Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Niby fajne , ale jak dla mnie zrobiło się za dużo tej pomarańczy. Pokombinuj jeszcze ze skórą vintage albo pasek w jednym kolorze

 

https://www.cheapestnatostraps.com/collections/tropic-watch-straps-and-rubber-watch-bands

 

https://www.cheapestnatostraps.com/collections/vintage-watchbands

post-16140-0-96844400-1584792359_thumb.jpg

post-16140-0-18727500-1584792486_thumb.jpg

Edytowane przez Rikimaru75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 z ciemnobrązowym paskiem i złotym zapięciem.

 

Strzał w 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że tu combaty wypełzły z szuflad :-) pewnie wiosnę poczuły.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

No widzę, że tu combaty wypełzły z szuflad :-) pewnie wiosnę poczuły.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Myślałem o skórze, ale doszedłem do wniosku że pomarańcz to idealny kolor na lato i tylko lato do tshirta i bermudów.. Do polo i koszuli już tak sobie w zwiąxku z tym guma lub canvas, nato podnosi za bardzo więc też odpada. Zobaczę jak przyjdą nato dzielone jak wypadnie.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

...

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

...

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Z powyższego posta wynika głównie, że ze swojego LM-G710 z Tapatalkiem to jesteś naprawdę zadowolony :D

 

 

Sorry, nie mogłem się powstrzymać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko przez Netflixa i kwarantanne - łącza padają. Jako muzyczny telefon, najlepszy na świecie :-)

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Miszkolc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełnym słońcu[img=https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200321/08f70cdac1079c

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Dobrze to wygląda.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Miszkolc

Tapatalk --> Ustawienia --> Sygnatura --> ---O --> O---    ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to wygląda.

Dziękuję za dobre słowo, myślałem jeszcze o takim Morelatto carbon z pomarańczową nicią, jest w Marko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim :) Proszę Was o radę jako bardziej doświadczonych, bo różne pomysły mi przychodzą do głowy, przeglądam zdjęcia ale nie mogę się zdecydować jaki pasek wybrać. Chcę zmienić i nie wiem czy iść w stronę materiału czy może w inny kolor skóry i jaki ewentualnie kolor? Oryginalny pasek jaki jest każdy widzi, co byście doradzili co będzie do niego najbardziej pasować? Może canvas beżowy.

post-101452-0-98738800-1585573328_thumb.jpg

Edytowane przez Alo70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

Hejka wszystkim smile.png Proszę Was o radę jako bardziej doświadczonych, bo różne pomysły mi przychodzą do głowy, przeglądam zdjęcia ale nie mogę się zdecydować jaki pasek wybrać. Chcę zmienić i nie wiem czy iść w stronę materiału czy może w inny kolor skóry i jaki ewentualnie kolor? Oryginalny pasek jaki jest każdy widzi, co byście doradzili co będzie do niego najbardziej pasować? Może canvas beżowy.

Ładnemu we wszystkim dobrze. Canvas o którym myślisz, będzie OK. Paski od Stowy sobie obejrzyj, dobra jakość i cena też. Ja osobiście podobny zegarek noszę czasem na perlonie od Eulita, względnie na meshu ale wydaje mi się, że akurat mesh do Twojego modelu, to raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew, na pewno sobie obejrzę. Była krótka przygoda z meshem (może godzinna), ale wyglądało to moim zdaniem średnio i odpuściłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim :) Proszę Was o radę jako bardziej doświadczonych, bo różne pomysły mi przychodzą do głowy, przeglądam zdjęcia ale nie mogę się zdecydować jaki pasek wybrać. Chcę zmienić i nie wiem czy iść w stronę materiału czy może w inny kolor skóry i jaki ewentualnie kolor? Oryginalny pasek jaki jest każdy widzi, co byście doradzili co będzie do niego najbardziej pasować? Może canvas beżowy.

Tak naprawdę co nie założysz to będzie dobrze, poza meshem. Do niebieskiej tarczy pasują raczej wszelkie brązy, beże.

