Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Przekonałem się przy okazji, że koperta combata jest mega wygodna, a luneta fajnie gra światłem względem satynowanych uszu. Ale jak dla mnie jeśli moonphase to chyba raczej w kwarcu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaspel napisał:

Jest i gmt.

 

Fajny. Nie wiem o co chodzi, ale Airmany lepiej wyglądają na fotkach "live" użytkowników, niż na materiałach producenta i w katalogach.

Mój, z kremową tarczą, 42mm, GMT powinien dotrzeć jutro 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mieć niebieską tarcze to by był ciekawszy,ten 44 jest,fajny i wygodny zegarek,kajdan też spoko ale trochę za bardzo się świeci 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieska tarcza jest chyba najtrudniejsza do "ustrzelenia" w promocyjnych cenach. Też myślałem o niebieskiej, ale jak zobaczyłem na forum zdjęcie kremowej, to się do niej przekonałem.

Twój egzemplarz ładnie się układa na nadgarstku. Nie widać po nim tych 44mm. Chyba, że to nadgarstek jest w rozmiarze XL. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj lektura tematyczna 😉

6688F533-930E-4C49-BDC3-2EF59D77959C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy więcej UPS’u. Najpierw w 2 dni paczka przebyła drogę z USA przez Kolonię do Warszawy. Po czym potrzeba było 4 dni i interwencji telefonicznej, żeby ktoś wziął paczkę do odprawy celnej. Na koniec zamiast rzeczywistych kosztów transportu czyli niecałych 30 USD zadeklarowali wartość z kosmosu czyli chyba 100 USD. Oczywiście bez żadnego kontaktu i uzgodnienia ze mną. Będzie reklamacja. I tu już nawet nie chodzi o kwotę, ale o zasadę olewania klienta. Poczta Polska potrafiła to zrobić taniej i porządniej.

07228fa39bd1b15f0bc81ca189d86c69.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że już jest. Przyjemny dla oka ten Airman, nie mniej jednak ja również bym nie odpuścił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, paul221 napisał:

Fajnie, że już jest. Przyjemny dla oka ten Airman, nie mniej jednak ja również bym nie odpuścił. 

 

Reklamacja z prośbą o korektę deklaracji celnej wysłana. Odpowiedzi na razie nie ma. UPS ma specjalny adres mailowy do zgłaszania reklamacji dotyczących odpraw celnych. To już o czymś świadczy 😂

Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.07.2020 o 20:56, Perpetuum Mobile napisał:


2051d8eee361209df55e97896db78c67.jpg

74a056c76306a88231a4b8643890f847.jpg

 

 

IMG_20200705_101934.jpg

Edytowane przez Jaspel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła. Koszt wysyłki i opłaty celne trochę będą boleć, ale i tak jest jak najbardziej OK.

Duży wybór Glicynek w rozsądnych cenach jest też na Ashford.

Teraz ceny trochę podskoczyły, ale czasem można tam wypatrzeć okazję jeszcze lepszą niż Drop. Dwa tygodnie temu Combat Sub GL0094 kosztował chyba 309 USD. Teraz już 495 USD

 

GL0104 jest w praktycznie takiej samej cenie

obraz.png.a41901daa5f46d44434cf53aae2b404e.png

Za to GL0101 i GL0109 już sporo drożej

obraz.png.dacee79430a4eb10d8da859ba8aaaf2c.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara szkoła wymiata. Teraz to już nie to samo :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.07.2020 o 16:22, Perpetuum Mobile napisał:

DSC01356_3000_2000.thumb.JPG.7ff1d6e30249abfe95171876034c15aa.JPG

 

DSC01392_3000_2000.thumb.JPG.7def1e96fb870077be6665a5e010613c.JPG

 

DSC01376_1504_1000.thumb.JPG.d07926645b122e39a9e1b2b3fc55b500.JPG

 

DSC01417_1504_1000.thumb.JPG.9eaa97af32a0601d1b09a3b2a8dd6994.JPG

Cały czas zadaje sobie pytanie, czemu nie wybrałem tej kremowej tarczy <_< zazdraszczam B)

 

IMG_20200710_074504.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Callahan napisał:

Cały czas zadaje sobie pytanie, czemu nie wybrałem tej kremowej tarczy <_< zazdraszczam B)

 

Dzięki. Też nie rozważałem kremowej (tylko granatową), dopóki nie zobaczyłem jej na zdjęciu @Miszkolc na Forum. I od razu mi się zmieniło o 180 stopni. 😁

Czarna też wygląda bardzo ładnie. W ogóle to trochę dziwne, ale te zegarki dużo lepiej wyglądają na zdjęciach użytkowników niż na zdjęciach na stronach sklepów.

Czarna tarcza ma tę przewagę, że w słabym świetle jest bardziej kontrastowa i lepiej odczytać godzinę. Na kremowej z białymi wskazówkami potrafi to czasem być kłopotliwe w słabym świetle.

Natomiast dodać muszę, że pasek w Glicynce jest świetnej jakości. Dokupiłem ze dwa inne paski, ale jak je szybko założyłem, tak jeszcze szybciej zdjąłem. Nie pobiją oryginalnego paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał:

Natomiast dodać muszę, że pasek w Glicynce jest świetnej jakości. Dokupiłem ze dwa inne paski, ale jak je szybko założyłem, tak jeszcze szybciej zdjąłem. Nie pobiją oryginalnego paska.

 

Fakt, ich paseczki to mistrzostwo świata. Mimo, iż są dość grube i solidne to jednocześnie są bardzo miękkie i świetnie dopasowują się do nadgarstka. Mnie też kusiła zmiana ubranka ale szybko wróciłem do oryginału.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.