogę inaczej bo mnie paski ugniatają.

Pracuję na komputerze i ręka na klawiaturze czy myszy nie zawadza niczym. Po prostu ta część którą opieram o biurko to sam pasek, żadnej klamerki, niczego, jakby go nie było.

Powoli zaczynam mieć problem z klasycznymi paskami :| bo tam takich sztuczek się nie da zrobić... choć te oryginalne Glycine to najwygodniejsze paski jakie miałem na ręce.

 

Jeszcze przede mną Marine Nationale ;) bo nie miałem przyjemności do tej pory.

Edytowane przez Sim1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucam mojego w nowych ciuszkach, które przyjechały wczoraj. Na razie Canvas, w późniejszym czasie postaram się pokazać Nato z BluSharka.

 

post-83794-0-93833200-1567750288_thumb.jpg

post-83794-0-16480400-1567750805_thumb.jpg

post-83794-0-90200200-1567750825_thumb.jpg

post-83794-0-80103000-1567750833_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy gdzieś w Poznaniu można obejrzeć Aquariusa? Bardzo podoba mi się ten zegarek ale nie jestem pewien jego rozmiary będą odpowiednie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy gdzieś w Poznaniu można obejrzeć Aquariusa? Bardzo podoba mi się ten zegarek ale nie jestem pewien jego rozmiary będą odpowiednie dla mnie.

Salon yes w galerii Malta jest kilka wersji kolorystycznych(tydzień temu przynajmniej było)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Panowie, czy gdzieś w Poznaniu można obejrzeć Aquariusa? Bardzo podoba mi się ten zegarek ale nie jestem pewien jego rozmiary będą odpowiednie dla mnie.

Tylko mierząc weź pod uwagę to, że fabryczny pasek jest zintegrowany z kopertą i trzeba go sobie dociąć w domu. Aha i minimalny obwód nadgarstka przy maksymalnym docięciu to około 17cm. Jeżeli masz mniejszy a lubisz ciasno zapięte zegarki to będzie problem. Ja z tego powodu musiałem szukać zamiennika dla fabrycznej gumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toxic glycine ;)

Obłędnie wygląda. Jak luma świeci w aquariusie? Porównywalnie do combat sub?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Obłędnie wygląda. Jak luma świeci w aquariusie? Porównywalnie do combat sub?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dzięki :) to była trudna miłość ale po batalii dobierania pasków w końcu się pokochaliśmy z toxic natos i glicynką ;) co do lumy: wskazówki są dwukolorowe i świecą fajnie. Jak seiko. Trochę gorzej z indeksami: są małe i świecą mniej. Więc zależy z jakim Combatem porównujesz: są wersje z takimi samymi indeksami, które świecą tak samo jak aquarius a są i takie, gdzie indeksy są większe i świecą jaśniej.

 

Ciekawe wytłumaczenie podał jakiś pan z yt: ponieważ to jest zegarek sygnowany jako "combat" to nie chcesz aby świecił się za mocno w ciemnościach aby nie przyciągać uwagi :P:) coś za coś w tym wypadku estetyka zabrała odrobinę funkcjonalności ale w sumie to nie przeszkadza :)

post-108913-0-15784600-1567968103_thumb.jpg

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mierząc weź pod uwagę to, że fabryczny pasek jest zintegrowany z kopertą i trzeba go sobie dociąć w domu. Aha i minimalny obwód nadgarstka przy maksymalnym docięciu to około 17cm. Jeżeli masz mniejszy a lubisz ciasno zapięte zegarki to będzie problem. Ja z tego powodu musiałem szukać zamiennika dla fabrycznej gumy.

 

Nadgarstek mam 18cm ale w tym wypadku nie ma to znaczenia bo fabryczny pasek bardzo szybko wyleci, bardziej martwią mnie rozmiary. Nie ma problemów z założeniem kurtki?

W zasadzie to Twoje zdjęcie wstawione w poście #12842 zajarało mnie tym zegarkiem :)

Salon yes w galerii Malta jest kilka wersji kolorystycznych(tydzień temu przynajmniej było)

 

 

Na stronie nie ma go w ofercie ale dzięki za info . Zegarek dostępny za zamówienie.

 

Czy potrafi ktoś wytłumaczyć różnice w cenie miedzy dystrybucją PL a USA? Glycine w stanach kosztuje 1/3 tego co w PL i to u oficjalnych dystrybutorów. Zdaję sobie sprawę, że to inny rynek ale aż taka różnica?

Edytowane przez M.S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Wiesz co, jak dasz go na dopasowany pasek (np Erika z wspomnianego postu) to rozmiar nie przeszkadza. Ja go noszę aktualnie na nato więc siedzi trochę wyżej i też nie ma problemów z zakładaniem kurtki. Tylko że ja lubię duże zegarki :) na oryginalnej gumie dochodzi jeszcze trochę grubości. A i dzięki za słowa uznania :) Weź też pod uwagę, że po zdjęciu fabrycznej gumu są widoczne mocowania do niej na kopercie -  jednym to przeszkadza, innym nie (np mi)

post-108913-0-21554500-1568034334_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Proszę o wyjaśnienie czy Combat Sub Aquarius GL0039 posiada bezel stalowy czy ceramiczny?

Opisy na stronach z ofertami nie są jednoznaczne a na stronie Glycine znależć nie mogę.

Z góry dziękuję.

LCC 3000 + Aquarius - narazie B)

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

W pełni ceramiczny. Masz limitkę LCC 3000? :o wow graty :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.