Zerknij na Bartona paski szmaciane. Mam i jestem zadowolony.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

To ten z dropa?

Jak tam z jakością bransolety?

Opinie w necie są różne.

 

 

Tak, wypust z dropa.

https://drop.com/buy/drop-glycine-combat-sub-soda-automatic-watch

Zgadzam sie z opinia o bransolecie. Slaba, by nie powiedziec wrecz badziewna. Nie ma tez mozliwosci regulacji co w moim przypadku oznaczalo, ze w zaleznosci od ilosci ogniw albo za ciasno albo za luzno. (Na zdjeciu bransoleta z watchgecko.)

 

Rendery dropa nie odpowiadaja prawdziwym wygladzie indeksow tarczy. Bylem na przyklad zawiedziony szerokoscia/dlugoscia indeksow na 12-6-9.

Sam zegarek wykonany ok, ale wedlug mnie starsze suby wygladaja lepiej.

Wkladka bezela tym razem jest szczotkowana ale sama szerokosc trzcionki i wysokosc cyfr mniejsza niz w oryginalnych subach co uwazam jest minusem. Polerowane wskazowki tez raczej wygladaja slabo razem z polerowanymi indeksami. Wydawalo by sie tez, ze luma w nakladanych indeksach powinna swiecic dlugo i mocno a nie swieci prawie wcale.

 

Tym ktorzy czekaja na nowe wersje tego zegarka radzilbym sie raczej zastanowic nad zakupem.

Edytowane przez jlw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę co nie założysz to będzie dobrze, poza meshem. Do niebieskiej tarczy pasują raczej wszelkie brązy, beże.

Zerknij na Bartona paski szmaciane. Mam i jestem zadowolony.

Dzięki, wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Glycine kolegow.

post-30471-0-44206700-1585663466_thumb.jpg

Edytowane przez qeorqe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wypust z dropa.

https://drop.com/buy/drop-glycine-combat-sub-soda-automatic-watch

 

 

Tym ktorzy czekaja na nowe wersje tego zegarka radzilbym sie raczej zastanowic nad zakupem.

To nie jest dobra informacja. Znaczy, że Invicta chce maksymalizacji zysków. IMO stare modele obecnie produkowane są dobrze wykonane. Widać, że nowe realizacje projektują księgowi. Edytowane przez Miszkolc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wypust z dropa.

https://drop.com/buy/drop-glycine-combat-sub-soda-automatic-watch

Zgadzam sie z opinia o bransolecie. Slaba, by nie powiedziec wrecz badziewna. Nie ma tez mozliwosci regulacji co w moim przypadku oznaczalo, ze w zaleznosci od ilosci ogniw albo za ciasno albo za luzno. (Na zdjeciu bransoleta z watchgecko.)

 

Rendery dropa nie odpowiadaja prawdziwym wygladzie indeksow tarczy. Bylem na przyklad zawiedziony szerokoscia/dlugoscia indeksow na 12-6-9.

Sam zegarek wykonany ok, ale wedlug mnie starsze suby wygladaja lepiej.

Wkladka bezela tym razem jest szczotkowana ale sama szerokosc trzcionki i wysokosc cyfr mniejsza niz w oryginalnych subach co uwazam jest minusem. Polerowane wskazowki tez raczej wygladaja slabo razem z polerowanymi indeksami. Wydawalo by sie tez, ze luma w nakladanych indeksach powinna swiecic dlugo i mocno a nie swieci prawie wcale.

 

Tym ktorzy czekaja na nowe wersje tego zegarka radzilbym sie raczej zastanowic nad zakupem.

Na zdjęciu się tak ładnie prezentuje

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny wracam do tego modelu

Dobry powrót, ja miło wspominam ten model :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu się tak ładnie prezentuje

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak, nie wszystko zloto co sie swieci :)

W tym modelu ma sie odczucie, ze wskazowki, tarcza i bransoleta pochodza od jakiegos tureckiego roleksa a nie Glycine :P

Edytowane przez jlw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie lepiej leży 46 mm.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.